מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור בראשון לציון

ראשון לציון

ציור

- נמצאו 38 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג קומיקס בנקסוס ראשון לציון [ראשון לציון]

קורה לכם מדי פעם שאתם מוצאים את עצמכם מקשקשים בצד המחברת תוך כדי השיעור? בוא ללמוד כיצד לפתח את הקשקושים שלכם ולהפוך אותם לקומיקס מגניב! במרכז נקסוס תוכלו ללמוד את ..

סדנאות קיץ לנוער - Summer Art [ראשון לציון]

מרכז אמנים מזמין את נוער לסדנאות וקורסים יחודיים - אביזרים ותכשיטים בסיגנון Steampunk, מונוטיפיה, ציור על בד. קורסים מתקיימים בימי קייץ בסטודיו חדש וחמים שלנו בקבוצ..

חוג ציור ורישום לילדים בבית ספר לציור "אורנר" [ראשון לציון]

מסלול מיוחד לפיתוח הכישרון לילדים- לימודי ציור ורישום בשיעורים המותאמים לילדים לאורנר מנהל בית הספר ניסיון עשיר ורב שנים בהוראה של ציור ורישום אורנר פיתח שיטה ייח..

אורי אהרוני - סטודיו לציור ורישום ברמות מאיר [רמות מאיר]

שיעורי ציור ורישום למנוסים ולמתחילים. השיעורים מתקיימים בסטודיו נעים במושב רמות מאיר. דגש על פיתוח כתב יד לכל צייר דרך התנסות בשיטות עבודה מגוונות, לימוד מושגי יסוד..

חוג רישום וציור במרכז אמנים ArtClass [ראשון לציון]

רישום וציור לילדים מגיל 4 עד 18. במרכז אמנים אנו מעבירים לימודים על פי התוכנית האקדמית מובנת שכוללת לימודי יסודות רישום, ציור, חוקי קומפוזיציה ותולדות אמנות. במהלך ..

בית הצייר של הילי מוכתר [חולון]

סדנת ציור משותף הורה וילד מזמינה אתכם לסטודיו שלי בחולון "בית הצייר של הילי מוכתר" לסדנה מיוחדת ויצירתית. לחוויה המשלבת בתוכה צבע זמן איכות ואהבה אין צורך בניסיון..

שיעורי ציור מקצועיים בהנחיית מאשה אסינובסקי... [ראשון לציון]

אני מאשה אסינובסקי, אני מאמינה שכל מי שרוצה לצייר – מצליח! בזכות שיטת הלימוד הייחודית שפיתחתי, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות במהירות. בסוף הקורס כל אחד מהמשתתפים יוצא ע..

קורס ציור ורישום באקריליק/בשמן בשירלי מרכז ... [ראשון לציון]

בא לכם לנסות משהו ייחודי ושובר שגרה שירלי מרכז אומנויות מזמין אתכם לקורס ציור ייחודי בהנחייה צמודה עם מורה מקצועית ! באמצעות צבעים ומכחולים נצייר על בד קנבס באופן מ..

שיעורי אומנות הציור המקצועי בסטודיו אליסיה - ראשון... []

נלמד טכניקות רבות הנוגעות לציור, נתנסה בציור על חומרים שונים כמו עץ וזכוכית ונטפח את תחביב שמכניס לחיינו, תרפיה, שלווה והשראה אינסופית.

חוג ציור ורישום למבוגרים עם יהודית פרישברג [ראשון לציון]

אם חלמת ללמוד ציור ולא יצא..... מוזמנים לחוג רישום וציור למבוגרים. לימוד מהבסיס: פרופורציות, אור וצל, פרספקטיבה ועוד. עבודה בחומרים שונים. לחסרי ניסיון - לימוד מן הב..

סטודיו אלקה לציור ורישום [קריית אונו]

סדנאות לרישום וציור בכל הטכניקות, אמנות הקו כשפה. רישום קלאסי תוך כדי פגישה עם מושגים, פיתוח קשר עין יד, פרופורציות, קומפוזיציה, אור וצל, פרספקטיבה, ציור מודל אישה ..

חוג ציור בסטודיו לאומנות שימושית- שוש פרידמ... [ראשון לציון]

ציור היא אומנות ודרך חיים המאפשרת לנו להתבטא בעזרת מגוון רחב של חומרים, וליצור בהתאם לרגש יצירה מיוחדת שתסמל עבורנו עוד מטרה שהצלחנו במהלך החיים.

חוג ציור, רישום ופיסול קרמי- Art School Etude [ראשון לציון]

חוג ציור, רישום ופיסול קרמי לילדים ולמבוגרים, מתאים למתחילים ולמתקדמים כאחד. במסגרת החוג התוכנית מובנת על בסיס אקדמאי שכולל לימודי יסודות הרישום, הציור, חוקי קומפוזי..

לימודי ציור למבוגרים בהדרכת מאשה אסינובסקי ... [ראשון לציון]

אני מאשה אסינובסקי, אני מאמינה שכל מי שרוצה לצייר – מצליח! בזכות שיטת הלימוד הייחודית שפיתחתי, גם אם מגיעים ללא רקע של ציור, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות במהירות. בסוף..
קורסים וסדנאות ציור בתל אביב בביה״ס האָטֶלְיֶה [תל אביב]
תוכן הקורס: בקורס נלמד את השלבים והמרכיבים השונים של רישום וציור מהתבוננות. נשלב לימוד של יסודות הציור עם עבודה מתוך אינטואיציה טבעית והבעה אותנטית של כל אחד הקורס מ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*