חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור בירושלים

ירושלים

ציור

- נמצאו 52 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

קורס צבע בירושלים - אליזבטה זיידנר [ירושלים]

קורס ציור מקצועי וממוקד המתמקד באחד האלמנטים החשובים ביותר בציור – צבע. דרך למידה ותרגילים מעשיים נבחן את היחס לצבע בזמנים ובתרבויות שונות ונלמד אילו גורמים השפיעו ע..

קורסים ברישום וציור בצבעי מים בסטודיו של דריק... [ירושלים]

דריק שטיין, אחד מאמני צבעי המים הטובים בישראל, מלמד בסטודיו הנעים שלו בלב קרית יובל הישנה. מעבר ללמידת הטכניקה מושם דגש על תפיסה והבנת הקומפוזיציה ככלי ליצירת משמעות..

סטודיו לאנימציה WILD KIDS [ירושלים]

WILD KIDS הוא סטודיו לאנימציה, בו ילדים ונוער יוצרים סרטים. אנימציה זו שפה מגוונת המאפשרת לילד התפתחות רב תחומית. כל ילד משקיע את היכולת האישית שלו ולומד לבטא את עצמ..

ציור אינטואטיבי עם גלית [מכבים רעות]

דמיינו את עצמכם נכנסים לחצר ירוקה ושקטה, עם המון צבעים וחומרים... בסטודיו שלי תגלו עולם מלא אמנות, צבע והתנסות בטכניקות ציור הבעתיות שונות בדרך אינטואיטיבית. בסטודיו..

שיעורי ציור ורישום בירושלים – בהדרכת תמר אדן [ירושלים]

אתם מוזמנים להוציא את האמנים שמסתתרים בתוככם. הציור הוא שפה שבזכותה תצליחו לבטא את עצמכם ותצרו אומנות בדרך שמייחדת רק אתכם. רוצים לדעת עוד פרטים? היכנסו.

חוגי ציור בירושלים (מקור ברוך ) - פנינה פרנק [ירושלים]

הצטרפו לחוגי ציור לנשים בירושלים - עם האמנית פנינה פרנק. חוג ציור בשמן לנשים ונערות , החוג עוסק בציור - מן היסוד, מגוון טכניקות ומתאים לכל הרמות.

קורסים וסדנאות בציור ורישום- החלל הרואה [ירושלים]

חובבי ציור? אמנות זורמת בעורקיכם? בואו לרכוש כלים להעמיק ביכולתכם היצירתית ותגלו עולם מלא השראה וחדוות יצירה. 'החלל הרואה' מזמין אתכם לסדנאות וקורסי ציור ורישום, בהם..

קומיקס ואיור - אלי דייץ' סטודיו [ירושלים]

מכסים באיורים כל פיסת נייר ריקה? מגלים עניין באיור? הצטרפו אלינו לקורס קומיקס ואיור בהנחיית אלי דייץ ותרכשו מיומנויות מגוונות, טכניקות שונות כגון איור בצבעי מים, בדי..

קורס ציור ורישום בתל אביב - נקודת מגוז [תל אביב]

נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי, רישום אנטומיה, רישום למעצבים ורישום לאדריכלים. כל תכני הלימוד בנקודת מגוז מבוססים על תורת הפרספקטיבה, ה..

חוג ציור בפסגת זאב בירושלים בהנחיית האומנית ו... [ירושלים]

קבוצות לילדים, לנוער, למבוגרים ולגיל הזהב. • המסלול המלא של לימודי הציור הקלאסי. • היכרות עם מגוון של חומרי יצירה וטכניקות עבודה, ברישום ובציור. (ציור בשמן, צבעי מים..

לימודי ציור ורישום מקצועי בירושלים - סטודיו ה... [ירושלים]

סטודיו היכל הגוונים- ר. טרמצ'י לימודי רישום וציור מקצועיים המועברים ע"י ר. טרמצ'י - אמנית מומחית בתחום הציור הריאליסטי החוג מתאים לנשים בלבד ולכל הרמות.

סדנת הדפס אמנותי - אלי דייץ' [ירושלים]

הצטרפו לקורס ייחודי המשלב בתוכו פיתוח יכולות טכניות בציור, רישום ואיור בשילוב עם טכניקות הדפס אמנותיות. ההדפס בדומה לציור ולשאר המדיות הדו-ממדיות הוא אמצעי ביטוי אמ..

שיעורי ציור ורישום במודיעין – אדל ארט [מודיעין]

אתם מוזמנים להכניס את האומנות לחייכם, זו למעשה דלת שכשתבחרו לעבור דרכה, תגלו שאתם נמצאים בתת מודע של עצמכם. הציור נותן כלים להתקדם ברמה הפרקטית בחיי היומיום, מאפשר ל..
הסדנא לציור אינטואיטיבי- צופיה לונסקי [ירושלים]
"אין יחידי סגולה. ישנם יחידים שהעזו לבטא את גדולתם" דר פינקי פיינשטיין "ציור אינטואיטיבי" על פי שיטתו של דר פינקי פיינשטיין היא שיטה ל"התעמלות יצירתית" והעצמה איש..
קורס יודאיקה - איור על קלף עם חיה שושן [ירושלים]
קורס יודאיקה - איור על קלף, הינו קורס מקצועי המעניק לך כלים יחודיים ומקצועיים לאייר על קלף זהו קורס ייחודי מסוגו בן 12 מפגשים, תקבלי כלים מקצועיים לאייר על קלף וליצו..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*