מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע בירושלים

ירושלים

קרב מגע

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

יוסי בכר- התגוננות רחוב MMA [מבשרת ציון]

התגוננות רחוב הינה שיטה המשלבת את כל תחומי האומנויות לחימה: ג'יוגיטסו, קרב מגע, טאקוואנדו, גו'דו וכו'

חוג קרב מגע והגנה עצמית - בי"ס דורון [ירושלים]

בואו לחזק את ביטחונכם האישי וליהנות תוך כדי. איך? הצטרפו אלינו לשיעורי קרב מגע מהנים המתאימים לכולם, מקנים יכולת התגוננות, חיזוק הגוף ופיתוח יכולת תגובה בעת הצורך. ה..

קרב מגע בירושלים - עם אבי איצחקוב [ירושלים]

בואו לחזק את ביטחונכם האישי, להפוך את סביבתכם לבטוחה יותר ועל הדרך ליהנות מפעילות גופנית מחזקת ומעצימה. אבי איצחקוב, מאמן בכיר בעל חגורה שחורה וניסיון עשיר, עומד ברא..

שיעורי קרב מגע מקצועיים לגברים בירושלים – בהנ... [ירושלים]

קרב מגע הוא דרך יעילה ומעולה להגנה עצמית, המקנה כלים להתמודדות ולחיזוק הגוף והנפש, משפרת את הביטחון העצמי ומאפשרת לתלמידים להצליח לקבל החלטות נכונות בזמן אמת.
ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא [כפר אדומים]
הגנה עצמית עם מאות טכניקות מיוחדות יעילות ביותר נגד כל סוגי מפגשים אלימים. “ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא” היא אחת מאמנויות הגנה עצמית הוותיקות והיעילות ביותר שפותחו אי ..
קרב מגע אולטימטיבי - ירושלים [ירושלים]
בואו ללמוד ולהתנסות בקרב מגע אולטימטיבי- השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית והתמודדות עם מצבי אמת. סניף ירושלים בהדרכתו של רומן מיטב, מדריך מוסמך ומנוסה.
בית הספר לקרב מגע בשיטת ק.מ.י (קרב מגן ישראלי) []
הגנה עצמית בשיטת ק.מ.י לילדים וילדות. שיפור הגמישות והזריזות. שיפור המוטוריקה והדינמיקה. שיפור הכושר הגופני והביטחון העצמי. הגנה עצמית בזמן אמת. מבחני דרגות למת..
"מאור" - בית ספר לקרב מגן ישראלי [ירושלים]
"מאור" - בית ספר לקרב מגן ישראלי מתמחה בהגנה עצמית ומקנה לך את היכולת להגן על עצמך מפני תוקף אחד או מספר תוקפים, התגוננות מפני כלי נשק, לימוד שחרורים מחביקות, חניקות..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*