מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שילוב אומנויות באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

שילוב אומנויות

- נמצאו 20 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

עיצוב תיקי עור וMaster Classes אצל מעצבת תיקי... [ירושלים]

רוצים ללמוד עיצוב תיקים? ללמוד לעצב וליצור לעצמכם תיק אישי שלכם? בואו נתחיל מכיתת אומן MASTER CLASS אצל מעצבת תיקי עור "עיצוב ויצירה מעור"

קורסי אנימציה לילדים ונוער בסטודיו לאנימציה W... [ירושלים]

WILD KIDS הוא סטודיו לאנימציה, בו ילדים ונוער יוצרים סרטים. אנימציה זו שפה מגוונת המאפשרת לילד התפתחות רב תחומית. כל ילד משקיע את היכולת האישית שלו ולומד לבטא את עצמ..
חוג ציור על פורצלן [מעלה אדומים]
מי יכול לצייר על פורצלן? כל מי שאוהב לעסוק באומנות ולקשט כלים. יציבות היד ומיומנויות רבות אחרות מתפתחות עם התרגול. אתם יכולים ללמוד אומנות זו בסביבה מזמינה וידידותית..
שנת יסוד באנתרופוסופיה - יום פתוח [ירושלים]
שנת יסוד באנתרופוסופיה מהווה בסיס הן להתפתחות אישית והן לרכישת כלים בהמשך בתחומים ישומיים: חינוך, אומנויות, חקלאות, מלאכות ועוד. הלימודים כוללים שיעורים עיוניים בנוש..
מרכז לאמנות חזותית ג'ינוגלי - חוג אמנות לילדים [ירושלים]
מרכז אמנות חזותית ע"ש ג'ינוגלי מציע חוג אמנות לילדים, המשלב כמה תחומי יצירה אפשריים במהלך השנה: קרמיקה, ציור, פיסול בחומרים שונים וצילום. לכל תחום מדריך מקצועי אחר. ..
ימי הולדת יצירתיים - כששמחה, צבע וחומר נפגשים [מודיעין]
את בוחרת כיצד תיראה היומולדת שלך השנה, והבנות לא יפסיקו לדבר עליה...! אווירה מיוחדת, מגוון הפעלות לבחירה - כל אחת יוצאת עם יצירה בסגנון ועיצוב אישי: מחזיק תמונות בצ..
קורס לעיצוב פנים - מסלול קצר [ירושלים]
עיצוב פנים הוא תחום מעולם האדריכלות. העוסקים בו מופקדים על התכנון הארכיטקטוני של סביבת האדם בביתו, במקום מגוריו ובאזורי הבילוי, הפנאי והקניות שלו. מושם דגש על הממדים..
יוצרים הנאה - סטודיו לקטנים וגדולים [מודיעין]
לפיתוח חשיבה יצירתית, דמיון ומוטוריקה עדינה. חוג לילדים ונוער: אומנות שימושית תוך שימוש בחומרים ובטכניקות מגוונות: עץ ומפיות, דאס, פימו, חרוזים, עיסת נייר, קרמיקל, ..
אומניה אומנות העור []
תמיד רציתם להכין - תיק, חגורה, ארנק, סנדלים? אתם אוהבים אומנות, אתגרים חדשים, ועבודות יד? אומניה זה המקום הנכון בשבילכם.... הקורס מיועד לכל המעוניין לעסוק באומנות..
בין קודש לחול-אמנות יהודית [ירושלים]
החוג מתקיים בגלריה ובסטודיו של האמנית זהבה בנימין. בחוג נלמד ונראה "אמנות יהודית"- נלמד על מבנה בית הכנסת ותשמישי הקדושה בו מבחינה אמנותית. ונתנסה ביצירת מזוזה או של..
יוצרים הנאה - סדנאות חד פעמיות [מודיעין]
הכניסי עולם של צבע ויצירה לחייך! מגיע לך להתפנק ולהנות - עם חברות, עם בתך או לבד. ניצור פרוייקט אחד מבין אפשרויות רבות, על פי בחירתך בחימר פולימרי, חרוזים או אומנות ..
Illustration, painting, Photoshop, Freehand [ירושלים]
שילוב איור ידני ואיור מחשב. מיועדי למאיירים בתחילת דרכם, לאלו שכבר התנסו באיור וגם למי שלא, להנאה ולתחביב.
אמנות שימושית - ציור ופיסול - במגוון חומרים [מודיעין]
עיצוב תוצר - נעצב כלים - מעץ ופורצלן בחומרי עיצוב שונים -דבקים צבעים מפיות, חרוזים טוליפ ועוד. ציור על פורצלן- צביעה ושריפה בתנור. עבודה בחימר-פסלים, תבליטים,כלים שי..
סדנא לטכניקות באמנות שימושית [ירושלים]
החוג מתקיים בגלריה ובסטודיו של האמנית זהבה בנימין. בחוג נלמד : עבודות תבליט. יציקת אלומיניום. גימור וציפוי מתכת. טכניקות צביעה שונות. תכשיטים ועוד...
יצירת חיי - סדנת העצמה לנשים [צור הדסה]
בשימוש אומנות ליצור שינוי, לעצב את חיינו, ולהתגבר על מכשולים לפרטים: חמדת


  שלחו הודעה
ל

*

*

*