מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קראטה באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

קראטה

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קראטה דו ישראל – ירושלים IOGKF Israel [ירושלים]

חוגי גוג'ו-ריו קראטה עם שרה-רבקה יקותיאל, דאן 5, מאמנת מוסמכת מטעם וינגייט, התחילה ללמוד גוג'ו-ריו קראטה ב-1974. מאז היא הדריכה אלפי ילדים, נוער ומבוגרים. סנסי שרה..

אומנויות לחימה, הגנה עצמית, קראטה -רפי כהן [מבשרת ציון]

הקניית ידע רב בהגנה עצמית, שיפור כושר הריכוז, כושר גופני וטיפוח הבריאות, הגדלת המשמעת והבטחון העצמי. מנוהל על ידי שי מזרחי, בעל חגורה שחורה דאן 4, מדריך מוסמך מטעם ר..

קראטה דו-רפי כהן [ירושלים]

בין אם אתם הורים המעוניינים להקנות לילדיכם ביטחון עצמי ומשמעת עצמית, בין אם אתם מעוניינים לחזק את ביטחונכם האישי וללמוד להתמודד במצבי קיצון ובין אם רציתם להתחזק פיזי..

חוג קראטה בירושלים - בהדרכת בן אלהרר [ירושלים]

בואו לשיעורי קראטה מקצועיים בהם תלמדו להגן על עצמכם, בית הספר משלב את כל קבוצות הגיל, הרמות וצורכיהם האישיים של כל המתאמנים. תוכלו לבחור להירשם למסלול שהכי מתאים לכם..
חוג קראטה בירושלים - שלמה טיטון [ירושלים]
בואו להירשם לחוג הקראטה שלנו עם המאמן שלמה טיטון מאמן בעל 20 שנות נסיון בקראטה! האימונים מתקיימים בסטודיו חדיש ונעים. קצת על שלמה, התחיל להתאמן בתור ילד בשיטת שוטוק..
בית ספר אג'ימה לקרטה בהנהלת פרופ' יהודה בר שלום - ... [ירושלים]
בית הספר אג`ימה לקרטה, בהנהלת פרופ` יהודה בר שלום, הינו בית ספר המגיש את אמנות הלחימה כאמצעי להעצמה, פיתוח כישורי חיים, פיתוח יכולת ויסות רגשי, פיתוח מיומנויות מוטור..
קראטה שיטת שוטוקאן בהדרכת מיקי דותן [מעלה אדומים]
אתם מוזמנים לבוא בשערי עולם אמנויות הלחימה, לסגל לעצמכם משמעת עצמית, חוסן מנטאלי ויכולת הגנה עצמית. שוטוקאן הינה שיטת קראטה מסורתית, בה יפתחו המתאמנים העוסקים בה יכו..
קראטה שוטוקאן בהדרכת מיקי דותן [ירושלים]
מעוניינים להקנות לילדיכם יכולת הגנה עצמית? לשפר את היכולות הגופניות והקוארדינטיביות? לפתח יכולת התמדה בביצוע משימות לאורך זמן? אצלנו בשוטוקאן מדובר באורח חיים. שוט..
בית ספר לקראטה אוקינאווה גוג'ו-ריו בהדרכת דניאל [מודיעין]
בית ספר לקראטה אוקינאווה גוג'ו-ריו בהדרכת דניאל דניאל הוקם בשנת 1998 ברעות. • גוג'ו ריו הנה אחת משתי שיטות הקראטה העיקריות בעולם. מקור השיטה באי אוקינאווה הנמצא כ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*