מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור אינטואיטיבי ברעננה

רעננה

ציור אינטואיטיבי

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

ציור אינטואיטיבי בהוד השרון - נוגה רותם [הוד השרון]

אתם מכירים את האנשים שאומרים- אני, לא יודע לצייר? כזאת הייתי! עד שבגיל 22 השתתפתי בקורס שהנושא שלו היה תנך, אבל היו בו משימות ציוריות והמרצה לא קיבלה תירוצים כמו- ..

ציור אינטואיטיבי [רעננה]

בוא להכיר את עצמך דרך הציור האינטואיטיבי. הציור האינטואיטיבי מאפשר לרגש החבוי בתוכך לצאת באמצעות צבע וצורה. ומחבר אותך לילד הפנימי שבתוכך. לא צריך לדעת לצייר, כל אחד..
דרך מיוחדת לפגוש את היצירתיות שלך [רמת השרון]
אוהבים אמנות אבל לא יצא לכם להתנסות בה? לא היה זמן או פנאי ליצירה? אמרת "פעם אעסוק בזה" אבל... עכשיו זה הזמן - לתת מקום וחופש לרצונות שלך! דרך מיוחדת לפגוש את היציר..
סדנה לציור אינטואיטיבי בהנחיית פרלה זמיר [הרצליה]
מוצאים את עצמכם כמהים לקחת חלק בפעילות יצירתית מיוחדת? שמי פרלה זמיר ואני מזמינה אתכם להתנסות בציור אינטואיטיבי, המאפשר לכם להתבטא בחופשיות במרחב חם ומקבל. בואו ליהנ..
ציור אינטואיטיבי בהנחיית רונית בינדר [הרצליה]
רונית, אמנית בעלת 15 שנות ניסיון, מזמינה אתכם להתבטא בחופשיות, להפחית את הביקורת העצמית ולסגל לעצמכם שפה יצירתית משלכם. השיטה והפעילות בסטודיו: קבוצה של 3 עד 4 תלמ..
סדנה לציור אינטואיטיבי [רעננה]
ציור אינטואיטיבי זה ציור מהלב. זה הוא תהליך אינטנסיבי החושף את הכישורים היצירתיים העמוקים הקיימים בתוכנו. הוא מאפשר לאדם להתקרב לעצמו, לגלות את היחודיות שבו, ..
ציור אינטואיטיבי, ציור במימד אחר [רשפון]
סדנה ייחודית של ציור וצבע, בה מתאפשר ללא מודע לעלות על הנייר, תוך גילוי מחדש של חדוות היצירה וביטוי עולם הרגש הפנימי. הציור מלווה במפגש עם בקבוקי אורה סומא צבעוניים ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*