חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור במודיעין

מודיעין

ציור

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

כתמים של אושר - קורס רישום וציור לבני נוער [מודיעין]

חוג רישום וציור חווייתים לבני הנוער ומבוגרים תוך שיכלול היכולות האישיים הגלומים בכל אחד תוך אמונה שכל אחד יכול ! רישום וציור במגוון חמרים: עפרונות, פחם, דיו, אקוורל,..

לימוד הציור הריאליסטי עם לימור מטיסיס ברנע [מודיעין]

זהו חוג ציור יחודי הנערך בסטודיו שלי. במסגרת החוג אנו לומדים ציור ריאליסטי על פי הג'אנרים השונים והטכניקות השונות מן הבסיס. טכניקות מדידה, סידור פלטה והכנת בדים, שימ..

חוג רישום וציור במודיעין – רנית אלקריף [מודיעין]

תפתחו סגנון ייחודי משלכם ותעשו שימוש במגוון חומרי היצירה, תלמדו להעתיק ציורים ותעבדו בדיוק ובקלות בטכניקות שנעזרים בהן גדולי הציירים. הגיע הזמן להתחיל ליצור ולהצטרף ..

לימודי ציור ורישום מקצועי בירושלים - סטודיו ה... [ירושלים]

סטודיו היכל הגוונים- ר. טרמצ'י לימודי רישום וציור מקצועיים המועברים ע"י ר. טרמצ'י - אמנית מומחית בתחום הציור הריאליסטי החוג מתאים לנשים בלבד ולכל הרמות.

שיעורי ציור ורישום במודיעין – אדל ארט [מודיעין]

אתם מוזמנים להכניס את האומנות לחייכם, זו למעשה דלת שכשתבחרו לעבור דרכה, תגלו שאתם נמצאים בתת מודע של עצמכם. הציור נותן כלים להתקדם ברמה הפרקטית בחיי היומיום, מאפשר ל..

די לתסכול הפעם ללמוד ציור וגם להצליח [כרמי יוסף]

אם כבר ציירת אבל עכשיו אתה לא מעז לחזור... אם אתה מצייר רק "מופשט" מפני שקשה לך לרשום... אם במשך שנים חלמת לצייר...אבל חששת שאין לך כשרון... הקורס הזה הוא בשבילך! ..
הסטודיו לציור ורישום של דורית קינד סמרה [מודיעין]
בסטודיו הנעים, המציע אווירה ביתית ותומכת, תזכו להזדמנות מופלאה להכיר את האמן שבכם - ולגלות את הדרך, את הטכניקה ואת הכלים המעשיים שיאפשרו לכם לצייר. הקורסים מלווים בת..
ציור ורישום למבוגרים - מודיעין והסביבה - איתי ארד [מודיעין]
רישום וציור למבוגרים, בכל הרמות ובמגוון טכניקות ומדיה. הקניית כלים לציור ברמה גבוהה. התפתחות בקצב ולכיוונים שתרצו, בהנחייה אישית.
סטודיו כנפיים לרישום וציור במודיעין - בהדרכת חוה ... [מודיעין]
החוג מתקיים בקבוצות קטנות בסטודיו שבביתי ומיועד למתחילים ולמתקדמים, התלמידים מתקדמים במסלול אישי בהתאם לרמתם. אפשר להצטרף לחוג בכל עת. בחוג נלמד את חוקי הרישום,זוויו..
ציור ברמה אקדמית [מודיעין]
שיעורים מכוונים לאנשים עם בסיס בציור המעוניינים לשפר מיומנויות. מענה מושלם לתלמידי מגמות אומנות, הכנה לבגרויות, הכנת תיקי עבודות לקבלה לבתי ספר גבוהים לאומנות וייצו..
אמנות המשחק בשרבוט כפול Double Doodle Play [מודיעין]
בסדנה זו לומדים לשחק משחקים המביאים לאינטגרציה מהמוח השלם על ידי שימוש בשתי הידיים בו זמנית באמצעות תנועות השרבוט הכפול. אנו מגלים ומפתחים: • יכולת אישית לצייר ולשר..
אומנות מהילדות - שילוב של פיסול, ציור וצורפות. [מודיעין]
בואו לשלב את דמיונכם בדו מימד ובתלת מימד, נצייר ונפסל. נצייר עם גואש, אקריליק, צבעי שמן וצבעי זכוכית. ניתן לדמיונכם להשתלב במספר טכניקות שונות ולהתנסות בחומרים מגו..
סטודיו לציור זווית חדה- אורה ניסים [ירושלים]
אם את מחפשת לימוד ציור מזווית שונה ,שילוב בין נפש ,ידע ומקצועיות ,יחד עם חוויה אמנותית וזרימה מקומך אתנו סטודיו לציור זווית חדה בהנהלת האמנית אורה ניסים פותח בפניכם..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*