מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד דיאטה וירידה במשקל באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

דיאטה וירידה במשקל

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
ירידה במשקל [ירושלים]
חיטוב עיצוב ואירובי. מאמני הכושר האישי מגיעים לביתך, בזמן המתאים לך עם הציוד הדרוש לביצוע הפעילות, מזרן, משקולות, גומיות, בר, שעון דופק, ומד אחוזי שומן דיגיטלי. המדר..

גופנפש עם נשמה [ירושלים]
דרך תזונה ורפואה הודית (איור-ודה), פרחי באך, שיחות נפש, מדיוציות ודמיון מודרך ועוד כלים, אני עוזר למטופל-ת לחזור לבריאות, לשמחה, ולאמת הפנימית שלו-ה. אני עובד עם כל ..
דיאטה קלאב - קבוצות תמיכה לאכילה נכונה [ירושלים]
קבוצות תמיכה לשינוי הרגלים ואכילה נכונה. דיאטה קלאב הינה חלוצת קבוצות התמיכה בארץ, קיימת כ- 17 שנה ומקיימת כ- 100 קבוצות תמיכה הנפרשות מראש פינה ועד אילת. אנו מציעים..
או.איי. אכלני יתר אנונימיים במודיעין והסביבה [מודיעין]
המפגשים באזור מודיעין והסביבה מתקיימים ביישובים הבאים: מודיעין, מכבים. אכלני יתר אנונימיים היא חברותא של גברים ונשים מכל שכבות הציבור שנפגשים כדי לעזור זה לזה לפתור ..
קבוצות הרזיה וכושר לילדים ונוער [מודיעין]
קבוצות להרזיה וכושר לילדים ונוער ונשים המשלבת שקילה, משחקים לחינוך תזונתי מיוחדים ואימון ארובי המתאים לכל קבוצת הגיל. המועדון מוקם בסניפים :פתח תקוה אם המושבות אצטד..
קבוצת תמיכה להרזייה [ירושלים]
אחרי אין ספור מסגרות להרזיה כושלות, הבנתי שהבעיה הקשה ביותר שלי למול האוכל, זה הראש. חוסר הביטחון שלי, חוסר האמונה, חוסר האירגון וההרגל להזניח את עצמי.היום אחרי שירד..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*