מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

קרב מגע

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קרב מגע סמארט פייט KRAV MAGA SMART FIGHT מזמיני... [חדרה]

קרב מגע SMART FIGHT דוגל במימוש הפוטנציאל הגלום בכל אדם ומחייב אימוץ אורח חיים טובעני, ציפיות עצמיות גבוהות, נכונות להשתנות והשתפרות תמידית, נכונות לעבודה קשה, סבלנו..

קרב מגע בקריות - ליאור נעים [קריית מוצקין]

קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית, שמטרתה הגנה עצמית והתמודדות בקרב פנים אל פנים שיטת הקרב מגע היינה קרב חופשי והחלה להתבסס על טכניקות מקוריות שהתפתחו מתוך צורך לתת מע..

הגנה עצמית וקרב מגע בצפון- בהדרכת אלכס דיכנה [רגבה]

קרב מגע היא דרך להתמודדות עם מצבי אי ודאות שונים ומשתנים, ברחוב, בבית הספר, ובמצבים בלתי צפויים. קרב מגע היא שיטה יעילה וטבעית ועל כן קלה ללימוד. קרב מגע היא לא רק ש..

הגנה עצמית רועי פלג- סניפים קריית מוצקין וע... [קריית מוצקין]

השיטה מתמקדת בהגנה עצמית, משלבת טכניקות ממגוון אומנויות לחימה, מסייעת בבניית כוח וכושר גופני, והתווית דרך חיים מלאה, בריאה ומספקת. השיעורים מאתגרים, מעניינים ומביאי..

גיקאדו אומנות לחימה קרב מגע - I-SKIF העמו... [גבעת חיים מאוחד]

אתם מוזמנים להירשם וללמוד להגן על עצמכם בזכות טכניקות פשוטות ויעילות, שפועלות כמו שצריך ברגע האמת ותצליחו למנוע אלימות. מדובר על שילוב מנצח, שמכיל בתוכו כושר גופני, ..

קרב מגע בחדרה- סטודיו טובית פרנקל [חדרה]

קרב מגע היא דרך יעילה במיוחד להתמודדות בעת סכנה ולהתגונן מפני אלימות. בחוג נלמד כיצד להתגונן, נפתח ריכוז, סיבולת וביטחון עצמי.
גיורא אורמן-אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית Wu Wei... [חיפה]
אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית (Wu Wei Gung Fu)" היא שיטה מודרנית לפיתוח אישי ובניית יכולות הגנה עצמית מתקדמות! זוהי שיטה חכמה, חדשנית, ומתפתחת, הבונה כושר גופני, ח..
Urban Vikings- קרב מגע בחיפה [חיפה]
מועדון הקרב מגע הגדול בחיפה מזמין אתכם לאימון ניסיון של שחרורים מחניקות, איומי סכין, מקלות ועוד..
חוגי קרב מגע [חדרה]
חוג לאימוני קרב מגע בהנחיית אורי רפאלי. הגנה עצמית וחוסן נפשי מלווה באסטרטגיות לחימה חדישות מותאמות למצב בארצנו.
קרב מגע - הגנה עצמית [חיפה]
קרב מגע - השיטה היעילה ביותר להגנה עצמית ולהתמודדות קרבית בתנאי אמת. מעניקה בטחון עצמי ושיפור פיזי ומנטלי כאחד, ריכוז, קוארדינציה, זיהוי סכנה והתנהגות נכונה. מתאימה ..
  •    
  •    

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*