מאמרים וכתבות

כולנו נקודות מבט

מאת: מי/לי. סדנאות. השראה. צילום    21.07.19
פרשנות אישית וחזון של ארגון לא תמיד נפגשים. מה כן תוכלו לעשות כדי לרתום את העובדים לעשייה המשותפת? ר

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.


 

  שלח לחבר

שלח את המאמר ל -כל החוגים והפעילויות של מירית גילי

ארגונים גדולים, כמו גם חברות קטנות, נתקלים לא אחת בבעיה ידועה בשוק העבודה - רתימת העובדים לחזון וערכי החברה. גם בחברות הטובות ביותר במשק, בהן התנאים טובים, שעת ה-happy hour חקוקה בלו"ז ודלת המנכ"ל פתוחה באמת, צצה לעיתים תחושה של התרופפות.

 

אם כך, מה עושים כדי להחזיר למסדרונות את האווירה הטובה ואת חדוות העשייה למען המטרה המשותפת למיטבה? הפתרון המוכר לכל מעסיק הוא סדנאות גיבוש וכאלו, כידוע, יש לרוב. עם זאת, מעסיק חכם יידע לבחור את הסדנא הנכונה על מנת לתת לעובדיו את הערך המוסף הנכון הנדרש לארגון שלו ובהתאם לתקופה.

 

עבודת צוות היא שם המשחק. 

 

סדנת גיבוש איכותית, סדנת פיתוח צוות או פיתוח מנהלים היא כזו שתגרום לעובד להפעיל את ראשו במהלך הפעילות, אך חשוב מכך, תישאר איתו גם הרבה אחרי שתסתיים. כזו היא סדנת הגיבוש של מי/לי סדנאות. השראה. צילום. המיועדת גם לקשים שבצוותים, המגיעים עם משפטי המחץ "כבר חווינו הכל", הצוות קשה לפיצוח" ו"איך זה יעזור לצוות ביום יום?" לרוב, בתום הסדנה נעלמות גם השאלות.

 

סדנת הגיבוש של מי/לי סדנאות. השראה. צילום היא בהחלט אחת הסדנאות הייחודיות מהבחינה הזו שהיא מאפשרת למעסיק להכיר בצורה בלתי אמצעית את נקודת המבט האישית של כל אחד ואחת מחברי הצוות, כמעט על כל נושא שתבחרו. תרצו להטמיע תהליך בצורה וויזואלית או לבדוק מה הפרשנות האישית של העובדים על ערכי החברה? תנו להם להראות לכם.

 

מה אתם רואים?

 

גילי ומירית, צלמות, שותפות ומנחות במי/לי סדנאות. השראה. צילום. מגדירות זאת כך: "כל אחד מאיתנו מתבונן על המציאות מזווית אחרת, עם הקשר אחר, מתוך החוויה האישית שלו עם החיים. לדוגמא, אם נשים ביצה במים רותחים היא תתקשה. לעומת זאת, אם נשים באותם מים ובאותה טמפרטורה תפוח אדמה, הוא יתרכך. כך גם אנו כאנשים. אנחנו עשויים ומגיבים אחרת לאותה מציאות חיצונית." מבחינה זו, הצילום הוא כלי המאפשר לשקף נקודות מבט שונות על אותה נקודה ותודו שזה כבר נשמע כמו תחילתו של מסע מסקרן.

 

אז למה אתם מחכים? קבעו תאריך וצאו למסע היכרות עם הצוות שלכם.

 

כל אחד והאמת שלו. 

 

לסדנאות גיבוש והפעלות נוספות >>

 

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.