מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר בפתח תקוה

פתח תקוה

פסנתר

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

לימוד פסנתר ב-Drummer- המרכז למוסיקה ולימודי ... [פתח תקוה]

מחפש/ת מורה לפסנתר? רוצה ללמוד לנגן על פסנתר בצורה מקצועית?? הגעת למקום הנכון! דראמר - המרכז למוסיקה ולימודי נגינה, ביה"ס הייחודי המאפשר לכם ללמוד לנגן על מגוון כלי..

בוריס- מורה לפסנתר [פתח תקוה]

בוריס- מורה לפסנתר תמיד חלמתם לנגן בפסנתר? רוצים שהילד ילמד מוזיקה? בוריס - מורה מקצועי וסובלני עם ניסיון רב של 15 שנה בהוראה, מזמין אתכם ללמוד לנגן ולהכיר את עולם ה..
מורה לפסנתר (ניסיון מעל ל-20 שנה) - אילנה [קריית אונו]
בעלת תואר שני מאקדמיה למורים למוזיקה ברוסיה, וניסיון של למעלה מ20 שנה בלימוד והוראת נגינה בפסנתר. השיעורים מותאמים לכל הגילאים ומגיעה עד בית התלמיד. בשיעורים נלמד יח..
שירה שי יגיל - שיעורי פסנתר עם מורה מנוסה [נווה מונסון]
לימוד פסנתר החל מהצעד הראשון לילדים מתחילים וגם לתלמידי המשך! השיעורים הם בפסנתר בלבד ולימוד מוזיקה קלאסית וישראלית, והם מתקיימים בבית של התלמיד פעם בשבוע. מלמדת גם..
לימוד ניגון בפסנתר - MUSIC GUIDE [פתח תקוה]
יוצרים, מלחינים ומשוררים גדולים מהחיים, התחילו את דרכם בנגינה על פסנתר. כלי קסום וחוויתי המאפשר למוזיקאי להפליג למחוזות מופלאים ולהפוך כל שאיפה ופנטזיה – לאמתית.
שיעורי פסנתר [פתח תקוה]
לימודי טכניקה, תיאוריה, יישום התיאוריה בנגינה, ליווי, הלחנה ועיבוד. המורה הוא בוגר בי"ס "רימון", מלחין ומעבד בעל נסיון רב בעבודה עם בני נוער ומבוגרים, הן כמנהל מוסי..
הכל אודות הפסנתר [פתח תקוה]
פסנתרנית מקצועית בוגרת האקדמיה למוסיקה בתל אביב מאמנת פסנתרנים, מנוסה מאוד בהופעות ובהוראה לכל הגילאים, החל ממתחילים ועד סטודנטים למוסיקה במוסדות השונים. מכינה להופע..
מורה לפסנתר [תל אביב]
מורה לפסנתר ולאורגן בעל ניסיון רב בהדרכה סבלני ואדיב. עזרה בנושא יצירת מוסיקה, עבודה עם מחשב, הבנת אקורדים, סולמות. כדאי מאד להתנסות.
נגינה בכיף וברמה [פתח תקוה]
שעורי פסנתר, אורגן, הדרכה מקצועית בתאוריה, הרמוניה, הלחנה, על ידי מורה אקדמאית, מנוסה, נחמדה עם חוש הומור. סגנון וחומר לימוד אישי בהתאם לילד/ נער/ מבוגר, מתחיל או מת..
סיכות דש עם העיצוב שלכם - מתנה קטנה Music Design [תל אביב]
בקרו באתר שלנו -בלינק למטה! זוכרים את סיכות הדש שהיינו אוספים בשנות השמונים? יש כאלו שלא נולדו אז...אבל הסיכות המתוקות האלו קיימות מסתבר... כבר מאה שנה וקצת יותר. ע..
שיעורי פסנתר/אורגן [פתח תקוה]
שיעורי אורגן / פסנתר. לקבוצות ויחידים. שיטת לימוד: קלאסית. ברוניה מעבירה שיעורי נגינה לילדים, החל מגיל 4. בגילאים הקטנים מומלץ ללמוד בקבוצה ולאחר מכן, בגיל 8 אפשר לע..
מורה לפסנתר [פתח תקוה]
אני מורה לפסנתר בעל נסיון רב ועומד גם בראש המחלקה לביצוע בקונסרבטוריון בתל אביב. מעוניין ללמד תלמידים מהרמה ההתחלתית ועד לרמה המתקדמת ביותר. השיעור המעשי גם כולל ל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*