מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע באיזור המרכז

המרכז

קרב מגע

- נמצאו 27 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

אימוני קרב מגע-ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C... [אור יהודה]

ישראל אמרן- מאמן מזה יותר מ 20 שנה. מורה ראשי של הקרב מגע- ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.F ומנהל 9 מועדונים. רקע- בפיתוח גוף, אגרוף, אגרוף תאילנדי, ארניס, אייקידו,..

קרב מגע בהדרכת אורי ששון [תל אביב]

אימון קרב מגע עם אורי ששון, יוצא מערכת הביטחון ויחידות מובחרות, מעביר אימון קרב מגע מלמד הגנה עצמית קואוצ'ינג נגד תקיפות מכל הסוגים, גנבות, בריונות, שוד, תקיפה מינ..

חוג קרב מגע בשיטת קמ"י - רמת גן [רמת גן]

קמ"י - קרב מגן ישראלי הינה שיטת קרב ישראלית, מודרנית ולא תחרותית, המתמחה בנושא של הגנה עצמית ברחוב. השיטה מתאימה לכל אחד ואחת מגיל גן חובה עד מבוגרים ללא הגבלת גיל א..

קרב מגע X FIGHTING סניף פתח תקווה - שי לשצינסקי [פתח תקוה]

קרב מגע המעניק מענה לנושא ההגנה העצמית, התמודדות ריאלית עם סיטואציות מחיי היום יום, כושר, נחישות, רוח לחימה.

קרב מגע ברמת גן - אבי איצחקוב [רמת גן]

קונג פו מגיל 4 עד 120, "לגדול עם ביטחון עצמי במרחב החברתי". אבי איצחקוב הוא מאמן בכיר חגורה שחורה וראש השיטה קונג פו אבי איצחקוב 功夫阿维 מומחה לקרב מגע, אלפי תלמידים, ב..

אימוני קרב מגע-ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.F ... [אלעד]

ישראל אמרן- מאמן מזה יותר מ 20 שנה. מורה ראשי של הקרב מגע- ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.F ומנהל 7 מועדונים. רקע- בפיתוח גוף, אגרוף, אגרוף תאילנדי, ארניס, אייקידו,..

אימפקט קרב מגע - הגנה עצמית לילדים, נוער ובוג... [תל אביב]

בקבוצות הנוער והבוגרים מתאמנים החניכים בשיטת הקרב מגע הישראלי המוכרת כשיטה היעילה ביותר בעולם להגנה עצמית וללחימה בתנאי הרחוב. השיטה מאופיינת בפשטותה ויעילותה ופותחה..

אימוני קרב מגע והגנה עצמית בפתח תקווה – בהדרכ... [פתח תקוה]

נלמד להשתמש ביכולות הטבעיות של הגוף באופן חכם, שישמש אותנו להגנה במקרי אלימות וחירום. נבין איך כדאי להתמודד בסיטואציות, בהן היריב חזק וגדול ביחס אלינו.

אימוני קרב מגע-ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.F [פתח תקוה]

ישראל אמרן- מאמן מזה יותר מ 20 שנה. מורה ראשי של הקרב מגע- ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.F ומנהל 7 מועדונים. רקע- בוגר וינגייט, מומחה לקרב מגע, פיתוח גוף, אגרוף, א..
X ARTS FIGHT CLUB [גבעתיים]
קרב מגע - לחימת רחוב מקצועית, פרקטית ויעילה, הגנה עצמית מול נשק קר וחם, הגנה עצמית מול לוחם מיומן ולא מיומן כאחד. לחימה משולבת MMA - הספורט הפופולרי ביותר בעולם. איג..
קרב מגע אולטימטיבי - ראשון לציון [ראשון לציון]
ללמוד גנה עצמית, שליטה ומשמעת. קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המבוססת על תגובות טבעיות של גוף..
שיעורי קרב מגע בראשון לציון – FEARLESS שלומי מויאל [ניר צבי]
בואו ללמוד קרב מגע המותאם לכל קבוצות הגיל. תבצעו תרגילים שיעזרו לכם לפעול ברגע האמת, להצליח להגן על עצמכם ולמנוע אלימות. היכנסו לקבלת פרטים נוספים.
שיעורי הגנה עצמית 360 בראשון לציון - טלמור האקדמיה... [ראשון לציון]
אתם מוזמנים להצטרף לפעילות ספורטיבית, שמשלבת את חיזוק הגוף והנפש, יכולות התגוננות והמון כיף. הטכניקות שתתרגלו יאפשרו לכם לעמוד בסיטואציות מסוכנות ויועילו בכל מקום שת..
סדנת קרב מגע - כי כל אחד חייב לדעת להגן על עצמו - ... [פתח תקוה]
בוא ללמוד לסמוך קודם כל על עצמך הגנה עצמית זו לא רק האחראיות שלך,זו גם המציאות שלך אל תישאר אדיש! - סדנה של 10 מפגשים - תדע איך להגיב בכל מקום ובכל מצב - תלמד איך לה..
לחימה מבוססת מציאות- קרב מגע [תל אביב]
בואו ללמוד להגן על עצמכם בקורס למ"מ- לא רק הגנה עצמית! למ"מ- לחימה מבוססת מציאות, מורכבת מסדרות אימונים בתחומי קרב מגע וטכניקות שונות השאולות משלל אמנויות לחימה. בקו..

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*