מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקוד ג'אז באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

ריקוד ג'אז

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

חוגי ריקוד למבוגרים ב MDC [כפר סבא]

בסטודיו שלנו נותנחם הזדמנות לכולם לפתח את חוש הקצב שלכם לכן קיימים שיעורי מחול גם לגילאי 18 פלוס אחרי צבא, נשים גברים ובכלל כל מישרוצה לרקוד קיימים מספר סגנונות לקהל..

חוג ג'אז בהרצליה- סטודיו גלים [הרצליה]

ג'אז מודרני הוא סגנון המשלב את שני סגנונות הג'אז והמודרני וביחד יוצר סגנון ייחודי. עובד על טכניקה ועבודה נכונה עם הגוף, מפתח גמישות, כוח ויציבה נכונה ונותן מקום להתב..

ג'אז והיפ הופ בסופר ספורט הוד השרון [הוד השרון]

שיעורי ג'אז בכל הסיגנונות החל מגיל 5 שנים, השיעור מתחיל בחימום, כולל יסודות מהבלט הקלאסי, טכניקת "פרוק איברים" צעדי התקדמות מהפינה ולימוד ריקוד בסגננות שונים כולל הי..
ג'אז - אקדמיה למחול שלומית וייסמן [הוד השרון]
האקדמיה למחול שלומית וייסמן מזמינה אתכם לקחת חלק בשיעורי ג'אז, החל מכתה ב' ועד גיל תיכון. לאקדמיה סניפים ביישוב נירית וכן גם בהוד השרון. האקדמיה למחול הוקמה על מנת ל..
חוג ג'אז מודרני בסטודיו נענע בקדימה [קדימה-צורן]
שיעורי ג'אז מודרני מתקיימים בימי שני החל מהשעה 16:00. השיעורים מחולקים לפי קבוצות גיל: א-ג, ד-ו, חטיבה ותיכון. המורה:עדי קדוש בעלת נסיון רב בהוראת המחול.
חוג ג'אז לילדים ונוער [שפיים]
חוג ג'אז לילדים ונוער. הוא חוג קיצבי וקופצני עם מוסיקה עכשווית וכייפית. בשיעור הג'אז עובדים על טכניקת הריקוד של יציבה גמישות וחוזק שריר בשילוב עם אלמנטים מעולם הג'אז..
חוגי ילדים ונוער בסטודיו B הרצליה: היפ הופ, ג'אז ו... [אור יהודה]
חוגים לילדים ונוער בסטודיו B הרצליה, הסטודיו הרשמי של "רוקדים עם כוכבים" כבר עונה חמישית. סטודיו B נוסד בשנת 1979 ומאז הינו אחד המוסדות המרכזיים והמובילים את תעשי..
Sheridance Movement [הרצליה]
סטודיו מקצועי למחול בסגנון בלט קלאסי וכן מחול מודרני-ג'אז. הסטודיו מנוהל ומועבר על ידי נטלי בורנשטיין ושרון חובה, שחברו יחד לפני מס' שנים ומאז עובדות במשולב בחוגים ה..
ג'אז ומחול מודרני ב A.D.C [כפר סבא]
ארט דאנס קלאב, המרכז למחול, מזמין אתכם ללמוד מחול בשיעורים מקצועיים, מהנים, ומאתגרים. בואו לחוות את חווית המחול בשלל הסגנונות ובכל גיל. מחול יצירתי לגילאי 4-6 ג'אז י..
ג'אז - סטודיו למחול זהר [מתן]
ג'אז מבוסס על אלמנטים של הבלט הקלאסי והמחול המודרני שמעניקים לו טכניקה, גמישות, יציבות, שליטה על הגוף ואיכות תנועה. תחום זה כולל בתוכו סגנונות רבים כמו: סטריט-ג'אז, ..
ג'אז [כפר סבא]
שיעורי ג'אז לכל למגוון גילאים החל מכיתה א' ועד לבוגרים לאחר צבא שיעורי ג'אז אנרגטיים ומלהיבים המועברים על ידי טובי המורים בארץ. הקבוצות נחלקות הבתאם לגיל ולרמת התלמי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*