מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקוד - אימפרוביזציה באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

ריקוד - אימפרוביזציה

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

ניה - תנועה מודעת עם דלית הראל []

Neuromuscular Integrative Action ניה זו טכניקת אימון ואורח חיים, האימון הוא בתנועה הוליסטית המשלבת טכניקות תנועתיות הלקוחות מתרבויות המזרח והמערב. קיים שימוש באלמנטי..

יוגה דאנס [בנימינה]
מדיטציה ונוכחות מלאה, פיתוח היכולת להיות מלא בכל רגע במרחב. ריקוד מתוך מודעות מלאה מתנוחה לתנוחה. במקום קסום בטבע
ריקוד חופשי אימפרוביזציה [תל עדשים]
ריקוד חופשי, סוג של פורקן, השתחררות, יצירה עצמית המונחית ע"י נושא. סוג של שיעור שהכל מותר והכל נכון ואני יכול לרקוד ללא שיפוט עצמי וללא טכניקת ריקוד מסוימת. ריקוד ל..
תנועה מגנטית [חדרה]
שילוב תנועה זורמת וריקודית עם עיסוי עצמי באמצעות מוצרים מגנטים המשפיעים בצורה מדהימה על הגמישות ועל עוצמת הגוף. חוויה של שחרור, רוגע ורעננות.
קונטקט עם זוהר contact improvisation [חיפה]
ריקוד צבעוני לשניים, לונה-פרק לגדולים. קונטאקט רוקדים תוך שמירה על קשר רציף באמצעות מגע ומשקל. זהו מפגש עם חופש, תעוזה ועידון. הזדמנות לצמיחה בחדווה.
קונטקט עם דרור בראש פינה [ראש פינה]
שיעור קונטקט בימי שלישי מ-20:15 עד-22:00+ תנועה חופשית מתוך אלתור, שחרור והקשבה. מפגש אנושי ספונטאני בתנועה ובמגע. המפגשים פתוחים למצטרפים עם/בלי ניסיון
ג'אם קונטקט בראש פינה [ראש פינה]
ג'אם קונטקט בליווי מוזיקה חיה. יתחיל עם חימום בהנחית דרור זהר, ומשיך לג'אם חופשי של תנועה וקונטקט בליווי מוזיקה חיה. המפגש פתוח למצטרפים עם/בלי ניסיון
קונטקט איממפרוביזציה - מגע, תנועה ומה שבינהם. [חיפה]
המפגשים עוסקים בחיבור בין הגוף לנפש,בין מגע לתנועה ובין אדם לעצמו ולסביבתו. קבוצה שחוקרת יחדיו את עולם התנועה בכלים פשוטים ומדוייקים אשר ביכולתם להביא כל אחד מאתנו א..
סדנת אימפרו [דגניה א]
אשמח לפגוש אתכם ליומיים שיוקדשו להיכרות עם שפת הקונטקט, בהם ננסה להרחיב את טווח התנועה האישית והבינאישית שלנו, דרך מגע, ודרך אפשרויות הביטוי שעולות ממנו.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*