מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד צילום בתל אביב

תל אביב

צילום

- נמצאו 38 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

טיפול וליווי רגשי באמצעות צילום - הילה בורג [רמת גן]

שמי הילה בורג ,מטפלת ומלווה רגשית באמצעות צילום. פוטו-תרפיסטית ומלווה מוסמכת באימון לראיה מודעת. קשיים רגשיים וחברתים,דימוי עצמי וגופני, פיתוח ביטחון והערכה עצמית הע..

קורס צילום פרטי - אחד על אחד-סטודיו Artistico... [תל אביב]

שעור פרטי הוא הדרך המהירה והיעילה ללמוד צילום בסיסי או מתקדם, על כל סוגיו, כגון: צילום סטודיו, צילום פורטרטים, צילום אירועים, צילום מוצרים / תכשיטים ועוד. השיעורים נ..
סדנת צילום- הגלריה הירוקה [תל אביב]
הגלריה הירוקה - חגיגה של אומנות בטבע סדנת צילום יחודית + ניתוח עבודות בגלריה נמצא גם אוסף קבוע של פסלים מאבן, וכך נוצר החיבור המיוחד של טבע ואמנות בטבע. מה נתרגל?..
סדנת קיץ באמנות הפורטרט העצמי (צילום וציור) [תל אביב]
סדנת קיץ קצרה למתעניינים ו/או לעוסקים באמנות. הסדנה משלבת הרצאות בתולדות האמנות והנחייה מעשית ביצירת פורטרט עצמי בצילום, ציור ופיסול. מועבר על ידי שני אמנים פעילים ..
לומדים צילום - קורסים פרטיים -אחד על אחד- [תל אביב]
לימוד צילום דיגיטלי בשיטת "אחד על אחד" לבעלי כל הרמות ולצלמים מקצועיים שרוצים לעשות הסבה ל"דיגיטלי". בסטודיו של אריה שרון. הקורס מותאם אישית לרמתו של התלמיד ומתקדם ב..
סדנאות צילום טבע ונוף [תל אביב]
חוויה לכל החושים - סדנאות צילום בטבע, הרצאות בנושאי טבע, מיצגים, מופעים אור-קוליים.
הרצאות, צילום, טיולים בארץ ובעולם [תל אביב]
הרצאות על צילום תת מימי, צלילה, חקר הים. צילום במים - בריכות שחייה וים. תכנון טיולים בעולם.
מבוא לצילום ובימוי קולנועי [תל אביב]
קורס מבוא לעבודה קולנועית. החל מתכנון הסצינה, בחירת הלוקיישן, עיבוד התסריט ליומן הפקה, בחירת השחקנים ואודישנים, והמשך בעבודת המצלמה, התאורה, ההקלטה בשטח, תפקידים על ..
קורס צילום מתקדמים [תל אביב]
הסדנה מבוססת על סדנת מתחילים מהבחינות הטכניות והאומנותיות. נעבוד על טכניקה ונעמיק בתכנים לטובת "דיוק אסתטי" בצילום. סדנת המתקדמים תכלול בהיבט האומנותי חשיפה רבה לציל..
קורס פוטושופ לצלמים - בביהס לומדים צילום [תל אביב]
קורס עיבוד תמונה ממוחשב בתוכנת ה"פוטושופ" בצורה קלה, פשוטה ומובנת. הקורס בן 8 מפגשים בני 3 שעות, נערך בכיתת מחשבי PC משוכללת וחדישה, הקורס יתרום לכל צלם, דיגיטאלי או..
קורס פוטושופ פרטי לצלמים [תל אביב]
קורס מזורז של "פוטושופ לצלמים" המיועד לצלמים דיגיטליים בכל הרמות המעוניינים לשפר את תמונותיהם או לעבד אותן לכדי יצירות אומנות "משוכללות". הקורס קצר ומתומצת ובשניים ש..
לומדים צילום - בית הספר לצילום ועיבוד תמונה [תל אביב]
לומדים צילום, בית הספר לצילום מעביר קורסים לצילום דיגיטאלי למתחילים, מתקדמים ומקצועיים. סדנאות צילום מקצועיות לצילום מוצרים לפרסום, טבע ונוף, פורטרטים ועירום, וכמו כ..
שיעורים בצילום בקצב אישי 1 על 1 [תל אביב]
שיעורים פרטיים בצילום לכל הרמות. החל מיסודות הצילום ועד להתמחות ספציפית בתחומים שונים (אופנה, מזון, פורטרטים, צילום סטודיו ותאורה, עיבוד דיגיטלי וכו'...). השיעורים ..
קורס מבוא לצילום מעשי [תל אביב]
הכרות ושליטה במצלמת סטילס: צמצם, סגר, פוקוס, עדשות, זיכרון, רזולוציה וכו'. תרגול בשטח של האפשרויות הרבות שמציעה המצלמה. תרגול והדרכה של מיקום הצלם, ניתוח מקום, גישה ..
סדנת צילום סתו [תל אביב]
זה הזמן וזה האור, סדנת צילום בדגש סתו - צבעי שלכת, עופות בנדידה, פריחת מבשרי החורף, נופי מים ועוד.....


  שלחו הודעה
ל

*

*

*