מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור בכפר סבא

כפר סבא

ציור

- נמצאו 36 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

ציור ורישום - שרון טופלברג [רעננה]

סטודיו מקצועי לציור ורישום בהנחיית אמנית בעלת ידע וניסיון רב בתחום. לכל משתתף נבנית תכנית לימודים ספציפית לאחר שיחה אישית דרכה התלמיד לומד להכיר את המנחה אשר מאתרת..

חוגי ציור ופיסול בסטודיו של אילנה כהן [הוד השרון]

אני מזמינה אותך ללמוד ציור, רישום ופיסול בחומר בשיטה מיוחדת. מתאים למתחילים ללא רקע קודם ולמתקדמים השואפים להתחדש ולהתפתח. במהלך הקורס ירכשו טכניקות וכלים מגוונים בצ..

אמיר שפט - ציור ורישום ברמה מקצועית [כפר סבא]

איך בונים ציור? בין אם אתם מציירים שנים ובין אם לא ציירתם מעולם אך מעוניינים להתחיל, בסדנאות בהנחיית האמן אמיר שפט יוכל כל תלמיד למצוא את שפתו האמנותית האישית, לצד ..

רישום וציור בסטודיו בכפר [ירקונה]

בסטודיו בכפר לומדים את שפת הציור, שפה של כתם, קו, יחסים, שכבות, שקיפויות... החוג מתאים למתחילים ומתקדמים בקבוצות קטנות ובקצב אישי. במקום ספרי אומנות להעשרה, קפה עוגי..

חוג ציור בשרון- בסטודיו של מתי טל [אלישמע]

הנאה פשוטה מאמנות - קבלו כלים והשראה וצרו אומנות שימושית ודקורטיבית לפי טעמכם. שיעורים וסדנאות "פרטיות" בהתאם להנחיות בימי קורונה. בין אם תלמדו טכניקות ציור ורישום ..

שיעורי רישום וציור לכל הגילאים - מירב תמיר חצק [הרצליה]

חולמים ללמוד לצייר? בואו למצוא את האמן שבכם בשיעורי אמנות מרתקים למבוגרים וילדים, בקבוצות קטנות או באופן פרטני.

ציור ורישום בכפר סבא - הסטודיו לאמנות ניצה לא... [כפר סבא]

הסטודיו לאומנות של ניצה לאופר הטובל בירוק פועל בהצלחה רבה מזה 25 שנה, תחום הציור מפותח באופן מיוחד. התלמידים מגיעים להישגים נפלאים ואף מציגים בתערוכות קבוצתיות ותע..

ציור בשמן - בוריס רוזנטל [רעננה]

שמי בוריס רוזנטל, אני מלמד ציור בסטודיו שלי שנים רבות ומאמין כי מי שאוהב ורוצה לצייר, גם אם לא צייר מעודו, יוכל להגיע להישגים מרשימים. בסגרת הסדנה פועלות קבוצות של ע..

ציור בשיטה הקלאסית- finkart פינקארט רעננה - למ... [רעננה]

תכנית הלימודים ב- finkArt בנויה על הגישה הקלאסית / אקדמית. שיטת הלימוד מותאמת אישית לכל תלמיד, ומשולבת בניסיון הוראה אקדמי ואישי רב. הציור אפשרי, לא רק לברוכי כישרו..

חוגי ציור ורישום בהוד השרון | סטודיו המקום [הוד השרון]

פשוט ליצור. בכלל גיל בכל שעה בכל רגע. ליצור כדי לשחרר את הלחץ, את העומס, את המסכים... כבר שכחנו את הריגוש בפשטות של לקיחת עיפרון ולשרבט, לפתח את המוח והיכולת לראות ו..

זרימת המכחול - ציור סיני יפני - לימודים וסדנ... [רמת השרון]

לימודי בית הספר 'זרימת המכחול' מתקיימים בכפר הירוק, הוד השרון, רעננה. קורס מרתק בו נלמד את סוד משיכת המכחול במזרח, משמעת מול שחרור וספונטניות, משחק בין קו וכתם, קצב..

שיעורי ציור ואומנות בהוד השרון - חני רון [הוד השרון]

אני מאמינה שאמנות מתרחשת ברגעים של עימות. אז נפגשים המקוריות והניסיון. מוזמנים ומוזמנות להגיע לסטודיו שלי – HANI RON בו אני יוצרת ומלמדת ילדים ומבוגרים מגוון טכניקות..

קורס ציור ורישום שנתי לנוער בסטודיו שרון טופלב... [רעננה]

חדש.... חדש.. חדש.... קורס רישום וציור לנוער, קורס ברמה גבוהה מהיסודות. מתאים למתחילים, לאלה שמציירים כל היום, על כל דבר, לאלה המעוניינים בתיק עבודות למגמות האמנות..

שיעורי ציור ורישום בסטודיו דבורקיס [רמת השרון]

אני מזמין אתכם לסדנאות ציור ורישום המתקיימות בסטודיו מאובזר ומקצועי ברמת השרון. השיעורים מיועדים לכל הרמות ממתחילים ועד מתקדמים בנוסף אני מציע גם עזרה בהכנת תיקי ..

ציור אינטואיטיבי [רעננה]

בוא להכיר את עצמך דרך הציור האינטואיטיבי. הציור האינטואיטיבי מאפשר לרגש החבוי בתוכך לצאת באמצעות צבע וצורה. ומחבר אותך לילד הפנימי שבתוכך. לא צריך לדעת לצייר, כל אחד..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*