מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קונג פו באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

קונג פו

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קונג פו ילדים, נוער ומבוגרים - אלדן פרידמן [חיפה]

לבעלי רוח צעירה, גישה לחימתית, פרקטית, המשלבת בין רוח ספרטנית, נועזת ולא מתפשרת, לבין גישה אינטליגנטית, מעודנת ואנליטית לתנועה וללחימה. האימון משלב בין מסורת וחוכמה ..

קונג פו בחיפה - תום רוטנברג [חיפה]

הצטרפו אלינו לשיעורי קונג פו בסגנון הונג גאר מסורתי. הלימוד הוא קשה, תובעני אך מהנה ומרתק, משלב עבודה על כל מרכיבי הכושר הגופני, פיתוח יכולת ריכוז גבוהה, אחריות אישי..

קונג פו - וין צ׳ון ישראל [חיפה]

לרכוש שליטה בגוף ובנפש, משמעת ושליטה עצמית בפעילות מעשירה, מעצימה ומחזקת. אימוני קונג פו בסגנון וין צ`ון ( ויאטנמי ). קבוצות האימון בחיפה של בית הספר לוין צ`ון וצ`י ..
חוג קונג-פו בפרדס חנה וחריש - אלכס [פרדס חנה כרכור]
בחוג נלמד טכניקות של קונג-פו שמקורן במנזר שאולין. בתוכנית הלימודים: תרגילי בסיס של שאולין, אקרובטיקה, איגרוף סיני, קאטות, תרגילים עם נשק מסורתי של נזירי שאולין: חרב,..
קונג פו בשדות ים [שדות ים]
"האקדמיה לקונג פו"- קיבוץ שדות ים- קונג פו מסורתי בסגנון קוף ממנזר וו וויי בסין- סגנון לחימה שלם, המתמקד בלימוד של טכניקות לחימה עתיקות מתוך השיטה ומתוך תבניות תנועה..
גיורא אורמן-אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית Wu Wei... [חיפה]
אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית (Wu Wei Gung Fu)" היא שיטה מודרנית לפיתוח אישי ובניית יכולות הגנה עצמית מתקדמות! זוהי שיטה חכמה, חדשנית, ומתפתחת, הבונה כושר גופני, ח..
בית ספר לקונג-פו מסורתי [חיפה]
שיעורי קונג-פו מסורתי - מהפילוסופיה לפרקטיקה, מהלכה למעשה. שילוב של 3 סגנונות מסורתיים, לימוד עקרונות ואפליקציות לחימתיות. לימוד תבניות יד-פתוחה וכלי נשק, תרגול תרגי..
חוג קונג פו [צפת]
חוג לקונג פו, בהדרכת המורה הבכיר אביב בן דור. נציג בלעדי של שיטת "ווצ'י, בישראל. בקורס נלמדים, "נמר", "עגור לבן", "נחש" בסגנונות צפוניים ודרומיים סיניים. התלמידים ל..
חוג צ'י קונג בצפת וראש פינה [ראש פינה]
אביב בן דור, מורה בכיר לאומניות הריפוי והלחימה מלמד שיעורי צ'י קונג. בשיעורים אלה לומדים התלמידים להכיר את אנרגית החיים- צ'י החיים, ולהפעיל אותה בן בתוך הגוף שלהם וה..
חוג קונג-פו וטאי-צ'י [פרדס חנה כרכור]
בחוג נלמד טכניקות של קונג-פו שמקורן במנזר שאולין. בתוכנית הלימודים: תרגילי בסיס של שאולין, אקרובטיקה, איגרוף סיני, קאטות, תרגילים עם נשק מסורתי של נזירי שאולין: חרב,..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*