מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שילוב אומנויות בירושלים

ירושלים

שילוב אומנויות

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנאות עיצוב תיקי עור בעבודת יד עם המעצבת איר... [ירושלים]

רוצים ללמוד עיצוב תיקים? ללמוד לעצב וליצור לעצמכם תיק אישי שלכם? בואו נתחיל מכיתת אומן MASTER CLASS אצל מעצבת תיקי עור "עיצוב ויצירה מעור"

קורסי אנימציה לילדים ונוער בסטודיו לאנימציה W... [ירושלים]

WILD KIDS הוא סטודיו לאנימציה, בו ילדים ונוער יוצרים סרטים. אנימציה זו שפה מגוונת המאפשרת לילד התפתחות רב תחומית. כל ילד משקיע את היכולת האישית שלו ולומד לבטא את עצמ..
חוג ציור על פורצלן [מעלה אדומים]
מי יכול לצייר על פורצלן? כל מי שאוהב לעסוק באומנות ולקשט כלים. יציבות היד ומיומנויות רבות אחרות מתפתחות עם התרגול. אתם יכולים ללמוד אומנות זו בסביבה מזמינה וידידותית..
קורס לעיצוב פנים - מסלול קצר [ירושלים]
עיצוב פנים הוא תחום מעולם האדריכלות. העוסקים בו מופקדים על התכנון הארכיטקטוני של סביבת האדם בביתו, במקום מגוריו ובאזורי הבילוי, הפנאי והקניות שלו. מושם דגש על הממדים..
בין קודש לחול-אמנות יהודית [ירושלים]
החוג מתקיים בגלריה ובסטודיו של האמנית זהבה בנימין. בחוג נלמד ונראה "אמנות יהודית"- נלמד על מבנה בית הכנסת ותשמישי הקדושה בו מבחינה אמנותית. ונתנסה ביצירת מזוזה או של..
שילוב אומנויות לילדים בסטודיו של "צורפת העוגיות" [ירושלים]
במהלך החוג נתנסה בעושר רב של חומרי גלם, ניצור בטכניקות של ליבוד ועבודה עם צמר גולמי, עיצוב והכנת תכשיטים ,פיסול בבצק סוכר, אפיית לחמים, עבודה בעור, עבודה עם חומרים..
אומניה אומנות העור []
תמיד רציתם להכין - תיק, חגורה, ארנק, סנדלים? אתם אוהבים אומנות, אתגרים חדשים, ועבודות יד? אומניה זה המקום הנכון בשבילכם.... הקורס מיועד לכל המעוניין לעסוק באומנות..
סדנא לטכניקות באמנות שימושית [ירושלים]
החוג מתקיים בגלריה ובסטודיו של האמנית זהבה בנימין. בחוג נלמד : עבודות תבליט. יציקת אלומיניום. גימור וציפוי מתכת. טכניקות צביעה שונות. תכשיטים ועוד...
מרכז לאמנות חזותית ג'ינוגלי - חוג אמנות לילדים [ירושלים]
מרכז אמנות חזותית ע"ש ג'ינוגלי מציע חוג אמנות לילדים, המשלב כמה תחומי יצירה אפשריים במהלך השנה: קרמיקה, ציור, פיסול בחומרים שונים וצילום. לכל תחום מדריך מקצועי אחר. ..
Illustration, painting, Photoshop, Freehand [ירושלים]
שילוב איור ידני ואיור מחשב. מיועדי למאיירים בתחילת דרכם, לאלו שכבר התנסו באיור וגם למי שלא, להנאה ולתחביב.
שנת יסוד באנתרופוסופיה - יום פתוח [ירושלים]
שנת יסוד באנתרופוסופיה מהווה בסיס הן להתפתחות אישית והן לרכישת כלים בהמשך בתחומים ישומיים: חינוך, אומנויות, חקלאות, מלאכות ועוד. הלימודים כוללים שיעורים עיוניים בנוש..
נגיעות בחומר - סטודיו לקרמיקה [ירושלים]
בסטודיו מקסים במושבה, חוגי קרמיקה לצעירים ומבוגרים. אבניים, פיסול, עבודת יד, זיגוגים צבעוניים והרבה שלווה וכיף. קבוצות קטנות ויחס אישי - אין צורך בנסיון קודם.
חוג ציור על משי [ירושלים]
חוג צביעה על משי למבוגרים - במסגרת השיעורים המשתתפים יתנסו במגוון טכניקות לציור על משי ביניהן ציור במלח, סירופ גוטה ובטיק (שעווה). בשיעורים הראשונים יילמדו טכניקות ה..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*