מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

קרב מגע

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג קרב מגע והגנה עצמית - בי"ס דורון [ירושלים]

בואו לחזק את ביטחונכם האישי וליהנות תוך כדי. איך? הצטרפו אלינו לשיעורי קרב מגע מהנים המתאימים לכולם, מקנים יכולת התגוננות, חיזוק הגוף ופיתוח יכולת תגובה בעת הצורך. ה..

יוסי בכר- התגוננות רחוב MMA [מבשרת ציון]

התגוננות רחוב הינה שיטה המשלבת את כל תחומי האומנויות לחימה: ג'יוגיטסו, קרב מגע, טאקוואנדו, גו'דו וכו'

סדנאות קרב מגע לנשים - בחסות האיגוד הבינלאומי ל... [שורש]

בימים טרופים אלו, בהם המפגש עם אנשים אלימים שכיח ונפוץ יותר במקומות רבים בארץ ובכל מקום בעולם, חשוב מאוד ללמוד ולהשיג יכולת בהגנה עצמית. בבי"ס ''דורון'' מתגבשת במקום..

אימוני קרב מגע-ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.... [מודיעין]

ישראל אמרן- מאמן מזה יותר מ 20 שנה. מורה ראשי של הקרב מגע- ISRAEL CONTACT FIGHTING - I.C.F ומנהל 7 מועדונים. רקע- בפיתוח גוף, אגרוף, אגרוף תאילנדי, ארניס, אייקידו,..

קרב מגע בירושלים - עם אבי איצחקוב [ירושלים]

בואו לחזק את ביטחונכם האישי, להפוך את סביבתכם לבטוחה יותר ועל הדרך ליהנות מפעילות גופנית מחזקת ומעצימה. אבי איצחקוב, מאמן בכיר בעל חגורה שחורה וניסיון עשיר, עומד ברא..
קרב מגע בירושלים - לירון חביב הדרכת אומנויות לחימה [ירושלים]
קרב מגע בירושלים חוגי קרב מגע מפתחים את הביטחון העצמי של המתאמן, משפרים את היכולת המנטלית, משפרים את הכושר הגופני, באימונים שמים דגש בלימוד ופיתוח יכולות הגנה עצמי..
ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא [כפר אדומים]
הגנה עצמית עם מאות טכניקות מיוחדות יעילות ביותר נגד כל סוגי מפגשים אלימים. “ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא” היא אחת מאמנויות הגנה עצמית הוותיקות והיעילות ביותר שפותחו אי ..
קרב מגע אולטימטיבי - ירושלים [ירושלים]
בואו ללמוד ולהתנסות בקרב מגע אולטימטיבי- השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית והתמודדות עם מצבי אמת. סניף ירושלים בהדרכתו של רומן מיטב, מדריך מוסמך ומנוסה.
"מאור" - בית ספר לקרב מגן ישראלי [ירושלים]
"מאור" - בית ספר לקרב מגן ישראלי מתמחה בהגנה עצמית ומקנה לך את היכולת להגן על עצמך מפני תוקף אחד או מספר תוקפים, התגוננות מפני כלי נשק, לימוד שחרורים מחביקות, חניקות..
בית הספר לקרב מגע בשיטת ק.מ.י (קרב מגן ישראלי) []
הגנה עצמית בשיטת ק.מ.י לילדים וילדות. שיפור הגמישות והזריזות. שיפור המוטוריקה והדינמיקה. שיפור הכושר הגופני והביטחון העצמי. הגנה עצמית בזמן אמת. מבחני דרגות למת..
  •    
  •    

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*