מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד תנועה מודעת באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

תנועה מודעת

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

ניה - תנועה מודעת עם דלית הראל [חיפה]

Neuromuscular Integrative Action, או בקיצור NIA, הינה שיטת אימון המספקת מענה הוליסטי לפיתוח כושר גופני תוך הדגשת הביטוי העצמי, הגברת המודעות העצמית והגופנית, ומתן תח..

מסע הצ'אקרות דרך תנועה וקול [אלוני אבא]
מסע דרך שבעת מרכזי האנרגיה ( צ'אקרות) שבגוף דרך ריקוד, מדיטציה בתנועה, קול, צבע, מגע, דמיון מודרך וכוונה.
שירת הגוף [אלוני אבא]
שבעת מרכזי האנרגיה (צ'אקרות) דרך בתנועה, קול, מדיטציה וכוונה. הריקוד, הקול והכוונה הם ערוצים רבי עוצמה דרכם ניתן להיפתח למצבי תודעה גבוהים, שם אפשר להקשיב ל"שירת הגו..
קבוצת הולכים בקשב [חיפה]
בקבוצת הולכים בקשב תמצאו את התשובה. בדרך ייחודית ומרתקת תעלו על קו הכושר ותגלו עולם ומלואו. מודעות גופנית הוא המצרך החשוב ביותר לחיי היום יום, כדי לשמור על בריאותנו..
התעמלות - בשיטת מחשבת הגוף [חדרה]
בסטודיו מעברים מתמחים בשילוב התעמלות ומודעות גופנית, התורמת לשיפור וטיפוח הגוף, התנועה, היציבה והבריאות. כל הפעילויות מבוססות על שיטת מחשבת הגוף-תנועה ייחודית המסתמכ..
פילאטיס וג'ירוקינסיס [חיפה]
שיעורים קבוצתיים- Gyrokinesis ג'ירו בלטינית זה מעגל,השיטה שהחלה כ"יוגה לרקדנים" מבוססת על תנועות מעגליות והפעלת שרירים ומפרקים רבים בו זמנית. במהלך השיעור הגוף נמצא..
בקשר הלב [קריית טבעון]
בעולם שבו קיים מתח ולחץ ונראה שלעיתים קשה מאוד לעצור מתעורר רצון לחזור לפשטות של קשר אנושי וחם אני מזמין אתכם לסדרת מפגשים שבהם ניתנת ההזדמנות לגעת בעולם הפנימי המש..
מחשבת הגוף [פרדס חנה כרכור]
התעמלות ייחודית בגישה תנועתית - טיפולית, בהדרכת פיזיותרפיסטית מומחית לתנועה ויציבה. מחשבת הגוף הינה שיטה המבוססת על ידע והבנת גוף רחבה ומקיפה. באמצעות שיעורים הנערכי..
סדנת ברימה [אלוני אבא]
תרגילי תנועה שמקורם בכורדיסטן, המשלבים מודעות, מנח גופני של המטפל ונשימה.
מחשבת הגוף- התעמלות לבריאות ולהכרות עם הגוף [עין עירון]
התעמלות עדינה ומעמיקה המבוססת על ידע תנועתי ואנטומי. מתאימה למעונינים להעמיק את ההיכרות עם הגוף, לשפר את יכולת התנועה ולהיטיב עם בריאותם. מומלץ לסובלים מכאבי גב ובע..
מעברים קסומים [חיפה]
מעברים קסומים הינה אומנות תנועה שאמאנית. התרגול מחזיר לשימוש אנרגיה שאבדה ופותח מרחב של שקט פנימי המאפשר התמודדות מיטבית במצבי חיים שונים מתוך דיוק ונחישות.
תנועה לנפש - התמקדות במשאלות דרך תנועה וכתיבה [סער]
הסדנה כוללת אילתור בתנועה, לימוד טכניקות תנועה שונות (בוטו, מדיטציה בתנועה, תנועה דרך חלק גוף מוביל ודרך דימוי ועוד), ביטוי רגשי דרך תנועה, עבודה תנועתית אישית, מול ..
שיעורי תנועה לאיכות חיים [חיפה]
אני מזמינה אתכם למפגש מרתק,להכיר את גופכם,ללמוד כיצד להשתמש בו בתבונה ובאהבה... וכל זאת בתרגילים בסיסיים ופשוטים,בקבוצה קטנה ובהדרכה אישית לאורך כל הדרך....
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*