מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רקמה תפירה וסריגה ברחובות

רחובות

רקמה תפירה וסריגה

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קורס עיצוב, תפירת שמלות ובגדי ערב ברחובות – אי... [רחובות]

את מוזמנת להירשם ולהתחיל להגשים את עצמך בעיצוב שמלות ערב מדהימות בדיוק כמו שאת רוצה. תלמדי איך להתאים את הגזרה המושלמת עבורך, טכניקות יעילות וסודות מקצוע של תפירה עי..

SITAM - בית ספר למקצועות האופנה סיטם [רחובות]
בבית ספר סיטם ישנם קורסים למתחילים, חובבנים וישנם קורסים מקצועים. במשך הקורס לומדים תדמיתנות ותפירה לפי שיטת סיטם, עיצוב אופנה, ציור אופנה, פיתוח דגמים. הקורס מעניק ..
סדנת עיצוב תיקי אופנה מעור - אלה קלינגמן [אשדוד]
** סדנאות חד פעמיות-הכנת תיק והכנת חגורה במהלך לקראת השנה החדשה, כל המידע תוכלו לקבל באתר ובנייד. "הידע והניסיון זה העושר שלי ואשמח לחלוק אותו עם תלמידיי.." קורס עי..
טלאים, ריקמה, סריגה, ושילוב אומנויות []
סטודיו יעל מקיים קורסים בתפירה ועיצוב אופנה, סריגה, טלאים ורקמה בקבוצות קטנות עד 3 תלמידות בקבוצה: טלאים תוכנית מובנת ויסודית כולל חומר צילומי רב לשימוש עתידי ל..
סדנת תפירה למתחילות ברמלה - יהודית קמחי [רמלה]
סדנת תפירה למתחילות בה תלמדי עיצוב שרטוט ותפירת מלתחה אישית לפי מידות גופך כשישה פריטים הנתפרים בסדנה בליווי צמוד והכוונה עם כל הטיפים הדרושים לתפירה מדוייקת .הלימוד..
חוג תפירה נשים / ילדים [נס ציונה]
חוג מעצבות צעירות - לילדות בכיתות א'-ג': בחוג הילדות לומדות לתפור ביד, לרקום ולסרוג , נכין בובות, תיקים, סינרים, נשדרג בגדים, נצבע בטכניקות באטיק. בפורים נכין אביזרי..
סריגת בובות במסרגה אחת למתחילים בנס ציונה - אירית ... [נס ציונה]
סדנת סריגה במסרגה אחת! רוצה ליצור בובות מיוחדות בעצמך? למתנה ייחודית, לילדים או סתם לקישוט הבית? בובה שתהיה רק לך ולא תמצאי בשום חנות? אני מזמינה אותך לסדנת סריגה ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*