חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקודים סלוניים באיזור המרכז

המרכז

ריקודים סלוניים

- נמצאו 44 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

ריקודים סלוניים - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]

חוג ריקודים סלוניים וריקודים לטיניים בו נלמד ריקודים אירופאיים לצד ריקודים לטיניים, ביניהם: סמבה, רומבה, ואלס אנגלי, ואלס וינאי, טנגו, קוויקסטפ, פוקסטורוט ועוד... ה..

''דאנס קונטנינטל'' - לימוד ריקוד לאירועים [מודיעין]

חושבים שאין לכם כישרון או שנולדתם עם שתי רגליים שמאליות? אצלנו תראו איך תתקדמו בקצב המתאים לכם ותגיעו לרמות הגבוהות ביותר. אתם מוזמנים לשדרג כל אירוע עם מופע ריקוד מ..

האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים "רויאל דאנס" [חולון]

האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים "רויאל דאנס" בניהולה והדרכתה של אלופת הארץ אולגה צ'ופילוב - סניפים חולון ושוהם.

סטודיו לריקודים סלוניים - STUDIO 13 [רמת גן]

נמאס לקרוא מודעות באינטרנט? רוצים פשוט לרקוד? אצלנו בסטודיו 13 תמצאו בדיוק מה שחיפשתם! מהצעד הבסיסי ועד הקומבינציות המורכבות ביותר- סטודיו 13 מזמין אתכם ללמוד לרקוד,..

קורס ריקודים סלוניים ברמת גן - E-motion בית ה... [בני ברק]

בואו להיכנס לתוך עולם מופלא בו מדברים בשפה חדשה שבאמצעותה תצליחו לתקשר עם בן הזוג גם ללא מילים. תיקחו רגע בשביל להתנתק מהכול ולעשות משהו שמוקדש כדי ליהנות יחד.
rock-n-roll [רמת גן]
היכולת לרקוד,היא יכולת חברתית מקובלת ומוערכת בכל העולם. רכישת תנועה חופשית בריקוד, מעניקה בטחון עצמי בחברה. אין צורך בכל ידע מוקדם, כדי לרקוד. שיטה מיוחדת בכך שכל אד..
ריקודים סלוניים ולטיניים - AndreyDance [גבעתיים]
שעורים קבוצתיים לריקודים סלונים ולטיניים - ואלס אנגלי - "איטי",ואלס וינאי - "מהיר", טנגו, פוקסטרוט איטי, קוויקסטפ, רומבה, סמבה, צ'ה צ'ה, פסודובלה, ג'ייב. English and..
מפגש חברתי לגילאי 43+. [תל אביב]
מפגש סולידי ואיכותי לפנויים [ולא רק] שירי א"י, נגנים, מספרי סיפורים, ריקודי כל הזמנים, עזרה בהכרות לחברים חדשים. כוללמזנון עשיר ומשקאות חופשי! 40 ש"ח בלבד!
שיעורים פרטיים בריקוד הסלסה וריקודי כל הזמנים [רמת גן]
שיעורים פרטיים בריקוד הסלסה וריקודי כל הזמנים, עם המדריך והכוריאוגרף "ראובן סיון". בנוסף לחוגי ריקודים וקבוצות לימוד בהרקדות שלנו, ניתן לתאם שיעורים פרטיים בכל סגנ..
מסיבות ריקודים [תל אביב]
מסיבת ריקודי כל הזמנים. זמר הבית ואמנים אורחים די.ג'י במוזיקה מקפיצה מזנון ומשקאות [כולל בירה] 60 ש"ח בלבד!
סדנת טנגו [תל אביב]
ביום חמישי ה- 1/11/07 אנחנו פותחים סדנת טנגו. הסדנא בת 8 מפגשים מ-20:00 עד 21:00. הנחה לנרשמים בזוגות! לפרטים נוספים, צרו עימנו קשר! סטודיו "סופרדאנס"
ריקודים סלוניים BALLROOM [רמת גן]
היכולת לרקוד, היא יכולת חברתית מקובלת ומוערכת בכל העולם. רכישת תנועה חופשית בריקוד, מעניקה בטחון עצמי בחברה. הריקוד הוא פעילות ספורטיבית נעימה, הבונה יציבה נכונה גמ..
סדנת ריקודי זוגות [תל אביב]
נולדת לרקוד עם כוכבים? 8 מפגשים של ריקודי זוגות מהצעד הראשון. סדנה אינטימית (עד 10 זוגות) ומרוכזת מתאים גם לחסרי כל נסיון בריקוד.
ריקוד- חתן כלה [ראשון לציון]
זה היום שלכם וזה הרגע להפתיע. לא חייבים להיות רקדנים, בכדי להתאים לכם ריקוד נכון עבורכם, נבחר יחד סגנון ומוסיקה סוחפת ונתאים כיאוגרפיה המתאימה לאופי שלכם (ניתן לשלב..
latin diance - ביהס לריקודים סלוניים ולטינים [תל אביב]
Latin Diance - הינו בית ספר בינלאומי לסלסה, מחול לטיני רב תחומי וריקודים סלונים המבוסס על שיטת "Diance System", שפותחה על ידי דיאן אירין קרסל. בית הספר מאמין כי תפקי..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*