מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקודים סלוניים בתל אביב

תל אביב

ריקודים סלוניים

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורים פרטיים בריקוד לחתן-כלה [תל אביב]
הריקוד שיעשה לכם את האירוע! ניתן לקבל שיעורים פרטיים מיוחדים לזוגות שמתחתנים. עשרות זוגות ממליצים! בהדרכה ייחודית ומיוחדת, תראו שכבר החל מהשיעור הראשון תוכלו לרקוד!

איריס ואסף Boutique Rikud [תל אביב]
לימוד ריקודים סלונים ולטיניים למבוגרים ברמות Silver to Gold מסיבת ריקודים תוססת
מפגש חברתי לגילאי 43+. [תל אביב]
מפגש סולידי ואיכותי לפנויים [ולא רק] שירי א"י, נגנים, מספרי סיפורים, ריקודי כל הזמנים, עזרה בהכרות לחברים חדשים. כוללמזנון עשיר ומשקאות חופשי! 40 ש"ח בלבד!
מסיבות ריקודים [תל אביב]
מסיבת ריקודי כל הזמנים. זמר הבית ואמנים אורחים די.ג'י במוזיקה מקפיצה מזנון ומשקאות [כולל בירה] 60 ש"ח בלבד!
סדנת טנגו [תל אביב]
ביום חמישי ה- 1/11/07 אנחנו פותחים סדנת טנגו. הסדנא בת 8 מפגשים מ-20:00 עד 21:00. הנחה לנרשמים בזוגות! לפרטים נוספים, צרו עימנו קשר! סטודיו "סופרדאנס"
ריקוד לזוגיות [תל אביב]
* מתנה מקורית לחיי הזוגיות * קורס תורם זוגיות וחוויה משותפת לזוגיות - דרך תחום הריקודים הסלוניים. להחזיר טעם לזוגיות... לעשות דברים יחדיו...
סדנת ריקודי זוגות [תל אביב]
נולדת לרקוד עם כוכבים? 8 מפגשים של ריקודי זוגות מהצעד הראשון. סדנה אינטימית (עד 10 זוגות) ומרוכזת מתאים גם לחסרי כל נסיון בריקוד.
שיעורים פרטיים בריקודים סלוניים [תל אביב]
להנות באופן אישי ואינטנסיבי יחד עם צוות מורים מקצועי. כולם רוקדים עכשיו, ואתם? טנגו...סלסה... צ'ה צ'ה... רומבה...ואלס...ועוד הרבה אחרים....
חולם לרקוד כמו בסרטים? [תל אביב]
כל מוצ"ש החל משעה 20:30 מתקיים שיעור ריקודים סלוניים למתחילים, כל יום רביעי משעה 20:30 מתקיים שיעור קבוצתי למתקדמים. משך השיעור שעה וחצי, כן.... כל זה נעשה מהצעד ..
ריקוד לחתן וכלה [תל אביב]
לרגע המרגש... אנו מכינים אתכם לריקוד החתונה שלכם,בשיטת לימוד מותאמת לזוג לפי הרמה והקצב המתבקשים. הכוריאוגרפיה והשיר יותאמו במקצועיות מרובה ע"י צוות מיומן ומנוסה. מו..
סופרדאנס - ריקודי כל הזמנים בזירה [תל אביב]
מדי שבוע בכל יום ב' במועדון ה"זירה": ריקודי זוגות וריקודי שורות עם מדריכי סופרדאנס. ניתן לבוא בזוגות וביחידים.
קורס מתחילים לריקודים סלוניים ולטיניים [תל אביב]
בואו לפזז בריקודים הלטיניים והסלוניים איתנו מהצעד הראשון והנכון. לומדים את הצעדים מהתחלה, טכניקה ועיצוב הצעד על הגוף. סלסה...רומבה,, טנגו.. מרנגה... ועוד הרבה...
latin diance - ביהס לריקודים סלוניים ולטינים [תל אביב]
Latin Diance - הינו בית ספר בינלאומי לסלסה, מחול לטיני רב תחומי וריקודים סלונים המבוסס על שיטת "Diance System", שפותחה על ידי דיאן אירין קרסל. בית הספר מאמין כי תפקי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*