מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שירה באיזור המרכז

המרכז

שירה

- נמצאו 42 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי פיתוח קול ופרפורמנס בהנחיית מאיה אלרון [תל אביב]

מאיה אלרון מזמינה אתכם לעשות צעד אל עבר הגשמת חלום. הצטרפו לשיעורים בשירה ובהגשה שירים ופרפורמנס בהופעות, הקלטות, חזרות ואודישנים, ותפתחו את יכולת ההגשה שלכם, כמו גם..

תאטרון שירה בית ספר למוסיקה הרמוניה [ראשון לציון]

לשיר! היום זה מאוד פופולרי! לא התחלתם עדיין שיעורי שירה??? יש לכם ספקות בבחירת מורה ומקום למידה? יש לנו הצעה לימודים אתגריים מאוד בתאטרון שירה או להקות. תעשו בחירה ..
YAMAHA בית ספר למוסיקה - פיתוח קול, הכנה לאודישנים [פתח תקוה]
לימודי פיתוח קול מתקיימים באופן יחידני. השעורים מותאמים על פי סגנונו ורצונו של כל תלמיד, מורים מיקצועיים, אפשרות להשתלבות באחד מהרכבי בית הספר. פעילויות בית הספר כו..
MUSIC HOME- ללמוד לשיר נכון ולקבל את הבמה לעשות את... [ראשון לציון]
ב"מיוזיק הום" , בית הספר למוזיקה , השיעורי פיתוח הקול בני 45 דקות, עוברים מול הפסנתר בליווי מורים שכל מטרתם להוציא את הזמר/ת שבפנים. נשימה נכונה, שימוש בגוף הם רק חל..
קריוקי זה אנחנו [תל אביב]
קריוקי זה אנחנו - לאירועים פרטיים ועסקיים בכל הארץ. תורך ליהנות מניסיון של 10 שנים,ואלפי אירועים מוצלחים. יחד נזייף בכיף!
חזרה לשורשים - נגינה ושירה של מוסיקה שורשית [תל אביב]
"חזרה לשורשים" - נגינה ושירה של מוסיקה שורשית רוצה לנגן על עוד? רוצה לשיר לאדינו? רוצה לתופף על דרבוקה? תוכנית לימודים חדשה מאפשרת לכל אחד להעשיר את עצמו בתחום ..
מופעי זמר עם אביב []
אם אתם מארגנים אירוע ורוצים בהצלחתו, יש לכם פתרון בטוח. אביב חלימי יופיע בפניכם במופע של שמחה ומוסיקה מכל הזמנים ובסגנונות שונים ומגוונים. עם גישה חמה ואוהבת והנ..
סדנת כתיבה יוצרת והלחנת פזמונים [תל אביב]
סדנת כתיבת פזמונים והלחנתם בשיטה ייחודית. בהנחיית לימור זהר - יוצרת רב-תחומית ואקדמאית. הסדנה מיועדת לחובבי מוסיקה בעלי יכולת מוסיקלית מולדת. אין צורך בידע מוקדם. הש..
סקאלה - פיתוח קול, הופעות והרכבים קוליים [תל אביב]
סקאלה בית הספר לפיתוח קול. שיעורים יחידניים עם טובי המורים בארץ, הופעות, הקלטות והרכבים קוליים הכל במקום אחד - סקאלה קול אחד יכול !
פיתוח קול ג'אז [תל אביב]
זמרת הג`אז דפני לוי מלמדת פיתוח קול וביצוע קולי בג`אז ובלוז: טכניקה קולית, רפרטואר, סגנון, הגשה, פיתוח השמיעה, הרמוניה ואילתור. השיעורים מיועדים לתלמידים רציניים ב..
קורס שירה והקלטת אולפן [תל אביב]
קורס שירה בתגליות מוקדש לשירת אולפן והקלטות סינגל. קורס שירה עם הזמר אדם מתקיים באולפני הקלטה של "במרום הפקות". בקורס שירה לומדים: פיתוח קול, הופעה על במה, הקלטות סי..
פיתוח קול - שירה [תל אביב]
זמר מיקצועי עם ניסיון רב במסגרות שונות וארועים כסולן, וטכסים שונים, לעביר לכם טכניקה בסיסית של שירה / פיתוח קול וכיצד לשמור על הקול. זה בביתי באווירה חברית ונעימה. ל..
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online גם בעזרת SKYPE ואימייל. בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה ומכין נערות ונערים, לקראת ארוע ב..
הוראת בת / בר מצווה ONLINE לישראלים בחול [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה ONLINE באינטרנט גם בעזרת SKYPE ואימייל. - BAT / BAR MITZVAH לישראלים המבקרים בארץ וצריכים כמה שיעורים, או גרים בחו"ל ורוצים לערוך טקס בארץ. ניסיו..
סדנת הרמת מסך להפקה ויצירה מוסיקלית [תל אביב]
סדנה מרתקת לילדים בכיתות ג-ו בנושא יצירה והפקה מוסיקלית. מה בסדנה? במהלך הסדנה הילדים כותבים בעצמם מילים לשיר, השיר עובר הלחנה ועיבוד, הילדים מקליטים אותו באולפן ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*