מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רקמה תפירה וסריגה בירושלים

ירושלים

רקמה תפירה וסריגה

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

מכללה ללימודי עיצוב אופנה, תדמיתנות ותפירה Fa... [ירושלים]

מכללת Fashion Floor הינה בית עבור כל אחת שחפצה להגשים את חלומה לעצב ולתפור בגדים או בגדי ים באופן עצמאי. גם אם אף פעם לא התנסית בעיצוב ותפירה, את מוזמנת להצטרף לקורס..

סדנאות לתדמיתנות ותפירה - ארט סטודיו [אלעד]

את מוזמנת להשתלב במסלול שמתאים לך מבין המבחר שרק סטודיו מוביל לעיצוב אופנה יכול להציע. הסדנאות מיועדות לכולן ומותאמות גם למגזר הדתי, יובילו אותך להצלחה ויעניקו לך תע..

סדנאות סריגה במבשרת ציון – Happy loops [מבשרת ציון]

את מוזמנת להצטרף לסדנאות חווייתיות, להשתלב בתוכנית המותאמת לרמת הקושי בה את מצויה ולהכניס לחייך תחביב מהנה וממכר שתאהבי ותרצי להמשיך לעסוק בו. פרטים נוספים במודעה.
עיצוב אופנה ותדמיתנות במכון יעל [ירושלים]
אם תמיד חלמת ללמוד לעצב, אוהבת אופנה ובעלת רעיונות משלך שהיית רוצה להוציא אל הפועל, במכון יעל יעניקו לך את הכלים על מנת להפוך דמיון למציאות. במסגרת המכון פועלים קורס..
קורס עיצוב אופנה ותפירה לנשים ובני נוער בסטודיו לב... [ירושלים]
אוהבות אופנה? רוצות ליהנות מפעילות כיפית לאם ובת? הצטרפו אלינו לקורס עיצוב אופנה לנשים ונערות! נתחיל בלוח השראה, נאייר את הרעיון שלנו לעיצוב הבגד, נשרטט גזירה, נגזור..
שיעורי רקמה אינטואיטיבית בירושלים – הסטודיו של יעל... [ירושלים]
הסדנאות יאפשרו לכם ליצור, לבטא את עצמכם ולהרגיש את העומק המצוי ביצירה האישית. תצליחו לגלות את אמנות הזרמת הרוח הטובה ולהבין את המשמעות שיעניק לכם התהליך שתעברו.
בובות ואומנויות ע"פ חינוך אנתרופוסופי - אורית דותן [מעלה אדומים]
אשמח להכין יחד אתכם בובות "אנתרופוסופיות" -בובות ע"פ חינוך אנתרופוסופי, בובות העשויות במלאכת יד מחומרים טבעיים ואקולוגיים, המפגשים הינם מפגשים אישיים ובתיאום ע"פ הקצ..
מועדון יצירה לגיל הצעיר [ירושלים]
ניצור חפצים שימושיים מחומרים שונים. נרקום, נצייר, נדביק ונכין חפצים שימושיים כמו: כרית מרקמה, תיקים שנתפור ועוד. בביתי מגוון רב של חומרים ללא כל תוספת תשלום, אולם ני..
שיעורי רקמה [ירושלים]
שיעורי רקמה לקבוצות וליחידים. שיעורים למתחילים ולמתקדמים. בשיעורים יילמדו התכים הבסיסיים, צעד אחר צעד - תך מכונה, תך שליבה, תך מילוי, צלבים ועוד, ובהמשך ישולבו תכ..
חוג סריגה [ירושלים]
מפגשים ללימוד סריגה באווירה חמה ואינטימית על כוס קפה. צעיפים, סוודרים, כובעים וכל מה שרציתם לסרוג ולא העזתם לשאול! למצטרפים מסרגות וגליל צמר חינם!
הכל בסוודר [ירושלים]
קבוצות קטנות עד 6 משתתפים 5 מפגשים (אפשרות להמשך) לימוד הבסיס העלאת עיניים, קנה מידה... סוגי הסריגה השונים: עין ימין / שמאל, סריגת פטנט... תוך 5 מפגשים כבר תדעו לסרו..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*