מאמרים וכתבות

עיסוי רפואי - כך נשמור על תחזוקת הגוף

מאת: ניר חוכיימה - מעסה בכיר     12.10.20
ניר חוכיימה - מעסה בכיר על הקשר בין סטרס, כאבי גב ושמירה על תחזוקת הגוף

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.


 

  שלח לחבר

שלח את המאמר ל -כל החוגים והפעילויות של ניר חוכיימ..

הטלפון צלצל על הקו היתה לקוחה ובגרונה הרגשתי את הכאב,כאב חזק שאי אפשר להתעלם ממנו ניר אתה חייב להציל אותי נתפס לי הגב לא יכולה לקום  מהמיטה .

 

זה לא השיחה הראשונה שאני מקבל ממטופלים שנתפסים ככה עם שרירי גב תחתון או צוואר זה דבר שאני רגיל  אליו בשגרה , אנשים נוטים להזניח את עצמם ואז מתפלאים שהם  נתקעים  הגוף צוואר תפוס,גב תפוס או אי יכולת לבצע פעולות בסיסיות בגלל  כאבים .

 

במרוצת השנים שלי כמטפל בבעיות גב כרוניות כמו פריצת דיסק,בלט דיסק,כאבים חזקים בגב למדתי שזכרונו של האדם קצר אפילו קצר מדי .

 

אנשים עסוקים בטורדנות של חיי היום יום המתח והסטרס מהווים עבורכם  שגרת חיים "לא נורמלית" עד כדי כך  שהם  שוכחים ,זה בריא להתאמן אבל חייב לטפל בעצמך,מתיחות בהחלט חשובות מתיחות שלא יהיו  ארוכות מדי כדי ששרירי הברך לא יתכווצו אם שריר ארבע ראשי יתכווץ אתם  חשופים לבעיות ברכיים שזה כבר סיפור אחר לטפל בו  מדובר בארבע שרירים,שריר הישר הירכי,שריר הראש התיכון,שריר הראש החיצוני ושריר פנים הירך.

 

 עיסוי למניעה ושמירה על תחזוקה של הגוף למען בריאותכם.

 

אז מה אפשר לעשות ?

עיסוי רפואי – עיסוי הנועד למניעה ופתרון בעיות אורטופדיות :פריצת דיסק,בלט דיסק,כאבי גב,כאבי גב תחתון,כאבי צוואר-צוואר תפוס, בעיות בטווח התנועה,מניעה של כאבי ראש ומגרנות

בעיות ברכיים-בעיות של כיפוף ויישור הברכיים  וכאבי ברכיים .

עיסוי רפואי מזרים דם לאיברים חיונים בגוף,משחרר חומצות חלב,מניע מפרקים,שחרור שרירים תפוסים ,והחזרת התנועה לטווחים מלאים .

 

עיסוי רקמות עמוק – עיסוי חזק ,עיסוי עמוק ויסודי המטרה היא לשחרר את השרירים העמוקים כמו שרירים תת עורפיים הצוואר,טיפול בשריר רחב גבי בגב הנמצא סמוך לגב תחתון,טיפול ותחזוק של שרירי הכתף,טיפול ברקמות חיבור המובילים להמון בעיות של  כתפיים ,צוואר ושכמות .

 

עיסוי רקמות עמוק מתמקד גם בשרירי זוקפי הגב תפקידים של זוקפי הגב העמוקים,

זוקפי הגב הם קבוצת שרירים הנמצאים במקביל לעמוד שדרה הרבה פעמים אנחנו חושבים  שהאב הוא בעמוד השדרה אבל הוא נמצא בשרירי זוקפי הגב העמוקים  אשר צמודים לעמוד שדרה.קבוצת  שרירים מורכבת משרירים אלכסונים וקצרים.

 

בעיות בזוקפי הגב העמוקים ובחוליות הקרובות אליהם מביא למצב עד כדי שקשה לזוז,לקום  מכיסא,לקום מהמיטה  הרגשה שהגב תפוס ונוקשה ואין אפשר כמעט לסובב את הגוף ולכן חשוב מאוד לטפל .

ניר חוכיימה מעסה רפואי בכיר

www.nir-massage.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.