מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד דיאטה וירידה במשקל באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

דיאטה וירידה במשקל

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
ירידה במשקל [ירושלים]
חיטוב עיצוב ואירובי. מאמני הכושר האישי מגיעים לביתך, בזמן המתאים לך עם הציוד הדרוש לביצוע הפעילות, מזרן, משקולות, גומיות, בר, שעון דופק, ומד אחוזי שומן דיגיטלי. המדר..

דיאטה קלאב - קבוצות תמיכה לאכילה נכונה [ירושלים]
קבוצות תמיכה לשינוי הרגלים ואכילה נכונה. דיאטה קלאב הינה חלוצת קבוצות התמיכה בארץ, קיימת כ- 17 שנה ומקיימת כ- 100 קבוצות תמיכה הנפרשות מראש פינה ועד אילת. אנו מציעים..
קבוצת תמיכה להרזייה [ירושלים]
אחרי אין ספור מסגרות להרזיה כושלות, הבנתי שהבעיה הקשה ביותר שלי למול האוכל, זה הראש. חוסר הביטחון שלי, חוסר האמונה, חוסר האירגון וההרגל להזניח את עצמי.היום אחרי שירד..
או.איי. אכלני יתר אנונימיים במודיעין והסביבה [מודיעין]
המפגשים באזור מודיעין והסביבה מתקיימים ביישובים הבאים: מודיעין, מכבים. אכלני יתר אנונימיים היא חברותא של גברים ונשים מכל שכבות הציבור שנפגשים כדי לעזור זה לזה לפתור ..
קבוצות הרזיה וכושר לילדים ונוער [מודיעין]
קבוצות להרזיה וכושר לילדים ונוער ונשים המשלבת שקילה, משחקים לחינוך תזונתי מיוחדים ואימון ארובי המתאים לכל קבוצת הגיל. המועדון מוקם בסניפים :פתח תקוה אם המושבות אצטד..
גופנפש עם נשמה [ירושלים]
דרך תזונה ורפואה הודית (איור-ודה), פרחי באך, שיחות נפש, מדיוציות ודמיון מודרך ועוד כלים, אני עוזר למטופל-ת לחזור לבריאות, לשמחה, ולאמת הפנימית שלו-ה. אני עובד עם כל ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*