מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור בקריית אונו

קריית אונו

ציור

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

שעורי ציור בהנחיית חן רום [כפר סבא]

שעורי ציור בקבוצה או שיעור פרטי בציור אצלכם בבית? מה תעדיפו??? שניהם זמינים לכם בקרית אונו, מה לומדים? למתחילים, מבוא לרישום ותורת הצבע, ציור אובייקטים, עקרונות ציור..

סטודיו אלקה לציור ורישום [קריית אונו]

סדנאות לרישום וציור בכל הטכניקות, אמנות הקו כשפה. רישום קלאסי תוך כדי פגישה עם מושגים, פיתוח קשר עין יד, פרופורציות, קומפוזיציה, אור וצל, פרספקטיבה, ציור מודל אישה ..

אורי אהרוני - סטודיו לציור ורישום ברמות מאיר [רמות מאיר]

שיעורי ציור ורישום למנוסים ולמתחילים. השיעורים מתקיימים בסטודיו נעים במושב רמות מאיר. דגש על פיתוח כתב יד לכל צייר דרך התנסות בשיטות עבודה מגוונות, לימוד מושגי יסוד..

חוגי ציור בפתח תקווה - רבקה וישראל טיר [פתח תקוה]

בקורס הציור של רבקה וישראל טיר ילמדו טכניקות שונות ומגוונות, יסודות הציור: אור וצל, פרספקטיבה ועוד. החוג מתאים לכולם - לילדים מגיל 7 ועד תשעים. קיים חוג ייחודי למבו..

סטודיו סופיה דובנוב - חוגי ציור והכנת תיק עבו... [ראש העין]

רוצה ללמוד לצייר יפה? הגעת למקום הנכון, אנו נעזור לך! הסטודיו לציור של סופיה דובנוב בראש העין קיים משנת 1992. אנו מתמחים בטכניקות רישום מגוונות, צבעי מים, צבעי שמן,..
סטודיו בתיה מגל: לציור והדפס אומנותי [מעש]
בתיה מגל, בוגרת מכון אבני והמדרשה לאומנות בבית בר, מזמינה אתכם לשיעורי ציור והדפס אמנותי בסטודיו מרווח ונעים בכפר מעש. הנחייה אישית המותאמת לתחומי העניין של כל תלמיד..
לימודי ציור ורישום בסטודיו של מיגל תומר [תל אביב]
חובבי ציור ותקים או מתעניינים חדשים, כולכם מוזמנים לצייר באווירה נעימה, על כוס יין, בסטודיו של מיגל תומר. בשיעורים של מיגל נתנסה בשלל טכניקות וסגנונות. נתחיל ביסודות..
הציור כראי הנפש- מודעות עצמית דרך תרפיה באומנות [קריית אונו]
האומנות היא ראי הנפש. באמצעות כלים של תרפיה באומנות נגיע למודעות עצמית גבוהה יותר ונסלול את הדרך למימוש עצמי. נירה פלוטניצקי היא בעלת תואר שני בתרפיה באומנות, מרצה ו..
איורי אופנה, רישום והכנת תיק עבודות [קריית אונו]
שלום רב, שמי מרב, אני בוגרת שנקר במגמה לעיצוב אפנה, מלמדת בשנקר ובמכינה הבניתחומית איוריי אפנה ורישום. כמו כן, אני מלמדת באופן פרטי כל מה שצריך לדעת בכדי להעביר את ר..
קומיקס באפעל-חוג קומיקס לילדים-שיעור ניסיון חינם [קריית אונו]
ב"קומיקס באפעל" מלמדים איך ומה זה קומיקס, תוך יצירות מדליקות של פרוייקטים כאשר בסיומו תיערך תערוכה. במהלך הקורס הילד יתנסה ב 12 נושאים מרכזיים בקומיקס. חלקו הראשון ש..
ציור ורישום [קריית אונו]
לימודי רישום וציור בהנחיית הדס שדה, ציירת ומאיירת בוגרת בצלאל במהלך הקורס נלמד את יסודות הרישום והציור הריאליסטי: מדידות, אור וצל, פרספקטיבה, צבע קומפוזיציה ונתנסה ..
שיעורי ציור ורישום []
שיעורי הציור יתקיימו בסטודיו שלי ובהנחייתי, הסטודיו נמצא בקרית-אונו, אנחנו נעבוד פעם בשבוע ארבע שעות כל מפגש, השימוש הוא בצבעי שמן על גבי בד קנווס או על גבי נייר מיו..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*