שיעורי נגינה בפסנתר, מקלדת- לילדים ומבוגרים בכל הרמות על ידי מורה מנוסה. כל תלמיד מקבל את מלוא תשומת הלב ואת הדרך המתאימה לו.
שיטה מיוחדת למבוגרים שמתחילים.. אף פעם לא מאוחר !!!
קלאסית, שירים, אימפרוויזציה.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
הרצליה,
מתי?
שעות גמישות לפי מה שנוח לאנשים לומדים, עובדים ובכלל.
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
הוא מרכז למוסיקה ושילוב אומנויות שנפתח על ידי המוזיקאית‚ שחקנית מירי זומרפלד. מירי פיתחה שיטה המשלבת את אומנויות הבמה כשבמרכז עומדת המוסיקה‚ מתוך המוסיקה אנחנו יוצאים לתיאטרון‚ תנועה וגם אומנות פלסטית ואומנויות אלו מובילות אותנו אל המוסיקה. מפגשים חד שבועיים כשבכל שיעור הילדים נחשפים לסיפור המשלב בתוכו משחק‚ צלילים ותנועות של הדמויות.

הילדים מנגנים בכלים שונים מכל העולם במשך המפגש ובסוף כל מפגש הילדים יוצרים משהו הקשור לסיפור בחומרים שונים. כמו כן‚ הילדים מתנסים בנגינת כלים מלודיים כמו חלילים שונים‚ צלילונים‚ קסילופונים‚ מטלופונים וקלידים.

הופעות‚ קונצרטים והצגות הן חלק מתכנית הלימודים - שלושה מופעים במשך השנה. תהליך העבודה וההפנמה של הנלמד‚ הקשר שנוצר בין מירי לילדים ובינם לעצמם‚ אלה צדדים שלא ניתן לתאר במילים אלא צריך לחוות את החוויה. במרכז מתקיימים גם שיעורים יחידניים לפסנתר‚ קלידים ומטלופון - לילדים ולמבוגרים. הכנות פסנתרנים ומוזיקאים לבתי ספר תיכוניים ולבתי ספר גבוהים למוסיקה.

קצת על מירי זומרפלד:
בוגרת האקדמיה ובית ספר רימון למוסיקה מודרנית. לפני 20 שנה ייסדה את התיאטרון המוזיקאלי לילדים ה´ג´ונגל המוזיקאלי´- שהופיע ברחבי הארץ כ 10 שנים. מתוך העבודה בתיאטרון ‚ מירי פיתחה את תכנית הלימודים המשלבת אומניות . התכנית פועלת בארץ במקומות שונים בהצלחה רבה. כמו כן‚ מירי עורכות סדנאות למורים למוסיקה‚ גננות‚ הורים ולכל מי שמעוניין לעבוד בצורה הוליסטית יותר ולרכוש שפת תקשורת חדשה וחיובית.
קופון:
10% הנחה על החודש הראשון
להדפסת הקופון לחצו כאן
פרטי קשר:
קסומו- מרכז למוסיקה ושילוב אמנויות הרצליה,

שתפו את המודעה עם החברים שלכם