מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקודים סלוניים בראשון לציון

ראשון לציון

ריקודים סלוניים

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

ריקודים סלוניים לכל הגילאים בראשון לציון - ... [ראשון לציון]

בית הספר Exclusive פתוח בפני כל מי שרוצים לרקוד, להיות מקצועיים ובעיקר ליהנות. החלוקה נעשית בהתאם לקבוצות הגיל והניסיון, כמו שיש דגש להתמדה ולרצון.

שיעורים פרטיים ריקודים סלוניים בסטודיו מיי פלייס []
למי שאוהב מוסיקה ותנועה, למי שמחפש את עצמו בריקוד, ורוצה להרגיש את הקצב ולמי שרוצה להוריד במשקל אצלנו תימצאו גם גם וגם... אם יש לכם בעיות יציבה, חוסר ביטחון עצמי, ע..
שיעורים פרטיים בריקוד לחתן-כלה [תל אביב]
הריקוד שיעשה לכם את האירוע! ניתן לקבל שיעורים פרטיים מיוחדים לזוגות שמתחתנים. עשרות זוגות ממליצים! בהדרכה ייחודית ומיוחדת, תראו שכבר החל מהשיעור הראשון תוכלו לרקוד!
ריקוד- חתן כלה [ראשון לציון]
זה היום שלכם וזה הרגע להפתיע. לא חייבים להיות רקדנים, בכדי להתאים לכם ריקוד נכון עבורכם, נבחר יחד סגנון ומוסיקה סוחפת ונתאים כיאוגרפיה המתאימה לאופי שלכם (ניתן לשלב..
לרקוד עם מדריכים, במיוחד לנשים! במיי פלייס []
כמעט בכל זוגיות, החלק הגברי לא מחזק את הרצון לרקוד. לפי כך, כשהגבר נשאר בבית, האישה יוצאת לרקוד. הריקוד הינו דרך נפלאה לשפר את הכושר הגופני, היציבות טובה, הבטחון ..
פלמנקו בסטודיו My Place [ראשון לציון]
פלמנקו שהוא סגנון שירה וריקוד אשר הושפע באופן משמעותי על ידי הח'יטנוס הוא גם בעל קשרים עמוקים ביותר לתרבות המורית ולמסורת היהודית. תרבות הפלמנקו הינה במקור מאיזור "..
ריקוד לחתונה בסטודיו מיי פלייס []
תוכנית מותאמת לבקשת הזוג. ניתן להכין כוריאוגרפיה לפי השיר האהוב עליכם או לפי המלצה שלנו, אפשר לחבר סיגנונות ריקוד שונות ולהגיע ללא ידע קודם. אנחנו גם מציעים לימוד ש..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*