מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור אינטואיטיבי בתל אביב

תל אביב

ציור אינטואיטיבי

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קורס ציור מנדלה בהנחיית אנמרי דיאמנט בראש העי... [תל אביב]

השקט הפנימי וחיבור ליצירתיות שלך - במרחק נגיעה ! במיוחד בתקופה המאתגרת הזו אני מזמינה אתכם להצטרף למעגלי "עולם המנדלה" כי כולנו זקוקים לשלווה פנימית . המפגש עם הצו..

זרימת המכחול - ציור אינטואיטיבי סיני - יפני ... [רמת השרון]

לימודי בית הספר 'זרימת המכחול' מתקיימים בכפר הירוק, הוד השרון, רעננה. הציור והקליגרפיה הסינית יפנית הינם ציור של הרוח. משיכת המכחול מבטאת את נפשו של היוצר - המפיח ח..
דרך מיוחדת לפגוש את היצירתיות שלך- בית סוזטה [רמת השרון]
אוהבים אמנות אבל לא יצא לכם להתנסות בה? לא היה זמן או פנאי ליצירה? אמרת "פעם אעסוק בזה" אבל... עכשיו זה הזמן - לתת מקום וחופש לרצונות שלך! דרך מיוחדת לפגוש את היציר..
ציור אינטואיטיבי בתל אביב - לילה בר עד [תל אביב]
שיעורים פרטיים בציור אינטואיטיבי. ציור אינטואיטיבי מתפתח ללא צורך ברקע של ציור. אין צורך לדעת לצייר. הציור מתפתח מהאינטואיציה בהנחיית המורה. הציור נובע מהתת מודע ו..
"בגוף ילד"- שיעורי ציור לילדים בסטודיו ביפו. Ella ... [תל אביב]
בגוף ילד היא סדנת אמנות מיוחדת לילדים. ניצור מרחב בו המשתתפים יוכלו להביע את רגשותיהם החל ממילים דרך שלל צבעים וגוונים, מרקמים, תנועה ויצירה. כל מילה שמבטאת רגש בשפת..
ציור כמסע אינטואיטיבי אל על-ההכרה [תל אביב]
טכניקה ייחודית זו משלבת עקרונות מן "הקורס בניסים", זן-בודהיזם, בודהיזם טיבטי, סופיזם וקבלה, עם ציור אינטואיטבי ספונטני. נושא השיעור מועבר באמצעות מדיטציה מודרכת ותרג..
לימודי רישום, ציור ואיור למתחילים ולמתקדמים [תל אביב]
- יחס אישי לכל תלמיד בהתאם לרמה ולציפיותיו מהלימודים! - חקירת הקומפוזיציה, וצבע והקו בטכניקות שונות כאמצעי הבעה בציור - שילוב שעורי נושא בתולדות האמנות - יש דגש מיוח..
פיתוח חשיבה יצירתית [תל אביב]
פיתו אישי וחשיבה יצירתית בעזרת חמשת החושים יובילו ליצירה חזותית אישית ולחידוד הביטוי הויזואלי האישי
מנדלות - חוויה, ידע וכלים לעבודה [תל אביב]
"מנדלה" היא מילה בסנסקריט שפירושה "מעגל מקודש" והיא מתייחסת לצורה גאומטרית מעוגלת ובעלת מרכז אותו יוצר הנזיר הבודהיסט לשם מדיטציה. בקורס נצייר מנדלות באופן אינטואיט..
מסע להתפתחות אישית דרך אמנות [תל אביב]
סדנת ציור עם ערך מוסף, מסע אישי ההופך את האומנות למקור השראה בחיים. מסע דרך חומרים שונים ומגוונים, המאפשרים הבעה אישית ואותנטית בדרך יצירתית וחווייתית. התהליך מאפ..
סדנת ציור חופשי - לאנשים עם רגישות גבוהה [תל אביב]
זה משתחרר עכשיו ~ אם אתם מרגישים תקועים, שיש קושי בהגשמה, שיש אינטנסיביות גדולה אך היא עצורה בפנים שיש כמיהה לחוש את היופי הפנימי שיש שאיפה לתת לזרימה הפנימית להתבט..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*