מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רישום בתל אביב

תל אביב

רישום

- נמצאו 26 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

פיסול, קרמיקה ושילוב אמנויות לילדים ונוער - ס... [תל אביב]

חוגים וסדנאות ייחודיות בפיסול ושילוב אומנויות. סטודיו דלית מאפשר מסע מרתק לעולמות החומר, הצבע ולכל מה שביניהם. פיסול בסוגים שונים של חימר, צביעת אנדרגלייז וגלזורות ..

חוג ציור ורישום לילדים בבית ספר לציור "אורנר" [ראשון לציון]

מסלול מיוחד לפיתוח הכישרון לילדים- לימודי ציור ורישום בשיעורים המותאמים לילדים לאורנר מנהל בית הספר ניסיון עשיר ורב שנים בהוראה של ציור ורישום אורנר פיתח שיטה ייח..

שיעורי ציור ורישום בתל אביב – אורנה דגני [תל אביב]

שיעורי רישום ברמה גבוהה והכנת תיקי עבודות למתכננים להתקבל ללימודים בבתיה׳ס הגבוהים לאדריכלות עיצוב ואמנות . בקבוצות קטנות באוירה טובה וסבלנית ומתוך דיאלוג עם התלמיד..

ציור פורטרט ומודל - אנטומיה - סטודיו A4 [גבעתיים]

ציור ורישום מודל, ופורטרט למתחילים ומתקדמים בקבוצות קטנות בין (5 - 7) למתחילים: יסודות, פרופורציות, אור וצל, נפח, אנטומיה, בסיס ברישום וצבע. למתקדמים: רישום ראליסטי ..

נפתחת סדנת רישום בתל אביב באפריל עם גילה גרינ... [תל אביב]

תמיד רציתם לדעת איך לרשום מהתבוננות פורטרט מתוך צילום או איך לצייר טבע דומם מהתבוננות ישירה? או שאולי ציירתם בעבר ואתם מעוניינים להמשיך ולהתפתח במסגרת קבוצתית? המפגש..

סדנת רישום בגרפיט ובפחם עם גילה גרינפילד בת"א... [תל אביב]

תמיד רציתם לדעת איך לרשום מהתבוננות פורטרט מתוך צילום או איך לצייר טבע דומם מהתבוננות ישירה? או שאולי ציירתם בעבר ואתם מעוניינים להמשיך ולהתפתח במסגרת קבוצתית? המפגש..

קורס יומן חוויה יצירתי בתל אביב – ליצור עולם [תל אביב]

בואו להצליח ליצור את העולם האומנותי שלכם. הכול מתחיל מלגלגל את הרעיון המקורי שאותו אתם חולמים להגשים. זו לא קלישאה שמחשבה קטנה יוצרת מציאות מופלאה, תצטרפו לחוויה מרע..

חוג ציור לילדים בסטודיו של איריס [תל אביב]

בסטודיו של הציירת ומאיירת ספרי הילדים איריס דה בוטון, הממוקם בלב תל אביב, מתקיימים מזה 17 שנים חוגי יצירה לילדים ונוער. בקבוצות קטנות, מתנסים ויוצרים במגוון חומרים ו..

שיעורים בציור ורישום מרינה מלמוד [תל אביב]

אם תמיד רצית לצייר, או חיפשת דרך לחזור לציור, ובא לך להקדיש זמן איכות יצירתי לעצמך אנחנו מזמינים אותך אלינו לסטודיו לשיעור ניסיון. בסטודיו אנחנו מלמדים ציור מהתבוננ..

שיעורי רישום וציור בהנחיית האמנית שרית אכטנברג [תל אביב]

בואו להשתתף בשיעורי ציור ורישום בסטודיו נעים ומלא השראה הנמצא בלב תל אביב. במסגרת השיעורים נלמד ונתרגל יחד את יסודות ברישום ובצבע, קו, כתם, קומפוזיציה, פרופורציה, פר..
לימוד רישום בסטודיו של חן לב [תל אביב]
רישום היא דרך הסתכלות ויכולת הבעה. אפשר לרשום מהתבוננות ואפשר לרשום מהדמיון. נלמד עולם רחב זה בקצב אישי ורגוע ובאופן מעמיק. נשתמש בטכניקות שונות ומגוונות, חומרים שונ..
קורס ציור ורישום- מכללת ורצברגר [רמת גן]
אנחנו במכללת ורצברגר שמחים לפתוח עבורכם את שערי עולם הציור והרישום ומציעים שלל קורסים מרתקים, המתאימים לכל רמה ואינם דורשים ניסיון קודם. אם יש בכם אהבה לאמנות ורצון ..
לימודי ציור ורישום בסטודיו בהרצליה- בהנחיית בועז ... [הרצליה]
בועז לוונטל מזמין אתכם לגלות את האמן שבכם ולערוך היכרות עם עולם הציור והרישום. בועז מעניק שיעורי ציור ורישום קבוצתיים או יחידניים המתאימים לכל רמה וגיל. בשיעורים נשכ..
קורס רישום אקדמי במכון אבני []
מבנה ותכני הקורס: • לימודים באווירה חווייתית ומיוחדת בביה"ס לאמנות ועיצוב הגדול והוותיק בת"א. • בהדרכת אמנים מוכרים מהשורה הראשונה. • הקניית מיומנויות ע"י דרכי עבודה..
ענת בן קורס רישום איור למתקדמים במכון אבני [תל אביב]
מה נלמד בקורס ומהן מטרותיו? מטרת הקורס לקחת את האיור למחוזות שונים. מאריזה דרך פרסום ועד איור לעיתונות על כל התחנות שבדרך. הדגש בקורס הוא על חשיבה. על הערך המוסף ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*