מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שילוב אומנויות בפתח תקוה

פתח תקוה

שילוב אומנויות

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
שילוב אמנויות - מכללת ורצברגר [רמת גן]
אנשים אמנותיים? בין אם אתם חסרי ניסיון או מתקדמים, הקורסים של מכללת ורצברגר מהווים בית לשוחרי האמנות באשר הם. הצטרפו אלינו לקורס לשילוב אמנויות המאפשר לימוד מגוון רח..

שילוב אמנויות ברגע של פנאי [פתח תקוה]
רגע של פנאי, מרכז לסדנאות וחוגים יצירתיים רבים מזמין אתכם לסדנא המשלבת מגוון רחב של אמנויות, המאפשר לכל משתתף לטעום מתחומים שונים או להתמקד באחד תוך שילוב של מספר ת..
דרמה תרפיה סדנא - כישורים חברתיים לילדים [רמת גן]
סדנת דרמה תרפיה לילדים, עוזרת לפתח מיומנויות חברתיות, מעלה ביטחון עצמי ומאפשרת לילד להכיר את הכישורים שבו. מומלץ לילדים בעלי: קשיים חברתיים ורגשיים, הפרעות קשב וריכו..
אמנות ההיסטוריה [פתח תקוה]
לראות את מאורעות ההיסטוריה העולמית דרך העיניים של האמנים וליצור בסגנון של אותם הזמנים ואותם המקומות. מגרה סקרנות, מעודד דמיון ויצירתיות, מרחיב אופקים, נותן את התמו..
ציור ועיטור במגוון סגנונות [פתח תקוה]
סגנון ציורי משלב ציור פיגורטיבי עם טכניקות מסורתיות וחדשניות של ציור על עץ. נתאים את צביון הרהיט או הציור לרצון הלקוח, תוך שילובו בסגנון הציור. לדוגמה, רהיטים לחדרי ..
פינות כייף ויצירה לאירועים [תל אביב]
את הקעקועים אנחנו מציירים ללא שבלונות ומשתמשים רק בחומרים שאינם מזיקים לגוף. הקריקטורות שלנו מצחיקות ורחוקות מלהיות מעליבות. פיתחנו תסרוקות וצמות שאין לאף אחד אחר אי..
החוג מגיע הביתה! [תל אביב]
מפגשי יצירה לילדים בבית: המפגשים בנויים מהקראת סיפור ופעילויות יצירה בעקבותיו (הדבקה, ציור, פיסול, תיאטרון בובות ועוד). הדגש הוא על פתיחת הדלת לעולם הדמיון ולחדוות ה..
עיצוב רהיטים [פתח תקוה]
קורס המלמד כיצד להפוך רהיט חדש לישן וישן לחדש. בקורס נלמדות טכניקות כגון: סטנסילינג, יישון, קרקליר, קרקל גלייז, ליימינג, סטרסינג ועוד. נלמד לשלב רקעים שונים (ווÉש, ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*