מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד תרפיה - שונות

 איפה אני 

תרפיה - שונות

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

מבט מצלם - סדנאות פוטותרפיה -טיפול וליווי רגשי... [רמת גן]

נעים מאוד, הילה - פוטותרפיסטית ומלווה רגשית באמצעות תמונות וצילום מנחת סדנאות - 'מבט מצלם'- בעלת ניסיון רב בחינוך המיוחד (פרטני וקבוצתי) וכן מתבגרים ובני. בנות הנוער..

סדנת מיינדפולנס בארגונים - יוסי בן אשר [תל אביב]

סדנת מיינדפולנס בארגונים מסייעת להטמיע בארגון: • מיינדפולנס, ויסות עצמי ושיפור מיומנויות תוך אישיות ובינאישיות • ביטחון פסיכולוגי, אמפתיה, דיאלוג קשוב, ושיפור יכולו..

סדנת מיינדפולנס אונליין - יוסי בן אשר [תל אביב]

אנו מזמינים אותך לצאת איתנו לסדנת מיינדפולנס. בזום כדי לגלות את היופי שלך, להתחבר לאנרגיה ולעוצמה שלך ולמצוא את הדרך לחיים משמעותיים יותר.

סדנת מיינדפולנס בתל אביב - יוסי בן אשר [תל אביב]

בתוך הרעש, האינטנסיביות והלחץ התל אביבי. אנו מזמינים אותך לצאת למסע פנימה בסדנת מיינדפולנס. לגלות את היופי שלך ואת הדרך לחיים משמעותיים יותר. את/ה מוזמן להצטרף אלינו..

סדנת מיינדפולנס ברמת גן - יוסי בן אשר [רמת גן]

בתוך הצפיפות, העומס והאינטנסיביות אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו לסדנת מיינדפולנס בעיר רמת גן. להתחבר לשקט פנימי, לכוח ולאנרגיה האישית והייחודית שהיא רק שלך.

טיפול וליווי רגשי באמצעות צילום - הילה בורג [רמת גן]

שמי הילה בורג ,פוטו-תרפיסטית ומלווה מוסמכת באימון לראיה מודעת. מטפלת ומלווה רגשית באמצעות צילום. ביטוי עצמי באמצעות צילום -באמצעות התמונות נפתח ערוץ תקשורת ייחודי,..

פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית (קיומית) [תל אביב]

מריה חרמוני, פסיכותרפיסטית בגישה אקזיסטנציאליסטית, משלבת בשיחות אישיות תנועה וביטוי קולי, על פי הצורך. רואה את המטופל בגובה העיניים וזוכרת תמיד שמפגש טיפולי - הוא מפ..
חוג לפיתוח כישורים חברתיים ואינטליגנציה רגשית – מק... [כפר יונה]
חוג אינטימי לפיתוח כישורים חברתיים באמצעות שיח ויצירה. ילדים רוצים להרגיש אהובים, שייכים, מוערכים ומשפיעים. לעתים כל מה שנחוץ, הוא רגע של הקשבה למחשבות, לתחושות, לחל..
נטשה שטרן- מורה לחינוך מיוחד וקלינאית תקשורת [רמת גן]
נטשה שטרן היא קלינאית תקשורת בעלת ניסיון של 30 שנה, המעניקה יכולת ליצור קשר ולמצוא מפתח לליבו של כל ילד ומבוגר. הטיפול עוסק בהפרעות דיבור ומגוון רחב של טיפולים נוספ..
טיפולים ברפואה סינית []
הרפואה הסינית קיימת יותר מחמשת אלפים שנים, ומשלבת תובנות רוחניות על אורח חיים בריא. הטיפול ניתן לילדים ולמבוגרים. הרפואה הסינית נעזרת בטכניקות שונות המסייעות להגיע ..
סדנה טיפולית להגברת המודעות ולהתמודדות עם חרדות [חיפה]
הסדנה משלבת אבחון וזיהוי מצבים דרך קלפים "אושו זן טארוט". ומעבירה מסרים אישיים. כוללת בתוכה מדיטציה ודמיון מודרך. ומסתיימת בנקודות מגע חשובות דרך כף הרגל להרגעה ושח..
סדנת קלפים טיפוליים בשילוב דמיון מודרך [רעננה]
סדנת הקלפים מיועדת לאנשים שעובדים עם אנשים. בסדנא היכרות והתנסות בעבודה עם מיגוון סוגי קלפים טיפוליים כמו כן שימוש ויישום טכניקות בדמיון מודרך תוך כדי העבודה בקלפים...
קבוצה טיפולית לשיפור כישורים חברתיים [תל אביב]
מטרת הקבוצה הינה להקנות לילד כלים ומשאבים תקשורתיים וחברתיים, לסייע לו לפתח הערכה עצמית חיובית, ולאתר את מקומו אל מול האחרים בני גילו.
גמילה מעישון - סדנה טיפולית [יגור]
ד"ר נילי מרשה מסייעת להיגמל מעישון בקלות וביעילות ללא תופעות לוואי. הסדנה היא טיפולית, בסיום המפגשים המשתתפים יהיו חופשיים מהרצון/צורך לעשן. לד"ר נילי מטופלים אשר ..
להתמודד עם גיל ההתבגרות - סדנה טיפולית [תל אביב]
מתבגרים רבים נאלצים להתמודד עם שאלות ולחצים רבים. גופם המשתנה, פרידה מן הילדות וכניסה לעולם המבוגרים, לחצים חברתיים ולימודיים, מצבי רוח מתחלפים, יחסים עם הורים, שא..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*