מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור בירושלים

ירושלים

ציור

- נמצאו 47 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

קורסים וסדנאות בציור ורישום- החלל הרואה [ירושלים]

חובבי ציור? אמנות זורמת בעורקיכם? בואו לרכוש כלים להעמיק ביכולתכם היצירתית ותגלו עולם מלא השראה וחדוות יצירה. 'החלל הרואה' מזמין אתכם לסדנאות וקורסי ציור ורישום, בהם..

קבוצת ציור בהנחיית אליזבטה זיידנר [מבשרת ציון]

קורס ציור ורישום מהתבוננות בנופים של מבשרת ציון וסביבתה. אנחנו נצייר נוף, נוף אורבני, בתים וגינות, עצים ופרחים, אנשים בנוף ופורטרט. נלמד לתרגם את העולם הסובב לצורה..

חוגי ציור בירושלים (מקור ברוך ) - פנינה פרנק [ירושלים]

הצטרפו לחוגי ציור לנשים בירושלים - עם האמנית פנינה פרנק. חוג ציור בשמן לנשים ונערות , החוג עוסק בציור - מן היסוד, מגוון טכניקות ומתאים לכל הרמות.

ציור אינטואטיבי עם גלית [מכבים רעות]

דמיינו את עצמכם נכנסים לחצר ירוקה ושקטה, עם המון צבעים וחומרים... בסטודיו שלי תגלו עולם מלא אמנות, צבע והתנסות בטכניקות ציור הבעתיות שונות בדרך אינטואיטיבית. בסטודיו..

סטודיו לאנימציה WILD KIDS [ירושלים]

WILD KIDS הוא סטודיו לאנימציה, בו ילדים ונוער יוצרים סרטים. אנימציה זו שפה מגוונת המאפשרת לילד התפתחות רב תחומית. כל ילד משקיע את היכולת האישית שלו ולומד לבטא את עצמ..

שיעורי ציור ורישום בירושלים – בהדרכת תמר אדן [ירושלים]

אתם מוזמנים להוציא את האמנים שמסתתרים בתוככם. הציור הוא שפה שבזכותה תצליחו לבטא את עצמכם ותצרו אומנות בדרך שמייחדת רק אתכם. רוצים לדעת עוד פרטים? היכנסו.

שיעורי ציור ורישום במודיעין – אדל ארט [מודיעין]

אתם מוזמנים להכניס את האומנות לחייכם, זו למעשה דלת שכשתבחרו לעבור דרכה, תגלו שאתם נמצאים בתת מודע של עצמכם. הציור נותן כלים להתקדם ברמה הפרקטית בחיי היומיום, מאפשר ל..

חוג ציור בפסגת זאב בירושלים בהנחיית האומנית ו... [ירושלים]

קבוצות לילדים, לנוער, למבוגרים ולגיל הזהב. • המסלול המלא של לימודי הציור הקלאסי. • היכרות עם מגוון של חומרי יצירה וטכניקות עבודה, ברישום ובציור. (ציור בשמן, צבעי מים..
הסדנא לציור אינטואיטיבי- צופיה לונסקי [ירושלים]
"אין יחידי סגולה. ישנם יחידים שהעזו לבטא את גדולתם" דר פינקי פיינשטיין "ציור אינטואיטיבי" על פי שיטתו של דר פינקי פיינשטיין היא שיטה ל"התעמלות יצירתית" והעצמה איש..
קורס באקוורל ופסטל - זהר טריפון [ירושלים]
קורס מבוא לציור בצבעי-מים [אקוורל] ובגירים יבשים [פסטל]. זהו קורס מובנה ויסודי, עם דגש על התפתחות אישית בתוך עבודת הקבוצה ומיועד למי שלמדו והתנסו ברישום. מתוך 28 מפ..
קורס יודאיקה - איור על קלף עם חיה שושן [ירושלים]
קורס יודאיקה - איור על קלף, הינו קורס מקצועי המעניק לך כלים יחודיים ומקצועיים לאייר על קלף זהו קורס ייחודי מסוגו בן 12 מפגשים, תקבלי כלים מקצועיים לאייר על קלף וליצו..
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות תיק עבודות [ירושלים]
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מכינה תיק עבודות בהצלחה כבר עשור את החולמים על לימודי עיצוב, אדריכלות ואומנות בישראל.
לצייר עם אמן...יעקב פלדמן [ירושלים]
לצייר עם אמן" - סדנאות רישום וציור בטכניקות מגוונות ובאמצעים שונים. הצייר יעקב פלדמן מעביר בסטודיו הפרטי שלו בירושלים סדנאות למספר מוגבל של תלמידים - מתחילים ומתק..
שעורים פרטיים ברישום וציור [ירושלים]
שעורים ברישום או בציור מתוך התבוננות או בהתאם לרצונות התלמיד, מתוך מטרה להפגש עם מספר טכניקות, חומרים וגישות מסורתיות בציור, במטרה לבנות ארסנל של כלים ציוריים ושפה א..
שיעורים פרטיים בקליגרפיה סינית, ציור בסגנון סיני, ... [ירושלים]
צייר טייוואני החי בארץ, בוגר בית ספר גבוה לאומנות בטייוואן נותן שיעורים פרטיים בציור שמן, ציור מים, ציור בסגנון סיני, קליגרפיה סינית. השיעורים ניתנים עם דגש על אווי..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*