מאמרים וכתבות

אנרגיית הרייקי- כלי להעלאת תדרי האור שלנו ולהעצמה

מאת: גיליה טואג    23.01.11
כיום אנו נמצאים בתקופה מיוחדת- בה האנרגיה מואצת עד מאוד.

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.


 

  שלח לחבר

שלח את המאמר ל -
רבים האנשים החווים קושי, בלבול וכאב, לחץ ומתח ואינם יודעים לחבור לפשטות, לשקט לשלווה, הנמצאים במרכז הווייתם. כלי פשוט ועוצמתי היכול לעזור- הוא הרייקי, אנרגיה בתדר האדמה, המאזנת, מקרקעת ומחבר למרכז השקט.
כדור הארץ היום, התדר שלו עולה כל העת, עוצמתו מוכפלת כל הזמן, התאוצה רבה, ומי שלא בתיאום על התדר על הפלנטה, הוא בבעיה. אדם בתדרים נמוכים, חווה הכל קשה יותר, כי המערכת העצבית אנרגטית שלו דחוסה יותר ולכן קל לו ליפול. ליפול למקומות נמוכים של אתגרים קשים, המושכים אותו במערבולת למטה.
הבחירה שלנו היא להיכן לנתב את האנרגיות שלנו, האם בחץ כלפי מעלה? או בחץ כלפי מטה?
רוב האנשים הנמצאים בחוסר מודעות, סובלים. הם בעצם מתחברים באופן זה למורה הרוחני הנפוץ ביותר בפלנטה, הסבל. גם דרך הסבל אנו יכולים ללמוד ולגדול, אך דרך המודעות והעלאת תדרים אנו מתקדמים בקלות, בבחירה מודעת של מאמץ כלשהו שאנו עושים- לוקחים אחראיות על התפתחות התודעה שלנו, על העלאת התדרים, ומשקיעים בכל עבודה על בסיס יומיומי: הטענה עצמית באנרגיות האור שמביאה הרייקי!!!
אנרגיית הרייקי- פשוטה אך עוצמתית היא מתנה שניתנה לאנושות משחר הקיום. היא נתנה בתרבויות עתיקות לכל ילד וילדה. היו תרבויות כמו אטלאנטיס שעשו שימוש לרעה באנרגיות אור ואהבה אלו, ומאז ניתנה למשך תקופה ארוכה למעטים, כמו נביאים ולנזירים יחידים במזרח.
בראשית המאה העשרים, היא שוב נפתחה לאנושות והיא אולי הכלי הרוחני הכי פופולארי היום בעולם, להטענות מהירה באורות הבריאה.
רייקי = נשמת אל חי. חיבור מחדש אל המקור הרוחני שלנו. זוהי אנרגיה קוסמית חכמה אשר ברגע שאנו מזמנים אותה, היא יודעת לאן להגיע. היא תגיע למלא את החסרים העמוקים ביותר שבנו!!!
כן, כולנו זקוקים למזון כדי לחיות.
יש את המזון לגוף הפיזי: אוכל מזין, אך מה עם מזון לנשמה???
אנרגיית הרייקי משפיעה על כל הגופים. היא אנרגיה אוניברסאלי, המזינה את שורש שנשמה שלנו- עם סמל המאסטר מזינה את הגוף האנרגטי –רוחני- כרמתי- עם הסמל הנעלם, מזינה את הגוף המנטאלי רגשי עם הסמל השני ומיטיבה עם הגוף הפיזי ומרפאה שם, דרך סמל העוצמה.
ברגע שאנו נותנים לעצמנו רייקי, או לאחרים, אנו מעלים את התדר! הים שם המשחק הוא להעלות את התדר! ככל שהתדר שלנו גבוהה יותר אנו יותר חיוביים ונמשכים מעלה בכוח המשיכה הרוחני! וככל שנמשכים מעלה , חיינו טובים יותר , קלים יותר, וזורמים יותר בהרמוניה בתוך נהר החיים.
אנרגיית הרייקי, המגיעה מן המקור, היא אנרגיה עוצמתית ומבורכת, המרימה אותנו אל מעבר לעולם הארעי היחסי , המשתנה, אל עבר המוחלט- אל עבר הוויית האור האלוהי – הכתר. שם אנו באמונה מלאה ומביאים את רצון הלב, ליהנות מתענוגי האור.
לכן, כדאי לנו להשתמש ברייקי על בסיס יומיומי. זה כה פשוט- למי שלמדו רייקי- רק לזמן את האנרגיה ולהניח ידיים. כמה קל וזמין!!!
חשוב לתרגל את אנרגיית הרייקי- מהסיבות הבאות:
1. מזון לגוף לנפש ולנשמה
2. העלאת תדרים, בדרכנו לקפיצה הקוונטית
3. מחבר אותנו לחיוביות של החיים, אל כוחות ההשראה, היצירה הריפוי הביטוי.
4. מסייע לחיינו לזרום בהרמוניה
5. מחבר אותנו לעוצמה הפנימית שלנו
6. מרחיב את האהבה והשמחה בחיינו. התמרת הפחד לאהבה.
7. מחבר אותנו לעולמות עליונים, עולמות הרוח והעולמות הפנימיים
8. מחבר אותנו למרכז-זך שבנו, לשקט ולשלווה
9. מחזק את מערכת החיסון הפיזית שלנו וכן- את החוסן הנפשי. מעלה את חיוניות החיים שלנו.
10. מיצר בנו הגנה, בכלים שלומדים בקורסים שלי.
11. מפתח בנו את התודעה הערה. שחרור דפוסים אוטומאטיים לטובת בחירה מודעת!
12. מרחיב לנו את האמון בחיים ואת האמונה.
13. האנרגיות בהן אנו מתמלאים, מרחיבים את גוף האור שלנו, ואנו כך- נוגעים בכל האנשים שסביבנו – ומשפיעים עליהם לטובה בכל התחומים המוזכרים.
כלומר, אנו מועילים לעצמנו וגם לסובבים אותנו , וגם לסביבה שלנו!!!
איזה כיף!!!
לכן, ממליצה לכם בהקדם, לעבור קורס רייקי, ובמיוחד נפלא הדבר בתוך מערכת זוגית, כאשר כל אחרד יכול, גם למלא את מצבריו וגם לתמוך האחד בשני!!! גם אני כרייקי מאסטר, נעזרת לא פעם בבן זוגי.

  הוספת תגובה חדשה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של חוגל
לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.