מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שירה בפתח תקוה

פתח תקוה

שירה

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
קריוקי זה אנחנו [תל אביב]
קריוקי זה אנחנו - לאירועים פרטיים ועסקיים בכל הארץ. תורך ליהנות מניסיון של 10 שנים,ואלפי אירועים מוצלחים. יחד נזייף בכיף!

סדנת הרמת מסך להפקה ויצירה מוסיקלית [תל אביב]
סדנה מרתקת לילדים בכיתות ג-ו בנושא יצירה והפקה מוסיקלית. מה בסדנה? במהלך הסדנה הילדים כותבים בעצמם מילים לשיר, השיר עובר הלחנה ועיבוד, הילדים מקליטים אותו באולפן ..
הופעות וקונצרטים [תל אביב]
הופעות וקונצרטים עם רפרטואר רחב, בסיגנונות שונים, הרכבים מוסיקלים שונים עם כלי הנגינה נוספים לפי ביקוש כולל זמרים. מוסיקה קלאסית קלה, דז'אז, שירי ארץ ישראל, מוסיקת ע..
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online גם בעזרת SKYPE ואימייל. בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה ומכין נערות ונערים, לקראת ארוע ב..
הוראת בת / בר מצווה ONLINE לישראלים בחול [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה ONLINE באינטרנט גם בעזרת SKYPE ואימייל. - BAT / BAR MITZVAH לישראלים המבקרים בארץ וצריכים כמה שיעורים, או גרים בחו"ל ורוצים לערוך טקס בארץ. ניסיו..
איך ללמוד מוסיקה עם חיוך? [תל אביב]
בקרו באתר שלנו-בלינק למטה! מחברת תוים חדשה באה לשכונה! המסע המוסיקלי שלי עם תוים מתחיל בחיוך :-) למה אנחנו משקיעים במח' תוים? כי הקשר הראשוני שלנו עם התוים מתחיל במ..
ימי גיבוש חוויתיים למוסדות וארגונים [תל אביב]
אמני ג'אז מתאמנים כל חייהם ביצירה בצוות, אילתור בזמן אמת, ספונטניות, הקשבה ויכולת תגובה מהירה בו ברגע – כל התכונות הדרושות לאיש צוות מיומן בכל ארגון.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*