מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קונג פו באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

קונג פו

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קונג פו שאולין - בהדרכת עופר כהן [הרצליה]

קונג פו הוא יותר מפיתוח יכולת הגנה עצמית. קונג פו יעניק לכם יכולות אקרובטיות, כוח מתפרץ, קואורדינאציה וחוסן גופני, ובפן המנטלי משמעת עצמית, שקט נפשי, יכולת ריכוז גבו..

קונג פו בהנחיית טל צור - עגור לבן – השרון והסב... [רעננה]

שיעורי קונג פו משלבים בתוכם מספר רק שלא ומנויות לחימה סיניות עתיקות. אתגר, מורכבות, חשיבה והנאה הם המרכיבים העיקריים של האימונים בבית הספר.

אימוני קונג פו בנתניה - נוקאאוט מרכז לאומנויות... [נתניה]

בואו להתנסות באומנות לחימה סינית, במרכז שמאפשר לכם לבחור בין מיטב סוגי אומנויות הלחימה וליהנות ממסלול שמותאם עבור הרמה האישית שלכם. היכנסו לפרטים על האימונים.
בית הספר לשאולין קונג פו [כפר סבא]
שאולין קונג פו- השיטה המנצחת. שאולין קונג פו היא אחת מאמנויות הלחימה היעילות ביותר ומהווה בסיס לאמנויות לחימה רבות נוספות שהתפתחו ממנה, דוגמת קראטה, ג'וג'יטסו וטאקוו..
אומנות לחימה ברעננה רותם בן ציון - התנועה הספונטנ... [רעננה]
התנועה הספונטנית - Wu Wei Gung Fu, הינה אומנות לחימה מודרנית להתגוננות ברחוב. אם אתם מחפשים ללמוד הגנה עצמית ריאלית, לשפר את הכושר הגופני ולהתחזק, להכיר את עצמכם יות..
חוג קראטה / קונג פו גוג'ו ריו לילדים [הרצליה]
חוג קראטה לילדים מגיל 5. תנועה ויציבות. חינוך לערכים, ביטחון עצמי, שיפור בהפרעות קשב. העצמת הריכוז והבריאות, קואורדינציה והרחבת יכולות. כבוד לאדם ולסביבה.
קונג פו פנגיינון שוריי ריו [הרצליה]
אומנות לחימה סינית עתיקה המשלבת בתוכה הגנה עצמית ולוחמת רחוב לנשים ולגברים, עבודה על שיפור הביטחון העצמי, שיפור הריכוז החשיבה והנשימה, ידע ופילוסופיה, כושר גופני, הש..
חוג קונג-פו וטאי-צ'י [כפר ויתקין]
בחוג נלמד טכניקות של קונג-פו שמקורן במנזר שאולין. בתוכנית הלימודים: תרגילי בסיס של שאולין, אקרובטיקה, איגרוף סיני, קאטות, תרגילים עם נשק מסורתי של נזירי שאולין: חרב,..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*