מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד דיאטה וירידה במשקל באיזור הדרום

הדרום

דיאטה וירידה במשקל

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
חוג אוהבי שוקולד [באר שבע]
חוג לכל מי שאוהב שוקולד, ומפנטז מה יעשה אם יינעל לילה שלם לבד בחנות של מקס ברנר. במסגרת הקבוצה נכין פעם בחודש משהו טעים, מפנק ומושחת עם שוקולד. חוץ מזה נדבר על שוקול..

מעבר לגזרה [קריית גת]
סדנה המקנה עקרונות לתזונה בריאה ונכונה ופעילות גופנית בכדי לחיות נכון, לרדת במשקל ולשמור על משקל תקין לאורך זמן. הסדנה מועברת על ידי דפנה לוי שהיא מדריכת כושר ויועצת..
סדנת גוף נפש להרזיה [חצור אשדוד]
סדנה המעודדת יציאה מ- "מעגל הדיאטות" וחיים בשלום עם הגוף. הסדנה פותחת נתיב של אהבה עצמית דרך קבלת הגוף ומביאה את האישה להכרה שהיא היוצרת של חייה וגופה. אין רזון מקוד..
דיאטה קלאב - קבוצות תמיכה לאכילה נכונה [ערד]
קבוצות תמיכה לשינוי הרגלים ואכילה נכונה. דיאטה קלאב הנה חלוצת קבוצות התמיכה בארץ, קיימת כ- 17 שנה ומקיימת כ- 100 קבוצות תמיכה הנפרשות מראש פינה ועד אילת. אנו מציעים ..
אמא קלה - אחרי לידה [באר שבע]
בתקופה של תחילת ההורות הצרכים הפיזיים והרגשיים וקצב החיים משתנים. הרבה מקומות מציעים לך "לחזור לעצמך", כשבעצם הכוונה להתעלם מן השינוי העצום שחל בך. בסדנה במקום להסתכ..
אימונים אישיים ויעוץ תזונתי מקצועי [אשדוד]
אימונים אישיים ויעוץ תזונתי מקצועי מבעל תואר במדעי התזונה של האונ` העברית. כמו כן בוגר קורס מדריכי חדר כושר וקורס מאמן אישי מטעם מכללת וינגייט ואונ` ת"א. אימונים איש..
או.איי. אכלני יתר אנונימיים [באר שבע]
המפגשים בדרום הארץ מתקיימים ביישובים הבאים: אשדוד, אשקלון, באר שבע, קדימה, קיבוץ משאבי שדה, מושב צופר. אכלני יתר אנונימיים היא חברותא של גברים ונשים מכל שכבות הציבור..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*