מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שירה באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

שירה

- נמצאו 14 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

הרכבי שירה - ווקאל במרכז 'ווליום' מוסיקה | אומ... [הרצליה]

לשיר ולהופיע בגדול! פיתוח קול קבוצתי, בואו ללמוד כיצד לשיר נכון, להגשים חלום ולפתח את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מכם. ב'X Volume' נעבוד על פרפורמנס, קולות והופעה ..

שיעורי פיתוח קול (רמת פולג, נתניה) - טובית קציר []

פיתוח קול עם טובית קציר, יוצאת להקה צבאית (פיקוד המרכז 90-92) ובית הספר למוזיקה "רימון", בעלת ניסיון בהוראה וניסיון בימתי הכולל מחזות זמר, הופעות בארץ ובחו"ל, ועבודה..

לשיר מהבטן עם עדי לביא [חדרה]

שיעורי שירה חוויתיים ועשירים. השיעורים מתאימים לכל רמה ומבוססים תרגילי נשימה, תרגילי טכניקת שירה, הגשת שיר, עבודה על טקסט וניתן גם לשלב ליווי עצמי בפסנתר, כתיבה והלח..
SING IT ALL OUT הדרך לפיתוח קול []
פיתוח קול בשיטה ייחודית פרי פיתוחה של הזמרת חגית מעוז בעלת ניסיון של 15 שנה בהוראת פיתוח קול. התלמידים של חגית מגיעים לתוצאות בזמן קצר וזאת הודות לדרכה המיוחדת להגיע..
מריאל סול - מורה לפיתוח קול [רעננה]
רוצה לשיר? Vocal Trainer מורה לפיתוח קול. ניסיון רחב ומקצועיות. טכניקה ווקאלית ואינטרפרטציה. Speech Level Technique הבעה ועמידה בימתית.
פיתוח קול וריפוי בקול [מכמורת]
שיעורי קול פרטניים בשיטה ייחודית המשלבת משחק, נשימה, דמיון מודרך, מגע, תנועה, אימפרוביזציה, טכניקה קולית ועוד...מותאמת לאופיו ויכולתו של התלמיד, שמה דגש על יצירה ושי..
מוסיקה [רמת השרון]
מרכז המוסיקה "מצלול" הנו שלוחה של קונסרבטוריון רמת השרון מאפשר לימוד נגינה במגוון רחב של כלי נגינה, גיטרה, תופים, כינור, פסנתר, קלידים, דרבוקה, חצוצרה, סקסופון, גיטר..
הכנת פלייבקים [הוד השרון]
!!! הכנת פלייבקים !!! פליבקים לכל מטרה באולפן מיקצועי. - יחס אישי. - אפשרות להקלטת המזמין בשירה, נגינה וכו'. המלצות והשמעות יינתנו לפי דרישה.
פיתוח קול ושירה בהרצליה [הרצליה]
בוגרת המחלקה למוסיקה באוני' בר-אילן, סטודנטית לתואר שני לתרפיה במוסיקה ותנועה, תעודת הוראה. מלמדת פיתוח קול ושירה, גם בביתו של התלמיד עם אפשרות לשילוב לימוד פסנתר. ..
מסע קולי: סדנת קול ותנועה [רעננה]
הסדנה המיועדת לכל מי שמבקש/ת לצלול לתוך המיסתורין של הקול, להתענג על התנועה הטבעית של הגוף ועל ריבוי האפשרויות של ההבעה בקול. מתאימה גם למטפלים / מנחים / מורים, שקול..
Overtones - צלילים צליליים [גן חיים]
overtones - צלילים עיליים. זמר אחד בלבד, אבל.... שתי מנגינות נשמעות בבירור בחלל החדר. אחת מקורה בצליל הרגיל והמוכר לנו, והשנייה, צלולה כקריסטל, מרחפת בחלל ומהדהד..
חבורת זמר [רמת השרון]
חבורת זמר בסיגנון צעיר ומודרני. עבודה על פיתוח קול, שירה בקולות, הופעות,עבודה על רפרטואר. חבורת זמר קטנה ואיכותית. המעוניינים נירשמים לאודישן אצל המנצח אלכס בלסקי.
פרויקט הלהקות הייצוגיות באבן יהודה [אבן יהודה]
להקות שירה וריקוד, בדומה ללהקת "צעירי תל אביב", לילדים בגילאי א' עד ו'.
שירה בציבור, חוויה לכל גיל ! [כפר סבא]
שירה בציבור לאירועים פרטיים (קטנים וגדולים) עם זמרת בליווי קלידן ושקופיות. בניית תכנית הערב, ובחירת השירים נעשית בשיתוף עם מזמין האירוע. אפשרויות נוספות: על-פי ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*