מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקוד - אימפרוביזציה באיזור המרכז

המרכז

ריקוד - אימפרוביזציה

- נמצאו 25 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
הפרפורמר - סדנה שנתית במחול ותיאטרון [תל אביב]
הכוראוגרפית אהרונה ישראל והבימאית איילת רון משתפות פעולה בסדנה חדשה - ׳הפרפורמר- גוף. נוכחות. דימוי.׳ הסדנה תשלב טכניקות מעולם המחול והתנועה בצד טכניקות מעולם התאטרו..

לרקוד את הלב [תל אביב]
לרקוד את הלב קבוצת תנועה בה נקשור בין התנועה לחיים (אין צורך בניסיון קודם) לכל מפגש-נושא ספציפי: למצוא מנוחה- בתנועה ובחיים פריצה- בתנועה ובחיים איזון- בחיים ובת..
מחול עכשווי עם שלומית פונדמינסקי [תל אביב]
שיעורי מחול עכשווי, המתמקדים בשכלול היכולות הפיזיות של הרוקד, שילוב של עבודת ריצפה, עקרונות פלנדנקרייז, מחול פיזי ותיאטרלי, על פי שיטת "Lecoq". מציאת נוכחות והקשבה ..
ריקוד חופשי במקדש של אהבה [תל אביב]
כמה פעמים בא לכם פשוט לרקוד בסלון למוסיקה שאתם אוהבים אבל אין לכם מקום, אין לכם זמן ואין לכם את המוסיקה? בשיעור הזה תקבלו הנחיות פשוטות להשתחרר, להתמתח, להרפות ולתת ..
הקשבה בתנועה - מפגשי תנועה ואימפרוביזציה [תל אביב]
מפגשים חוויתיים של תנועה מודעת וריקוד חופשי. סדנה תהליכית המיועדת לכל מי שרוצה לחוות את עצמו דרך הגוף, להתפתח ולהשתנות דרך העוצמה של התנועה והמוסיקה ולהתקרב למהותו...
ביודנסה [תל אביב]
מנחה מגיעה לארץ מצרפת (ניסה)- לאורנס וולקן ביודנסה היא תורת התפתחות אישית המבוססת על חוויה קבוצתית באמצעות תנועה ומוזיקה. ביודנסה- ריקוד לחיים מיוסד על ידי הצ'יליאני..
לגור בגוף - סדנאות וחוגי תנועה ומחול [תל אביב]
החוגים והסדנאות של "לגור בגוף" מתבססים על ניסיון רב שנים של עיסוק בגוף, יצירה והוראת תנועה. באמצעות עבודה פיזית, אלתור, נשימה יציבה, משחקי תנועה והרפייה. דרך שימוש מ..
לרקוד את הלב-מסיבת רווקות [תל אביב]
מתחילים במעגל. מרגישים את המוזיקה. בעזרת ההנחיה והמוזיקה המיוחדת- הריקוד מתפתח. אני נותן כלים להתפתחות של הריקוד שלכן- ומכאן אני מרגיש מה הקבוצה צריכה וצומח יחד עם ז..
סדנת אימפרוביזציה בסטודיו נעה דר [תל אביב]
סדנת אמפרוביזציה- שלומית פונדמינסקי לחקור, לזוז, לרקוד, ליצור, למצא את הריקוד החופשי, הטבעי, האישי, לפתח את אפשרויות התנועה ואת האינסטינקטים שלנו, כאנשים זזים. הסדנה..
הקשבה בתנועה - שיעורי תנועה ואימפרוביזציה לנערות. [תל אביב]
שיעורי תנועה וריקוד חופשי לנערות השמים דגש על חיבור לגוף ולעוצמות שלו בבניית דימוי גוף תקין ובטחון עצמי , הקניית יציבה ותנועה יציבה , גילוי השפה הרגשית של הגוף וחיבו..
הקשבה בתנועה - שיעורי תנועה ואימפרוביזציה לנערות [תל אביב]
שיעורי תנועה וריקוד חופשי לנערות השמים דגש על חיבור לגוף ולעוצמות שלו בבניית דימוי גוף תקין וביטחון עצמי. הקניית יציבה ותנועה נכונה, גילוי השפה הרגשית של הגוף וחיבור..
יוסף אלון -שיעור תנועה אמפרו להעלאת בטחון עצמי פרט... [תל אביב]
יש לך בפנים את הרצון לרקוד? רוצה להעלות את הביטחון העצמי שלך ולהרגיש טוב עם הגוף! שיעור תנועה להעלאת בטחון עצמי,העצמה אישית ושיפור דימוי גוף. מיועד לילדים ,בני נוע..
שלושת המימדים - תאטרון תנועה [תל אביב]
תיאטרון תנועה זה לא רק טקסט ופוזיציה. ישנה עבודה הנעשית באימפרוביזציה, יוצרים מפגשים שהם לא חייבים להיות בדרך ישירה של דיבור או מבטי עיניים מתחילים לנוע בחלל ועושים..
מחול בוטו - מחול הנשמה האוונגרדי מיפן [תל אביב]
מחול הנשמה האוונגרדי שהתהווה ביפן ......רקדן הבוטו הינו הריקוד עצמו וההשתחררות מן הצורך ליצור צורות בחלל מפנה מקום לקיום של הוויה טוטאלית – מתוך ההתקימות הממורכזת ה..
מחול עכשווי עם סהר עזימי [תל אביב]
השיעור ייתמקד בטכניקה מול תנועה אותנטית. בשיעור נעבור דרך טכניקות מגוונות במחול ובאימפרוביזציה תוך חיפוש מרכז הוויתי ופיזי. השיעור מחייב נסיון וטכניקה (בינוניים).


  שלחו הודעה
ל

*

*

*