מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שילוב אומנויות באיזור הדרום

הדרום

שילוב אומנויות

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנה למסיכות וניציאניות - MA ארט סטודיו [באר שבע]
סדנת מסיכות וניציאניות! מידי שנה בפברואר, כשאצלנו חוגגים את פורים, פוקדים את עיר התעלות האיטלקית, ונציה, עשרות אלפי תיירים מכל רחבי העולם, כדי להשתתף באחד מאירועי הת..

הסדנא לעיצוב - סמדר שחר [עומר]
הסדנא לעיצוב היא מקום מיוחד שבו לומדים ויוצרים אומנות שימושית בתחומים שונים ומגוונים. פסיפס, רהוט מקרטון, עיסת נייר, פסול בקלקר ובטון, פסול ברשת וחוטי מתכת, ציור על..
פעילות יצירה [ניר עקיבא]
ביצירה הכל זה החומר. בואו עם הילדים לפעילות יצירה משותפת להתנסות בחומרים, צבעים וסגנון שלא הכרנו. זמן מהנה של הורה וילד.
חוג אמנות ומוזיאונים במוזיאון הפתוח [עומר]
לחובבי אמנות, סקרנים אמיתיים בואו לגלות את הסודות מאחורי המופע שנקרא: 'תערוכה'! נפגש במוזיאון הפתוח מדי שבוע, יחד נחקור את עולם האמנות, נחווה וגם ניצור ולחגיגת הסיום..
סדנת אמנות ועיצוב אישי [חצרים]
ציור, צילום, קולאז', רישום, כתיבה, גרפיקה ומבחר טכניקות מגוונות, בעזרתם יפתח כל משתתף את דרכו וסגנונו הייחודי. מזמינה אתכם לאזור אומץ ולצאת למסע חוויתי מעניין ויצירת..
קורס צילום דיגיטלי במוזיאון הפתוח [עומר]
המוזיאון הפתוח – גן תעשייה עומר פותח קורס לצילום דיגיטלי ועיבוד תמונה בתוכנת פוטושופ. כיום מעצבים את חיינו מוצרים, צילומים, מודעות פרסום, בגדים ועוד, רוב העיצובים כי..
העשרה - שילוב אומנויות [באר שבע]
1. עיצוב דוגמאות חריזה 2. ציור על משי 3. פעמוני רוח ומוביילים 4. קמעות מזל ועיטורי כלים 5. פימו צבעוני ופיסולי 6. צריבה על זכוכית 7. כלי נוי מאבן 8. שטיח עץ 9. עיצו..
להגיע לעצמי דרך האמנות [חצרים]
מסע של אדם לתוך עצמו בעזרת כלים אמנותיים ויצירתיים חווייתיים. התנסות במגוון טכניקות: ציור, צילום, רישום, כתיבה, עיצוב גרפי, קולאז' ועוד, תוך הכוונה אמנותית והתבוננות..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*