מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקודים סלוניים באיזור המרכז

המרכז

ריקודים סלוניים

- נמצאו 42 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

ריקודים סלוניים - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]

חוג ריקודים סלוניים וריקודים לטיניים בו נלמד ריקודים אירופאיים לצד ריקודים לטיניים, ביניהם: סמבה, רומבה, ואלס אנגלי, ואלס וינאי, טנגו, קוויקסטפ, פוקסטורוט ועוד... ה..

''דאנס קונטנינטל'' - לימוד ריקוד לאירועים [מודיעין]

חושבים שאין לכם כישרון או שנולדתם עם שתי רגליים שמאליות? אצלנו תראו איך תתקדמו בקצב המתאים לכם ותגיעו לרמות הגבוהות ביותר. אתם מוזמנים לשדרג כל אירוע עם מופע ריקוד מ..

האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים "רויאל דאנס" [חולון]

האקדמיה לריקודים סלוניים ולטיניים "רויאל דאנס" בניהולה והדרכתה של אלופת הארץ אולגה צ'ופילוב - סניפים חולון ושוהם.
שיעורים פרטיים ריקודים סלוניים בסטודיו מיי פלייס []
למי שאוהב מוסיקה ותנועה, למי שמחפש את עצמו בריקוד, ורוצה להרגיש את הקצב ולמי שרוצה להוריד במשקל אצלנו תימצאו גם גם וגם... אם יש לכם בעיות יציבה, חוסר ביטחון עצמי, ע..
ריקוד לזוגיות [תל אביב]
* מתנה מקורית לחיי הזוגיות * קורס תורם זוגיות וחוויה משותפת לזוגיות - דרך תחום הריקודים הסלוניים. להחזיר טעם לזוגיות... לעשות דברים יחדיו...
סלסה לוהטת [גבעתיים]
ה"צעד הנכון"- בית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים מזמין אתכם ללימוד סלסה L.A, הלהיט הגדול בכול מועדוני הריקודים. סלסה מסוגננת וחושנית לצלילי המוזיקה הלטינית הסוחפת ו..
לרקוד עם מדריכים, במיוחד לנשים! במיי פלייס []
כמעט בכל זוגיות, החלק הגברי לא מחזק את הרצון לרקוד. לפי כך, כשהגבר נשאר בבית, האישה יוצאת לרקוד. הריקוד הינו דרך נפלאה לשפר את הכושר הגופני, היציבות טובה, הבטחון ..
חולם לרקוד כמו בסרטים? [תל אביב]
כל מוצ"ש החל משעה 20:30 מתקיים שיעור ריקודים סלוניים למתחילים, כל יום רביעי משעה 20:30 מתקיים שיעור קבוצתי למתקדמים. משך השיעור שעה וחצי, כן.... כל זה נעשה מהצעד ..
קורס מתחילים לריקודים סלוניים ולטיניים [תל אביב]
בואו לפזז בריקודים הלטיניים והסלוניים איתנו מהצעד הראשון והנכון. לומדים את הצעדים מהתחלה, טכניקה ועיצוב הצעד על הגוף. סלסה...רומבה,, טנגו.. מרנגה... ועוד הרבה...
לימוד ריקוד בקבוצות [שוהם]
ריקודים סלוניים (ריקודי שנות השישים) וריקודי סגנון חופשי (סלסה, ממבו, מרנגה, סרוק) בכל מוצ"ש ברמות מתחילים ומתקדמים. התחייבות: אצלנו תלמדו הכי נכון ומהר יותר מבכל בי..
פלמנקו בסטודיו My Place [ראשון לציון]
פלמנקו שהוא סגנון שירה וריקוד אשר הושפע באופן משמעותי על ידי הח'יטנוס הוא גם בעל קשרים עמוקים ביותר לתרבות המורית ולמסורת היהודית. תרבות הפלמנקו הינה במקור מאיזור "..
שיעורים פרטיים בריקודים סלוניים [תל אביב]
להנות באופן אישי ואינטנסיבי יחד עם צוות מורים מקצועי. כולם רוקדים עכשיו, ואתם? טנגו...סלסה... צ'ה צ'ה... רומבה...ואלס...ועוד הרבה אחרים....
ריקוד לחתונה בסטודיו מיי פלייס []
תוכנית מותאמת לבקשת הזוג. ניתן להכין כוריאוגרפיה לפי השיר האהוב עליכם או לפי המלצה שלנו, אפשר לחבר סיגנונות ריקוד שונות ולהגיע ללא ידע קודם. אנחנו גם מציעים לימוד ש..
שיעורים פרטיים בריקוד הסלסה וריקודי כל הזמנים [רמת גן]
שיעורים פרטיים בריקוד הסלסה וריקודי כל הזמנים, עם המדריך והכוריאוגרף "ראובן סיון". בנוסף לחוגי ריקודים וקבוצות לימוד בהרקדות שלנו, ניתן לתאם שיעורים פרטיים בכל סגנ..
ריקוד לחתן וכלה [תל אביב]
לרגע המרגש... אנו מכינים אתכם לריקוד החתונה שלכם,בשיטת לימוד מותאמת לזוג לפי הרמה והקצב המתבקשים. הכוריאוגרפיה והשיר יותאמו במקצועיות מרובה ע"י צוות מיומן ומנוסה. מו..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*