מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע באיזור השפלה והסביבה

השפלה והסביבה

קרב מגע

- נמצאו 5 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קרב מגן ישראלי - הגנה עצמית עם איתמר טנא [קבוצת שילר]

ללמוד להגן על עצמנו ותוך כדי ליהנות מהדרך- יש דבר כזה? בהחלט כן. שיטת ק.מ.י (קרב מגן ישראלי) היא אמנות לחימה ישראלית המבוססת על תנועותיו הטבעיות של האדם, מה שהופך או..

קרב מגן ישראלי - ישרש [ישרש]

בסרטונים ביו טיוב הכל נראה קל, מהיר אפקטיבי ומושך, אבל המציאות עובדת אחרת - לא תחת מייק אפ ומצלמה עם הוראות בימוי. אלימות אמיתית היא קשה וכאוטית, ולכן, בואו ללמוד ה..

סדנאות קרב מגע לנשים - בחסות האיגוד הבינלאומי ... [טל שחר]

בתקופה בה אנו חיים, ישנה חשיבות רבה ליכולת להגנה עצמית בסיטואציות שונות בחיי היומיום. ביה"ס דורון, המתמחה בקרב מגע מאז 1989, מזמין אתכן לסדנת הגנה עצמית בת 12 מפגשים..
קרב מגע אולטימטיבי - ראשל"צ, נס ציונה, רחובות, יבנ... [נס ציונה]
קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המתבססת על תגובות טבעיות של האדם ולכן קלה מאוד ללמידה, הטכניקו..
OBEREG - בית הספר הרוסי לקרב מגע והגנה עצמית [ראשון לציון]
OBEREG - הינו בית הספר לקרב מגע והגנה עצמית במיטב המסורת הרוסית. שיטה הנלמדת בשיעורים נחשפה בשנות ה-90 מיחידות מובחרות של צבא הרוסי ולכן כל הכלים הנרכשים באימונים יע..
  •    
  •    

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*