מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרמיקה וקדרות בירושלים

ירושלים

קרמיקה וקדרות

- נמצאו 14 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי קרמיקה וקדרות באבו גוש – סטודיו מנורמיקה [אבו גוש]

בואו ללמוד ליצור מבחר כלים מקרמיקה שתוכלו לעשות בהם שימוש, הסטודיו מאפשר לכם ליהנות ממקום כפרי ומסדנאות שמגשימות לכם את החלומות היצירתיים באמצעות האומנות. לפרטים היכ..

שיעורי קרמיקה וקדרות בירושלים – בהדרכת זיוה א... [ירושלים]

אתם מוזמנים לשיעורים שהם יותר מעשייה אומנותית, כאן מדובר בחוויה בלתי נשכחת. תצליחו לבטא את עצמכם בעזרת הדמיון. זו הרגשה שאי אפשר לתאר, אבל ככל שתתקדמו תתחילו לראות, ..

קדרות ופיסול לילדים ונוער- הסטודיו של דניאלה [ירושלים]

דניאלה יכין, אמנית מנוסה ובעלת ידע עשיר ונרחב, מזמינה אתכם להתנסות וליצור בסטודיו שלה בירושלים. בואו להכיר את העולם הקסום של עבודת החימר! פיסול, עיצוב, עבודה באובנ..

חוג לקרמיקה וקדרות בירושלים – בסטודיו של ורד ... [ירושלים]

אתם מוזמנים לגלות את הקסם שעולם היצירה בקרמיקה יכול להציע בשבילכם. זה יותר מתחביב, זו עבודה כיפית בסטודיו שמקנה תחושה משפחתית, כדי שתיצרו אומנות מקורית. לפרטים היכנס..
סטודיו תהילה לאמנות החומר - ירושלים [ירושלים]
תהילה יוצרת שנים רבות ומלמדת חוגים על בסיס קבוע ומעבירה קורסים וסדנאות בתחום הקרמי. החוגים מתקיימים בפורום של עד 4 תלמידים מה שמאפשר יחס אישי ופרטני לכל תלמיד/ה מתקד..
חוג ציור על פורצלן [מעלה אדומים]
מי יכול לצייר על פורצלן? כל מי שאוהב לעסוק באומנות ולקשט כלים. יציבות היד ומיומנויות רבות אחרות מתפתחות עם התרגול. אתם יכולים ללמוד אומנות זו בסביבה מזמינה וידידותית..
עולם של יצירה- סטודיו לקרמיקה תמרה ברסלר [ירושלים]
רוצים לגעת בחומר? רוצים לבדוק את גבולות הדמיון? להתנסות במגע, בפיסול, בצביעה, ביצירה.. בואו לייצר לכם זמן איכות עם עצמכם ולפתח כישורים שלא ידעתם שיש בכם. בסטודיו של ..
קרמיכייף - סטודיו קרמיקה לילדים [ירושלים]
אני מזמינה ילדים ליצור בחומר קרמי עם דגש על שילוב תחומי יצירה: עיצוב, פיסול וצבע. העבודה בחומר מזמינה שילוב של מוטוריקה עדינה ופיתוח הדמיון היוצר. נפתח יחד את יכולת ..
מרכז לאמנות ג'ינוגלי - קורס לפיסול קרמי [ירושלים]
הינך מוזמן להצטרף לקורס, להתחבר לילד החבוי בתוכך, ללוש ולשחק עם גוש החומר, להוציא צורה, ליצור פסל, לכייר כלי, ללמוד שיטות קרמיות עתיקות לצד שיטות חדשות מן העת שלנו: ..
נגיעות בחומר - סטודיו לקרמיקה [ירושלים]
בסטודיו מקסים במושבה, חוגי קרמיקה לצעירים ומבוגרים. אבניים, פיסול, עבודת יד, זיגוגים צבעוניים והרבה שלווה וכיף. קבוצות קטנות ויחס אישי - אין צורך בנסיון קודם.
פרויקט חדש בפיסול ועצוב קרמי [ירושלים]
אנו מזמינים אומנים צעירים להישתתף בפרויקט החדש בתחום פיסול ועיצוב קרמי "אנחנו-ירושלים הצעירה" שנפתח בskizze Galery,מרכז מורשת בגין. מטרת הפרויקט-יצירה אומנותית משותפ..
קייטנת חנוכה [ירושלים]
בסטודיו לקרמיקה עם חצר וגינה במושבה קייטנת חנוכה לילדים בכיתות א-ה בימים ראשון -רביעי (אפשרות גם לימים בודדים). בקייטנה נפסל בחימר ונקדר על האבניים נעבוד בפימו וחרוז..
קרמיקה [ירושלים]
חוגי קרמיקה לכל הגילאים בסטודיו חדש בקטמון הישנה. פיסול פיגורטיבי ואבסטרקט, עיצוב כלים פונקצינליים ויודאיקה, קדרות ועוד. לימוד בקבוצות קטנות - ניתן להצטרף לקבוצה או..
שיעורי קדרות ועבודת יד בקרמיקה [ירושלים]
נלמד את טכניקת הקדרות והעבודה על האבניים, עבודה בחומר - פיסול, בנייה ועבודת-יד. נתנסה בצביעות, עיטורים וזיגוגים שונים. נפסל וגם נלמד להכין כלים שימושיים. העבודה בסטו..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*