מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רישום בתל אביב

תל אביב

רישום

- נמצאו 24 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג ציור ורישום לילדים בבית ספר לציור "אורנר" [ראשון לציון]

מסלול מיוחד לפיתוח הכישרון לילדים- לימודי ציור ורישום בשיעורים המותאמים לילדים לאורנר מנהל בית הספר ניסיון עשיר ורב שנים בהוראה של ציור ורישום אורנר פיתח שיטה ייח..

פיסול, קרמיקה ושילוב אמנויות לילדים ונוער - ס... [תל אביב]

חוגים וסדנאות ייחודיות בפיסול ושילוב אומנויות. סטודיו דלית מאפשר מסע מרתק לעולמות החומר, הצבע ולכל מה שביניהם. פיסול בסוגים שונים של חימר, צביעת אנדרגלייז וגלזורות ..

שיעורי ציור ורישום בתל אביב – אורנה דגני [תל אביב]

שיעורי רישום ברמה גבוהה והכנת תיקי עבודות למתכננים להתקבל ללימודים בבתיה׳ס הגבוהים לאדריכלות עיצוב ואמנות . בקבוצות קטנות באוירה טובה וסבלנית ומתוך דיאלוג עם התלמיד..

שיעורים בציור ורישום מרינה מלמוד [תל אביב]

אם תמיד רצית לצייר, או חיפשת דרך לחזור לציור, ובא לך להקדיש זמן איכות יצירתי לעצמך אנחנו מזמינים אותך אלינו לסטודיו לשיעור ניסיון. בסטודיו אנחנו מלמדים ציור מהתבוננ..

חוג ציור לילדים בסטודיו של איריס [תל אביב]

בסטודיו של הציירת ומאיירת ספרי הילדים איריס דה בוטון, הממוקם בלב תל אביב, מתקיימים מזה 17 שנים חוגי יצירה לילדים ונוער. בקבוצות קטנות, מתנסים ויוצרים במגוון חומרים ו..

שיעורי רישום וציור בהנחיית האמנית שרית אכטנברג [תל אביב]

בואו להשתתף בשיעורי ציור ורישום בסטודיו נעים ומלא השראה הנמצא בלב תל אביב. במסגרת השיעורים נלמד ונתרגל יחד את יסודות ברישום ובצבע, קו, כתם, קומפוזיציה, פרופורציה, פר..

קורס יומן חוויה יצירתי בתל אביב – ליצור עולם [תל אביב]

בואו להצליח ליצור את העולם האומנותי שלכם. הכול מתחיל מלגלגל את הרעיון המקורי שאותו אתם חולמים להגשים. זו לא קלישאה שמחשבה קטנה יוצרת מציאות מופלאה, תצטרפו לחוויה מרע..
לימודי ציור ורישום בסטודיו בהרצליה- בהנחיית בועז ... [הרצליה]
בועז לוונטל מזמין אתכם לגלות את האמן שבכם ולערוך היכרות עם עולם הציור והרישום. בועז מעניק שיעורי ציור ורישום קבוצתיים או יחידניים המתאימים לכל רמה וגיל. בשיעורים נשכ..
לימוד רישום בסטודיו של חן לב [תל אביב]
רישום היא דרך הסתכלות ויכולת הבעה. אפשר לרשום מהתבוננות ואפשר לרשום מהדמיון. נלמד עולם רחב זה בקצב אישי ורגוע ובאופן מעמיק. נשתמש בטכניקות שונות ומגוונות, חומרים שונ..
ענת בן קורס רישום איור למתקדמים במכון אבני [תל אביב]
מה נלמד בקורס ומהן מטרותיו? מטרת הקורס לקחת את האיור למחוזות שונים. מאריזה דרך פרסום ועד איור לעיתונות על כל התחנות שבדרך. הדגש בקורס הוא על חשיבה. על הערך המוסף ..
קורס רישום אקדמי במכון אבני []
מבנה ותכני הקורס: • לימודים באווירה חווייתית ומיוחדת בביה"ס לאמנות ועיצוב הגדול והוותיק בת"א. • בהדרכת אמנים מוכרים מהשורה הראשונה. • הקניית מיומנויות ע"י דרכי עבודה..
לפסל ולצייר בדרך ליצירתיות שבך- בית סוזטה [רמת השרון]
בוא גם לצייר וגם לפסל ! וגם קצת עבודות יצירה..... שעורי ציור, פיסול ויצירה משולבים יחד. אנחנו מתחילים במפגשי ציור, לומדים את היסודות, טועמים מנפלאות הצבע והערבוב, לו..
נפתחת סדנת רישום בתל אביב ביוני עם גילה גרינפילד [תל אביב]
תמיד רציתם לדעת איך לרשום מהתבוננות פורטרט מתוך צילום או איך לצייר טבע דומם מהתבוננות ישירה? או שאולי ציירתם בעבר ואתם מעוניינים להמשיך ולהתפתח במסגרת קבוצתית? המפגש..
סדנת רישום בגרפיט ובפחם עם גילה גרינפילד בת"א [תל אביב]
תמיד רציתם לדעת איך לרשום מהתבוננות פורטרט מתוך צילום או איך לצייר טבע דומם מהתבוננות ישירה? או שאולי ציירתם בעבר ואתם מעוניינים להמשיך ולהתפתח במסגרת קבוצתית? המפגש..
קורס שפכטליזם – ציור בסטוקו למתחילים []
קורס שפכטליזם – ציור בסטוקו למתחילים- אריה לויט מטרת הקורס – הקניית יכולת ציור בסיסית בסטוקו באמצעות שפכטל בלבד. הבנת עבידות המדיום ויישומו בשכבות לקבלת ציור במרקם..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*