מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קונג פו באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

קונג פו

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

בה גואה ג'אנג קונג פו בהדרכת ענת אראל [ירושלים]

בה גואה ג`אנג – אמנות לחימה ממשפחת הגונג פו (קונג פו) המוכרת בעיקר בזכות ההליכה במעגל ושינויי הכיוון שלה. מתאים במיוחד לבעלי נסיון קודם באמנויות לחימה ותנועה. בה גוא..

ביה"ס לקונג פו - אבי איצחקוב [ירושלים]

אמנויות לחימה מרתקות אתכם? בואו ללמוד ולתרגל ברמה הגבוהה ביותר! אבי איצחקוב, מאמן בכיר ובעל ניסיון רב, מזמין אתכם להצטרף לאלפי תלמידים בבית הספר לקונג פו, ללמוד להתג..
ניי קונג - אמנות הכוח הפנימי [ראשון לציון]
ניי קונג - אמנות הכוח הפנימי. אמנות לחימה המגיעה מבתי הספר העתיקים של סין. הניי קונג משלבת בהרמוניה יכולות פיזיות עם טכניקות פנימיות של ריכוז, משמעת ובניית האופי. ..
ווינר צ`ון גונג פו בסטודיו לאומנויות לחימה - ירושל... [ירושלים]
אומנות לחימה היא כלי שימושי וחשוב מאד, לחיי היום יום בכל מקום, רגע וכשהולכים ברחוב. הגנה עצמית מעלה את הביטחון ומחלצת אותנו בהצלחה מכל מצב וסיכון.
קונג פו בסגנון אגרוף שיכור בירושלים - Inner Force [ירושלים]
אגרוף שיכור ואומנויות לחימה פנימיות בירושלים עם תומר בן יוחנן אימונים באווירה נינוחה וממוקדת תנועה ולחימה בידיים ריקות ועם כלי נשק מסורתיים
קורס קונג פו מקצועני במודיעין []
מכיוון שהמודעה הזו ממילא יורדת מהאתר וכיוון שצריך למלא בחלק של התיאור התמציתי מינימום של 200 תווים כדי שיהיה ניתן לשנות לה את הסטטוס ובשביל לבצע הבדלה בין מקרים שוני..
בית ספר לאומנוית לחימה סיניות פנימיות [מודיעין]
טאי-צ'י צ'ואן היא שיטת לחימה השייכת לתחום של אומנויות לחימה סיניות פנימיות. טאי-צ'י הוא כלי רב עצמה לפיתוח האישיות דרך מודעות עצמית, חיזוק בטחון עצמי, שיפור בריאות..
קורס הגנה עצמית למתחילים ומתקדמים [בית שמש]
קורס אינטנסיבי להגנה עצמית מבוסס על וינג צ'אן קונג פו. כולל טכניקות קרב בסיסיות, היאבקות חופשית ונשק כגון: סכין, מקל ואקדח.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*