מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שירה בפתח תקוה

פתח תקוה

שירה

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
קריוקי זה אנחנו [תל אביב]
קריוקי זה אנחנו - לאירועים פרטיים ועסקיים בכל הארץ. תורך ליהנות מניסיון של 10 שנים,ואלפי אירועים מוצלחים. יחד נזייף בכיף!

הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online גם בעזרת SKYPE ואימייל. בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה ומכין נערות ונערים, לקראת ארוע ב..
ימי גיבוש חוויתיים למוסדות וארגונים [תל אביב]
אמני ג'אז מתאמנים כל חייהם ביצירה בצוות, אילתור בזמן אמת, ספונטניות, הקשבה ויכולת תגובה מהירה בו ברגע – כל התכונות הדרושות לאיש צוות מיומן בכל ארגון.
איך ללמוד מוסיקה עם חיוך? [תל אביב]
בקרו באתר שלנו-בלינק למטה! מחברת תוים חדשה באה לשכונה! המסע המוסיקלי שלי עם תוים מתחיל בחיוך :-) למה אנחנו משקיעים במח' תוים? כי הקשר הראשוני שלנו עם התוים מתחיל במ..
הוראת בת / בר מצווה ONLINE לישראלים בחול [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה ONLINE באינטרנט גם בעזרת SKYPE ואימייל. - BAT / BAR MITZVAH לישראלים המבקרים בארץ וצריכים כמה שיעורים, או גרים בחו"ל ורוצים לערוך טקס בארץ. ניסיו..
הופעות וקונצרטים [תל אביב]
הופעות וקונצרטים עם רפרטואר רחב, בסיגנונות שונים, הרכבים מוסיקלים שונים עם כלי הנגינה נוספים לפי ביקוש כולל זמרים. מוסיקה קלאסית קלה, דז'אז, שירי ארץ ישראל, מוסיקת ע..
סדנת הרמת מסך להפקה ויצירה מוסיקלית [תל אביב]
סדנה מרתקת לילדים בכיתות ג-ו בנושא יצירה והפקה מוסיקלית. מה בסדנה? במהלך הסדנה הילדים כותבים בעצמם מילים לשיר, השיר עובר הלחנה ועיבוד, הילדים מקליטים אותו באולפן ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*