מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקוד ג'אז בתל אביב

תל אביב

ריקוד ג'אז

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי ג'אז וג'אז לירי באונה דאנס אקדמי [תל אביב]

שיעורי ג'אז וג'אז לירי באונה דאנס אקדמי סגנון הגאז קשור למחול הקלאסי עם קשר הדוק למחול המודרני. אונה פיתחה בשיעור זה טכניקת הוראה ייחודית ומאתגרת המעודדת אינטרפרטציה..

ג'אז לירי לגילאי 20+ בסטודיו BALANCE [גבעתיים]
סגנון הג'אז הוא העכשווי מבין סגנונות הריקוד ומורכב מאוסף סגנונות ממקומות שונים בעולם. הג'אז מבוסס על טכניקה של מחול מודרני ומפתח יכולות שליטה וקואורדינציה גבוהות אצל..
פלמנקו לכל גלאים ולכל הרמות [תל אביב]
סטודיו אליזבת מזמין את כולם ללמוד לרקוד פלמנקו עם המורה רונית ריימונד בימי רביעי בין השעות 16:30-20:00 יתקיימו שעורים פתוחים חינם. ביום רביעי 28.8 בין השעות 18:00-1..
בית הספר למחול Petits Pas [תל אביב]
בביה"ס חוגים וסדנאות העשרה לכל הרמות בסגנונות קלאסי מודרני ג'אז עכשווי פלמנקו ועוד... השיעורים ניתנים ע"י מורים מקצועיים ורקדנים מהארץ ומחו"ל. הכנות למבחני RAD ולקבל..
ג`אז-מודרני עם מאטה מוראי, סולן הבלט הישראלי [תל אביב]
מחול ג`אז מודרני לכל הרמות השואב את יסודותיו מטכניקות ריקוד ותרגילי חיזוק של גרהאם, לימון ומאטוקס ומשלב קומבינציות מקוריות שיגרמו לך לנוע, להזיע ומעל לכל לרקוד מהלב!..
בית תמי היפ הופ MTV ילדים ונוער [תל אביב]
גא`ז והיפ-הופ- שילוב טכניקות שונות באוירה סוחפת הבנויה על מוסיקת MTV. הקניית שפת גוף הרמונית ואסטטית, יציבה בריאה, גמישות חיזוק הגוף.
בית הספר למחול לילדים []
נפתח בית הספר למחול לילדים! אנו מציעים שני מסלולים. מסלול PROFESSIONAL: מיועד לרקדנים בעלי ניסיון של לפחות 3 שנים בתחום המחול, שרוצים לרקוד ולהתפתח אישית ומקצועית ב..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*