מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שחמט

 איפה אני 

שחמט

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג שחמט אונליין לילדים - המרכז למנהיגות טכנו... [לא צויין]

במסגרת החוג ילדיכם ילמדו את חוקי השח מט , הטקטיקות והאסטרטגיות הדרושות כדי לשחק שחמט, ויכירו משחק מהנה שמשלב חשיבה, יצירתיות והנאה רבה !

שחמט לילדים - מכבי חיפה [חיפה]

מכבי חיפה שחמט בהנהלת אולגה וולקוב. קבוצות בוגרים, נוער וילדים. אימונים בהתאם לרמה והיכולת. השתתפות בתחרויות האיגוד הישראלי לשחמט בכל הרמות. המחלקה פועלת להגברת..

שיעורי שח-מט עם אורי ששון [תל אביב]

שיעורי שח-מט, אימון פרטי עם מדריך מוסמך ממכון וינגייט, מלמד שח-מט מהיסוד עד לרמה תחרותית, יש אפשרות על פי בחירת התלמיד לעשות גם הדרכה עם דרגת אומן בתיאום מראש עם המו..

שיעורים פרטיים בשחמט עם יובל אליבא [נתניה]

חוגים פרטים עד בית הלקוח אפשרות לקבוצות מחיפה ועד קרית מלאכי. ברשותי לוח שחמט ענק מה שמאפשר חלוקה לקבוצות לעידוד של דמוקרטיה.

חוג שחמט עם אורי בלאס [תל אביב]

חוג שחמט לקבוצה. חצי מהשיעור הוא הסבר לפני תרגילים שיש לפתור ופתרון תרגילים, וחצי משחק בין חברי הקבוצה.
מרכז להעשרת ילדים FeLiTa [רמת גן]
תוכנית המחשב כוללת משימות שחמט מונפשות המאפשרות ללמד ילד את יסודות השחמט בצורה מרותקת ומשעשעת, תורמת לפיתוח חשיבה יצירתית ומלאת דמיון, וכן להבנה מעמיקה יותר של משחק ..
שעורי שחמט פרטיים בערד ! [ערד]
שעורים פרטיים בשחמט ממורה בעל נסיון רב! מתאים לכולם מגיל 5 עד 80+
המרכז למתמטיקה לילדים - סי.אם.סי [ירושלים]
בואו למרכז למתמטיקה לילדים! במקום מגוון רב של משחקי חשיבה ואסטרטגיה ומשחקים מתמטיים מהארץ ומחו"ל. בעזרת משחקים אלה נחשפים הילדים לעולם המתמטיקה הרחב, מתיידדים עם מוש..
שחמט ומשחקי חשיבה [רמת השרון]
בעזרת שחמט ומשחקי חשיבה נלמד שיטות חשיבה, טקטיות ואסטרטגיות הרלוונטים לחיים. כאשר אנחנו מדברים על חשיבה אנחנו מדברים לא רק על יכולות החשיבה שכולם מכירים, אלא גם על ה..
מוח רגש [רמת השרון]
"מוח רגש" הוא שם של תוכנית ייחודית אשר מלמדת פיתוח חשיבתי באמצעות שחמט ומשחקי חשיבה נבחרים וגם מלמדת ניהול רגשות כהשלמה הכרחית לפיתוח החשיבתי. תוכנית "מוח רגש" מתאימ..
משחקי חשיבה לגיל הרך -מרכז טיף טף לגיל הרך [רמת גן]
ההתפתחות השכלית של ילדנו בגלאי 4-6 משולה לספוג. זה השלב בו ילדנו מצטייד ב"ארגז הכלים" לעתידו היכולת שלנו להעשיר את חשיבתו האסטרטגית, הניתוח הלוגי ולהגדיל את טווח הרי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*