מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שחמט

 איפה אני 

שחמט

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

משחקי חשיבה ושחמט - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]

לילדים: חוג משחקי חשיבה ושחמט שמטרתו: פיתוח ושיפור מיומנויות החשיבה, הריכוז, הסבלנות, ההגיון, יכולת האלתור והיצירתיות. מה בחוג: שחמט, אבלון, מלך הביצה, אסטרטגו, אוקט..

חוג שחמט בבת ים [בת ים]

חוג שחמט בבת ים 17:00 -17:45 ימי שני גיל 4-5 17:45 -18:30 6-8 ימי שני גיל 18:30 -19:15 8-12 ימי שני גיל

שחמט לילדים - מכבי חיפה [חיפה]

מכבי חיפה שחמט בהנהלת אולגה וולקוב. קבוצות בוגרים, נוער וילדים. אימונים בהתאם לרמה והיכולת. השתתפות בתחרויות האיגוד הישראלי לשחמט בכל הרמות. המחלקה פועלת להגברת..

שיעורים פרטיים בשחמט עם יובל אליבא [נתניה]

חוגים פרטים עד בית הלקוח אפשרות לקבוצות מחיפה ועד קרית מלאכי. ברשותי לוח שחמט ענק מה שמאפשר חלוקה לקבוצות לעידוד של דמוקרטיה.

שיעורי שח-מט עם אורי ששון [תל אביב]

שיעורי שח-מט, אימון פרטי עם מדריך מוסמך ממכון וינגייט, מלמד שח-מט מהיסוד עד לרמה תחרותית, יש אפשרות על פי בחירת התלמיד לעשות גם הדרכה עם דרגת אומן בתיאום מראש עם המו..

חוג שחמט עם אורי בלאס [תל אביב]

חוג שחמט לקבוצה. חצי מהשיעור הוא הסבר לפני תרגילים שיש לפתור ופתרון תרגילים, וחצי משחק בין חברי הקבוצה.
משחקי חשיבה לגיל הרך -מרכז טיף טף לגיל הרך [רמת גן]
ההתפתחות השכלית של ילדנו בגלאי 4-6 משולה לספוג. זה השלב בו ילדנו מצטייד ב"ארגז הכלים" לעתידו היכולת שלנו להעשיר את חשיבתו האסטרטגית, הניתוח הלוגי ולהגדיל את טווח הרי..
המרכז למתמטיקה לילדים - סי.אם.סי [ירושלים]
בואו למרכז למתמטיקה לילדים! במקום מגוון רב של משחקי חשיבה ואסטרטגיה ומשחקים מתמטיים מהארץ ומחו"ל. בעזרת משחקים אלה נחשפים הילדים לעולם המתמטיקה הרחב, מתיידדים עם מוש..
שעורי שחמט פרטיים בערד ! [ערד]
שעורים פרטיים בשחמט ממורה בעל נסיון רב! מתאים לכולם מגיל 5 עד 80+
מוח רגש [רמת השרון]
"מוח רגש" הוא שם של תוכנית ייחודית אשר מלמדת פיתוח חשיבתי באמצעות שחמט ומשחקי חשיבה נבחרים וגם מלמדת ניהול רגשות כהשלמה הכרחית לפיתוח החשיבתי. תוכנית "מוח רגש" מתאימ..
שחמט ומשחקי חשיבה [רמת השרון]
בעזרת שחמט ומשחקי חשיבה נלמד שיטות חשיבה, טקטיות ואסטרטגיות הרלוונטים לחיים. כאשר אנחנו מדברים על חשיבה אנחנו מדברים לא רק על יכולות החשיבה שכולם מכירים, אלא גם על ה..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*