מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור אינטואיטיבי באיזור המרכז

המרכז

ציור אינטואיטיבי

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

זרימת המכחול - ציור אינטואיטיבי סיני - יפני ... [רמת השרון]

לימודי בית הספר 'זרימת המכחול' מתקיימים בכפר הירוק, הוד השרון, רעננה. הציור והקליגרפיה הסינית יפנית הינם ציור של הרוח. משיכת המכחול מבטאת את נפשו של היוצר - המפיח ח..

לימודי ציור אינטואיטיבי בגבעתיים - רנית אלקריף [גבעתיים]

בואו ליצור אומנות כיפית ללא מעצורים, ליהנות מתחושה נטולת הפחד והביקורתיות, שהיא הציור האינטואיטיבי. הצטרפו לסטודיו בו תפגשו חבר'ה איכותיים שמאפשרים להתבטא ולהרגיש חו..
ציור אינטואיטיבי בתל אביב - לילה בר עד [תל אביב]
שיעורים פרטיים בציור אינטואיטיבי. ציור אינטואיטיבי מתפתח ללא צורך ברקע של ציור. אין צורך לדעת לצייר. הציור מתפתח מהאינטואיציה בהנחיית המורה. הציור נובע מהתת מודע ו..
"בגוף ילד"- שיעורי ציור לילדים בסטודיו ביפו. Ella ... [תל אביב]
בגוף ילד היא סדנת אמנות מיוחדת לילדים. ניצור מרחב בו המשתתפים יוכלו להביע את רגשותיהם החל ממילים דרך שלל צבעים וגוונים, מרקמים, תנועה ויצירה. כל מילה שמבטאת רגש בשפת..
דרך מיוחדת לפגוש את היצירתיות שלך- בית סוזטה [רמת השרון]
אוהבים אמנות אבל לא יצא לכם להתנסות בה? לא היה זמן או פנאי ליצירה? אמרת "פעם אעסוק בזה" אבל... עכשיו זה הזמן - לתת מקום וחופש לרצונות שלך! דרך מיוחדת לפגוש את היציר..
ציור אינטואיטיבי עם ויקי ורנר [ראשון לציון]
ציור חופשי במסגרת מובנית הסדנה מפתחת את היצירתיות המנחה היא מדריכה לציור אינטואיטיבי עם ניסיון רב בהנחיית קבוצות לא נחוץ ידע מוקדם משלבת כתיבה אינטואיטיבית
פיתוח חשיבה יצירתית [תל אביב]
פיתו אישי וחשיבה יצירתית בעזרת חמשת החושים יובילו ליצירה חזותית אישית ולחידוד הביטוי הויזואלי האישי
ציור כמסע אינטואיטיבי אל על-ההכרה [תל אביב]
טכניקה ייחודית זו משלבת עקרונות מן "הקורס בניסים", זן-בודהיזם, בודהיזם טיבטי, סופיזם וקבלה, עם ציור אינטואיטבי ספונטני. נושא השיעור מועבר באמצעות מדיטציה מודרכת ותרג..
ציור אינטואטיבי [ראשון לציון]
ציור אינטאטיבי על קנווס, שיטה ייחודית לציור בפחם, בעפרונות, בצבעים מסוגים שונים, שפותחה ע"י המורה איריס צוקרל.
לימודי רישום, ציור ואיור למתחילים ולמתקדמים [תל אביב]
- יחס אישי לכל תלמיד בהתאם לרמה ולציפיותיו מהלימודים! - חקירת הקומפוזיציה, וצבע והקו בטכניקות שונות כאמצעי הבעה בציור - שילוב שעורי נושא בתולדות האמנות - יש דגש מיוח..
מסע להתפתחות אישית דרך אמנות [תל אביב]
סדנת ציור עם ערך מוסף, מסע אישי ההופך את האומנות למקור השראה בחיים. מסע דרך חומרים שונים ומגוונים, המאפשרים הבעה אישית ואותנטית בדרך יצירתית וחווייתית. התהליך מאפ..
מנדלות - חוויה, ידע וכלים לעבודה [תל אביב]
"מנדלה" היא מילה בסנסקריט שפירושה "מעגל מקודש" והיא מתייחסת לצורה גאומטרית מעוגלת ובעלת מרכז אותו יוצר הנזיר הבודהיסט לשם מדיטציה. בקורס נצייר מנדלות באופן אינטואיט..
סדנת ציור חופשי - לאנשים עם רגישות גבוהה [תל אביב]
זה משתחרר עכשיו ~ אם אתם מרגישים תקועים, שיש קושי בהגשמה, שיש אינטנסיביות גדולה אך היא עצורה בפנים שיש כמיהה לחוש את היופי הפנימי שיש שאיפה לתת לזרימה הפנימית להתבט..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*