מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור באיזור הדרום

הדרום

ציור

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

איך ללמוד ציור ורישום והפעם גם להצליח עם מיר... [כרמי יוסף]

אם במשך שנים חלמת לצייר...אבל חששת שאין לך כשרון... הקורס הזה הוא בשבילך! אני מזמינה אותך לגלות את השיטה "רישום עם צד ימין של המוח" שכבר פתחה את השער אל הציור למא..

חוגי ציור למבוגרים דבי אשל [ניר חן]
תמיד חלמתם לצייר ולא ידעתם היכן להתחיל?דבי אשל מזמינה אתכם לעשות את הצעד הראשון. הצטרפו לקורס ציור למבוגרים, המשלב בין שיחה על נושא כלשהו שנבחר מתוך מציאות חיינו, ד..
ציור למבוגרים במוזיאון אשדוד לאמנות- בהנחיית דוד נ... [אשדוד]
רוצים ללמוד לצייר? להביע את עצמכם דרך האמנות? הצטרפו אלינו לשיעורי ציור מהנים ותיהנו מפיתוח הטכניקות השונות של הרישום (פחם, עפרון) והציור בשילוב עבודה מול מודל, טב..
אמנות המשחק בשרבוט כפול Double Doodle Play [באר שבע]
בסדנה זו לומדים לשחק משחקים המביאים לאינטגרציה מהמוח השלם על ידי שימוש בשתי הידיים בו זמנית באמצעות תנועות השרבוט הכפול. אנו מגלים ומפתחים: • יכולת אישית לצייר ולשר..
ציור ברמת מתחילים [באר טוביה]
מרצה: יבגניה בורדה, ימי ב' 12:00-09:30 רישום – כיתת אומן, יסודות הרישום: רישום יחסי חלל, טכניקות וסגנונות, רישום מודל, רישום מסורתי ורישום אקספרסיבי ויחסי אור-חושך. ..
ציור ורישום [באר שבע]
בקבוצות קטנות, נעבור דרך טכניקות שונות כמו רישום, קולאז' וצבע, כדי ליצור חוויה ייחודית אשר מטרתה להעצים את הביטוי האישי של כל אחד ולהיפתח לדרך יצירתית.
לצייר חופשי במדבריא [הנגב]
חולמים לצייר? להגשים חלום ישן? בואו נעשה זאת ביחד. אין צורך בנסיון מוקדם בציור, רק רצון ליצור בחוויית יצירה ובהנאה מהתהליך. שילוב של טיולים בנופים מקסימים ופרחי העונ..
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות לימודי עיצוב [באר שבע]
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מכינה בהצלחה כבר עשור את החולמים על לימודי עיצוב, אדריכלות ואומנות בישראל. המכינה הבינתחומית מכינה לקראת תהליכי המיון הכוללים : תי..
  •    
  •    

מה זה ציור?

לימוד ציור, הוא פעולה של יצירה, בה רוכשים דרכי הבעה לא מילולית. הנפש מביאה את הסמלים, הדימויים, התמונות הפנימיות החוצה דרך היד בשרטוט, רישום, שימוש בחומרים וצבעים שונים על גבי ניירות או בדי ציור מתוחים על עץ. מתקבלת תמונה חד פעמית, שנוצרה ע"י היוצר, ומבטא את הלך הרוח או הרעיון באמצעות שילובי הצבעים, האווירה, המרקם והחומרים, ולסיום נחתמת העבודה בחתימה אישית הכוללת שם מלא ושנה בה הסתיימה העבודה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*