מאמרים וכתבות

איך בוחרים איפור ערב שיתאים לך

מאת: שלי לאון     08.10.09
את מוזמנת לאירוע גדול ורוצה להיראות במיטבך? שלי מסדנאות איפור תלמד אותך איך להתאים את איפור לארוע.

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.


 

  שלח לחבר

שלח את המאמר ל -כל החוגים והפעילויות של שלי לאון

הוזמנת לאירוע חשוב ואת לא יודעת איך להתאפר? כדי להחליט על סגנון המראה שלך לאותו ערב כדאי קודם כל לבחור את סגנון האיפור שיתאים לך, ורק לאחר מכן להתאים גם את השיער והאביזרים.
איפור ערב הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מהמראה הכללי, במקרים רבים יש לפנות למאפר מקצועי אך אם מחליטים לעשות זאת בעצמנו – יש להתחיל בהחלטה על איזה סגנון אני רוצה.

אילו סגנונות של איפור ערב קיימים?
• איפור ערב טבעי – מתאים למי שרוצה להיראות הכי טבעי ודומה לעצמה. מומלץ ללכת עם שיער פזור ולהתאפר בצבעים טבעיים וחמימים (מומלץ בצבעי אדמה).
• איפור ערב נסיכתי – למי שרוצה להרגיש כמו נסיכה באירוע. מומלץ לאסוף את השיער בצורה חלקית, עם חלקים שיורדים על הכתפיים, ולהתאפר בצבעים בהירים וסומק ללחיים.
• איפור ערב סקסי – כדי להרגיש הכי סקסי שרוצים באותו ערב. כדאי לעשות תסרוקת גבוהה עם מעט שיער, שיורד על הכתפיים, ולהתאפר בצורה מעושנת, כלומר עיניים עם מסגרת שחורה ואפורה, ולשים אודם מבריק וחזק.
• איפור ערב כפרי – למי שרוצה להרגיש מחוברת לטבע ולפשטות. מבחינת השיער אפשר לעשות צמות קטנות או לשים פרחים בשיער, והאיפור צריך להיות טבעי ונעים.
• איפור ערב מלכותי – למי שרוצה מראה בלתי נשכח יכולה ללכת על סגנון המלכה. רצוי לאסוף את השיער לגובה בצורה מהודקת, ואולי להוסיף תכשיט לשיער ובאיפור להשתמש בצבעים קלאסיים ונוצצים.
• איפור ערב של פעם – מתאים למי שאוהבת את סגנון רטרו מפעם, ואוהבת שמלות יד שנייה למשל. את השיער אוספים לתסרוקת של פעם עם סיכות ואסוף חלקי, והאיפור מעושן אבל בצבעים חומים וזהובים.

  1. test

    testtesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttestte

    אריאל מנדלוביץ     29.03.16

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.