מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור ברמת גן

רמת גן

ציור

- נמצאו 51 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג לציור בראשון לציון בהדרכת רבקה נמר [ראשון לציון]

החוגים והסדנאות מתקיימים באוירה ביתית המשרה רוגע והשראה בקבוצה ומהווה מפגש חברתי נעים ומפרה. ההדרכה הינה אישית ובהתאם לקצב ההתקדמות האישי של כל משתתף/ת. תוכלו להתעד..

"לחיות בתוך תמונה "שעורים פרטיים לציור [גבעתיים]

לימודי ציור בהנחיית איריס וקסלר מנחה יוצרת ומציגה. דגש על יסודות הרישום זרימה ותאוריית הצבע בשילוב פיתוח והעצמת הביטוי האישי הסטודיו לחיות בתוך תמונה מוכר בקרנות..

שיעורי ציור מקצועיים בהדרכת יחיאל וייס - רמת גן [רמת גן]

לימוד יסודי ומעמיק: רישום מדויק בעיפרון ובפחם, יחסים זוויות ופרספקטיבה, ציור בצבעי אקריליק שמן ואקוורל מגוון טכניקות קלאסיות ומודרניות.

רישום וציור בגבעתיים – בהדרכת רנית אלקריף [גבעתיים]

בא לך לצייר? זה הכי פשוט שיש, קל וזמין לנו אפילו עוד לפני שלמדנו לכתוב! היד זזה בהתאם למוח והחופש שאנחנו נותנים לו, פשוט ללמוד לשחרר את היצירתיות, לעוף עם הדמיון! הא..

בית הצייר של הילי מוכתר [חולון]

סדנת ציור משותף הורה וילד מזמינה אתכם לסטודיו שלי בחולון "בית הצייר של הילי מוכתר" לסדנה מיוחדת ויצירתית. לחוויה המשלבת בתוכה צבע זמן איכות ואהבה אין צורך בניסיון..

סטודיו אלקה לציור ורישום [קריית אונו]

סדנאות לרישום וציור בכל הטכניקות, אמנות הקו כשפה. רישום קלאסי תוך כדי פגישה עם מושגים, פיתוח קשר עין יד, פרופורציות, קומפוזיציה, אור וצל, פרספקטיבה, ציור מודל אישה ..

ציור בליווי אישי בסטודיו לאומנות של איריס דבי... [תל אביב]

למי שלמד ורוצה להעמיק, מי שנמשך לתחום אך לעולם לא למד, למי שרוצה להתפתח ולמצוא שפה אישית בציור- בואו ליצור חוויה בעולם הציור! ** יצאתי לחופשת לידה ופעילות הסטודיו תח..

איור וציור בצבעי מים יחיאל וייס - רמת גן [רמת גן]

ציור באקוורל (צבעי מים) בקורס נלמד להשתמש בצבעי מים וגואש במגוון טכניקות ציור נוף, מודל, טבע דומם ועוד...

סדנאות ציור בתל אביב – הסטודיו של עדנה זמיר [תל אביב]

בואו להפוך את החלום שלכם למציאות- אחת לשבוע אתם מגיעים לצייר בסטודיו בצפון תל אביב. אתם פוגשים אנשים כמוכם בקבוצה קטנה ואינטימית. עדנה זמיר תנחה כל אחד מכם באופן איש..

עולם היצירה שלי - הדס מורד [רמת גן]

עולם היצירה שלי - מקום שכולו יצירה מגוון חוגים וסדנאות יצירה ריקמה, תפירה, ציור, עיסות נייר. קבוצות קטנות, יחס חם ואוהב. הפעילויות מתאימות לכל הגלאים.
חוג ציור ברמת גן – סטודיו המרתף של בז [רמת גן]
בז מאמין שלכל מי שיש תשוקה, אהבה ומוטיבציה ליצור, מסוגלים להגשים את הרעיונות, לפתח סגנון ייחודי ולצאת עם תוצרים בעלי אמירה מקורית. למידע נוסף היכנסו.
"בגוף עצמי"- שיעורי ציור פרטיים עם אלה [תל אביב]
אני מזמינה אותך להגשים חלום ישן או חדש בסטודיו אינטימי ומלא השראה של האמנית אלה טאוב בלב יפו. אתם מוזמנים לתהליך אישי ומעצים בו נתמקד בתהליך ולאו דווקא בתוצאה. ביטוי..
סדנאות ציור עם סמואל חגאי - תל אביב [תל אביב]
אני רוצה להזמין אתכם להגיע לסדנת ציור וערב שכולו כיף בסמינר הקיבוצים בואו ליצור ציור מדהים על קנבס בעזרת צבעים ומכחולים. ביחד צעד אחר צעד נלמד כיצד להתבונן על ציור ..
קורסים וסדנאות ציור בתל אביב בביה״ס האָטֶלְיֶה [תל אביב]
תוכן הקורס: בקורס נלמד את השלבים והמרכיבים השונים של רישום וציור מהתבוננות. נשלב לימוד של יסודות הציור עם עבודה מתוך אינטואיציה טבעית והבעה אותנטית של כל אחד הקורס מ..
קייטנת זום בקומיקס ואנימציה, בהדרכת ניר מולד []
קייטנת זום בקומיקס ואנימציה, שתתקיים בתאריכים 27-16 באוגוסט, בשעות 13:00-10:00, לילדים בכיתות ג ומעלה. בהדרכת ניר מולד, יוצר קומיקס ואנימציה ותיק ("גוגי ומגוגי", "של..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*