מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקוד - אימפרוביזציה בתל אביב

תל אביב

ריקוד - אימפרוביזציה

- נמצאו 25 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
הפרפורמר - סדנה שנתית במחול ותיאטרון [תל אביב]
הכוראוגרפית אהרונה ישראל והבימאית איילת רון משתפות פעולה בסדנה חדשה - ׳הפרפורמר- גוף. נוכחות. דימוי.׳ הסדנה תשלב טכניקות מעולם המחול והתנועה בצד טכניקות מעולם התאטרו..

יוסף אלון -שיעור תנועה אמפרו להעלאת בטחון עצמי פרט... [תל אביב]
יש לך בפנים את הרצון לרקוד? רוצה להעלות את הביטחון העצמי שלך ולהרגיש טוב עם הגוף! שיעור תנועה להעלאת בטחון עצמי,העצמה אישית ושיפור דימוי גוף. מיועד לילדים ,בני נוע..
לרקוד את הלב-מסיבת רווקות [תל אביב]
מתחילים במעגל. מרגישים את המוזיקה. בעזרת ההנחיה והמוזיקה המיוחדת- הריקוד מתפתח. אני נותן כלים להתפתחות של הריקוד שלכן- ומכאן אני מרגיש מה הקבוצה צריכה וצומח יחד עם ז..
הקשבה בתנועה - שיעורי תנועה ואימפרוביזציה לנערות. [תל אביב]
שיעורי תנועה וריקוד חופשי לנערות השמים דגש על חיבור לגוף ולעוצמות שלו בבניית דימוי גוף תקין ובטחון עצמי , הקניית יציבה ותנועה יציבה , גילוי השפה הרגשית של הגוף וחיבו..
ריקוד שינוי - Martial Dance [תל אביב]
שינוי Martial Dance הנו סינתזה של ריקוד, אומנויות לחימה ושיטת פלדנקרייז. הריקוד מושתת על חקירת הרוקד את תנועתו תוך כדי הקשבה אל בן הזוג. הטכניקה מלמדת איך לאחד בין ה..
הקשבה בתנועה - שיעורי תנועה ואימפרוביזציה לנערות [תל אביב]
שיעורי תנועה וריקוד חופשי לנערות השמים דגש על חיבור לגוף ולעוצמות שלו בבניית דימוי גוף תקין וביטחון עצמי. הקניית יציבה ותנועה נכונה, גילוי השפה הרגשית של הגוף וחיבור..
הקשבה בתנועה-מפגשי תנועה ואימפרוביזציה [תל אביב]
שיעורי תנועה מודעת וריקוד חופשי-סדנה תהליכית המיועדת לכל מי שרוצה להתקרב לעצמו, להתפתח ולהשתנות דרך העוצמה של התנועה והמוסיקה ולחוות את עצמו דרך הגוף
ריקוד חופשי במקדש של אהבה [תל אביב]
כמה פעמים בא לכם פשוט לרקוד בסלון למוסיקה שאתם אוהבים אבל אין לכם מקום, אין לכם זמן ואין לכם את המוסיקה? בשיעור הזה תקבלו הנחיות פשוטות להשתחרר, להתמתח, להרפות ולתת ..
שיעור תנועה [תל אביב]
דרך עבודת התבוננות מדוייקת על השלד ועל הרקמות, על החלל ועל הזמן נלמד להפנות תשומת לב לאלמנטים המרכיבים את האימפרוביזציה שלנו. נפתח קשב לפרטנרים שזזים איתנו בחלל. על ..
מחול בוטו - מחול הנשמה האוונגרדי מיפן [תל אביב]
מחול הנשמה האוונגרדי שהתהווה ביפן ......רקדן הבוטו הינו הריקוד עצמו וההשתחררות מן הצורך ליצור צורות בחלל מפנה מקום לקיום של הוויה טוטאלית – מתוך ההתקימות הממורכזת ה..
HUNCH-לימודי אימפרובזציה ואמנות המופע עם שחר דור [תל אביב]
מטרת הלימודים היא פיתוח והעצמה של האדם האומן היוצר ושל כלי הביטוי שלו. העקרונות המובילים והטכניקה בעבודה מכוונים את המשתתפים להכיר את קולם האישי, ומעניקים כלים לפיתו..
הקשבה בתנועה - מפגשי תנועה ואימפרוביזציה [תל אביב]
מפגשים חוויתיים של תנועה מודעת וריקוד חופשי. סדנה תהליכית המיועדת לכל מי שרוצה לחוות את עצמו דרך הגוף, להתפתח ולהשתנות דרך העוצמה של התנועה והמוסיקה ולהתקרב למהותו...
ללמוד לנוע לרקוד - יוגה ומחול - יוסי יונגמן [תל אביב]
מפגשים עם הגוף, הנפש, התנועה והרקדן שבנו. הלימוד מתבסס על עבודה הדרגתית, אמיצה ומעמיקה, שילוב ייחודי בין אימון יוגה לריקוד ויצירה. עם יוסי יונגמן ושחר בן דוד.
לרקוד את הלב [תל אביב]
לרקוד את הלב קבוצת תנועה בה נקשור בין התנועה לחיים (אין צורך בניסיון קודם) לכל מפגש-נושא ספציפי: למצוא מנוחה- בתנועה ובחיים פריצה- בתנועה ובחיים איזון- בחיים ובת..
שיעור קול בתנועה שבועי סינפסה בתל אביב [תל אביב]
רותי רבינס מורה במרכז סינפסה לקול בתנועה לפי שיטתה של סמדר אימור תעביר שיעורים שבועיים בתל אביב.


  שלחו הודעה
ל

*

*

*